Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Лисецька центральна районна лікарня

Лисецька центральна районна лікарня

Лисецька центральна районна лікарня

селище Лисець,

вул. Радчанська, 10

тел./факс (03436) 4-12-52, 4-11-36,

Е-Мail: lysetscrl@gmail.com

Заснована 1944 році. Лисецька ЦРЛ є основним закладом охорони здоров'я Тисменицького району, яка постійно розбудовується та підвищує якість надання медичної допомоги населенню. Лікарня обслуговує 83800 населення, в тому числі 16776 дітей, 51044 осіб працездатного віку та 18967 пенсіонерів.


У структуру Лисецької ЦРЛ входять терапевтичне, хірургічне, неврологічне, дитяче, інтенсивної терапії, гінекологічне та пологове відділення, розгорнуті на 170 ліжок, які зайняті на 98%. Відділення повність оснащені необхідною апаратурою та медикаментами. Лікарня є базою для стажування лікарів та молодшого медичного персоналу. Колектив ЦРЛ, який налічує 870 працюючих, з яких 210 лікарі, 300 середніх медичних працівників, 176 осіб молодшого медичного персоналу, 185 особи господарського та іншого персоналу, представлений високо кваліфікованими спеціалістами 55,1% - лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Координаційна нарада

Координаційна нарада

Координаційна нарада

відбулась 28 березня 2017 року в рамках засідання медичної ради Лисецької ЦРЛ під керівництвом заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура та головного лікаря Тараса Скоропада, за участю головних лікарів медичних закладів району, керівників структурних підрозділів.

Загальнолікарняна толока

Загальнолікарняна толока

1 квітня в Лисецькій ЦРЛ відбулись заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та проведення благоустрою території до Великодніх свят.

Захід проведено з метою виконання наказу Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації про приведення територій  лікувально-профілактичних закладів області в належний санітарний стан.

Проведення таких заходів вже стало традиційним, напередодні Великодніх свят. Кожен дбайливий господар біля власної садиби наводить лад – так завжди було в Україні.

Ліки стануть доступнішими

Міністерство охорони здоров’я України планує впровадити референтне ціноутворення на лікарські препарати для лікування осіб з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу з 1-го квітня 2017року одночасно з Програмою відшкодування вартості лікарських засобів, передбаченою Постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року №863. Дія цієї Постанови поширюється на лікарські засоби, що в установленому порядку зареєстровані  в Україні, внесені до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року №333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», вартість яких відшкодовуватиметься хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет  ІІ типу і бронхіальну астму.   

Про роботу лікувально-профілактичних закладів Тисменицького району в 2016 році

           Впродовж 2016 року проводились заходи на розв'язання основних проблем в галузі охорони здоров'я району, на виконання регіональних цільових програм, збереження та зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, удосконалення форм надання медичної допомоги та лікувально-діагностичного процесу. Вживались заходи, спрямовані на удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, подальший розвиток сімейної медицини.

 

Підсумкова медична рада

10 лютого 2017 року в актовій залі Лисецької ЦРЛ під керівництвом головного лікаря Тараса Скоропада відбулось засідання медичної ради за підсумками роботи лікувально-профілактичних закладів району в 2016 році.

У засіданні медичної ради взяли участь заступники головного лікаря за розділами роботи, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів, районні спеціалісти за профілем роботи, завідувачі фельдшерсько-акушерських пунктами. Також в роботі медичної ради взяло участь керівництво району – заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова районної ради Роман Крутий.

Гепатит. Де чатує небезпека

У 2011 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цю дату в свій календар, таким чином, Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус і відзначається щорічно 28 липня.