Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Загальнолікарняна толока

Загальнолікарняна толока

1 квітня в Лисецькій ЦРЛ відбулись заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та проведення благоустрою території до Великодніх свят.

Захід проведено з метою виконання наказу Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації про приведення територій  лікувально-профілактичних закладів області в належний санітарний стан.

Проведення таких заходів вже стало традиційним, напередодні Великодніх свят. Кожен дбайливий господар біля власної садиби наводить лад – так завжди було в Україні.

Лисецька центральна районна лікарня

Лисецька центральна районна лікарня

Лисецька центральна районна лікарня

селище Лисець,

вул. Радчанська, 10

тел./факс (03436) 4-12-52, 4-11-36,

Е-Мail: lysetscrl@gmail.com

Заснована 1944 році. Лисецька ЦРЛ є основним закладом охорони здоров'я Тисменицького району, яка постійно розбудовується та підвищує якість надання медичної допомоги населенню. Лікарня обслуговує 83800 населення, в тому числі 16776 дітей, 51044 осіб працездатного віку та 18967 пенсіонерів.


У структуру Лисецької ЦРЛ входять терапевтичне, хірургічне, неврологічне, дитяче, інтенсивної терапії, гінекологічне та пологове відділення, розгорнуті на 170 ліжок, які зайняті на 98%. Відділення повність оснащені необхідною апаратурою та медикаментами. Лікарня є базою для стажування лікарів та молодшого медичного персоналу. Колектив ЦРЛ, який налічує 870 працюючих, з яких 210 лікарі, 300 середніх медичних працівників, 176 осіб молодшого медичного персоналу, 185 особи господарського та іншого персоналу, представлений високо кваліфікованими спеціалістами 55,1% - лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Ліки стануть доступнішими

Міністерство охорони здоров’я України планує впровадити референтне ціноутворення на лікарські препарати для лікування осіб з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу з 1-го квітня 2017року одночасно з Програмою відшкодування вартості лікарських засобів, передбаченою Постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року №863. Дія цієї Постанови поширюється на лікарські засоби, що в установленому порядку зареєстровані  в Україні, внесені до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 року №333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», вартість яких відшкодовуватиметься хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет  ІІ типу і бронхіальну астму.   

Про роботу лікувально-профілактичних закладів Тисменицького району в 2016 році

           Впродовж 2016 року проводились заходи на розв'язання основних проблем в галузі охорони здоров'я району, на виконання регіональних цільових програм, збереження та зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, удосконалення форм надання медичної допомоги та лікувально-діагностичного процесу. Вживались заходи, спрямовані на удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, подальший розвиток сімейної медицини.

 

Підсумкова медична рада

10 лютого 2017 року в актовій залі Лисецької ЦРЛ під керівництвом головного лікаря Тараса Скоропада відбулось засідання медичної ради за підсумками роботи лікувально-профілактичних закладів району в 2016 році.

У засіданні медичної ради взяли участь заступники головного лікаря за розділами роботи, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів, районні спеціалісти за профілем роботи, завідувачі фельдшерсько-акушерських пунктами. Також в роботі медичної ради взяло участь керівництво району – заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова районної ради Роман Крутий.

Гепатит. Де чатує небезпека

У 2011 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цю дату в свій календар, таким чином, Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус і відзначається щорічно 28 липня.