Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

XІI обласний фестиваль творчості молоді з обмеженими функціональними можливостями «Горицвіт»

XІI обласний фестиваль творчості молоді з обмеженими функціональними можливостями «Горицвіт»

5 грудня 2018 року у приміщенні "Гранд-кафе"Театру Кіно "Люм’єр"м. Івано-Франківськ відбувся XІI обласний фестиваль творчості молоді з обмеженими функціональними можливостями «Горицвіт».

Участь у фестивалі цьогоріч брали участь понад 40 молодих осіб з функціональними обмеженнями віком від 18-35 років. Тисменицький район представляли чотири особи у номінаціях: декоративно-прикладне мистецтво, літературна творчість, образотворче мистецтво, вокальне мистецтво.

Патронатна сім'я, як форма соціального виховання

Патронатна сім'я, як форма соціального виховання

Тисменицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує набір кандидатів для роботи патронатними вихователями. Патронатні вихователі – це сім’я, яка на умовах договору певний час доглядає і виховує дітей, які тимчасово потребують підтримки і захисту.В основному - це  діти, що  опинилися в складних  життєвих обставинах (насильство, бездоглядність, загроза життю і здоров’ю, проблеми з житлом, хвороба батьків тощо).

Цільове використання державної допомоги при народженні дитини

Цільове використання державної допомоги при народженні дитини

Протягом травня-серпня 2018 року працівниками  Тисменицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1751 від 27 грудня 2001 року «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» здійснено перевірку фактичного місця проживання та цільового використання державної допомоги при народженні дітей, які народилися за межами України.

Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти

Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти

Мета наставництва – підготувати дитину, позбавлену батьківської опіки, до самостійного життя. Адже діти в інтернатах не вміють готувати їжу, робити покупки, захищати свої права тощо. Допомогти їм у цьому може наставник, який має стає для дитини другом.

Обстежили умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Обстежили умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

27 березня 2018 року працівники Тисменицького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили виїзди у села Хом’яківка, Черніїв та Березівка з метою обстеження умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання

Патронатна сім’я – нова форма сімейного виховання

Тисменицький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді продовжує набір кандидатів для роботи патронатними вихователями. Патронатні вихователі – це сімя, яка на умовах договору певний час доглядає і виховує дітей, які тимчасово потребують підтримки і захисту.

Інформація про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації за І квартал 2017 року

         З  метою забезпечення соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності на обліку в службі у справах дітей районної державної адміністрації станом на 01 квітня 2017 року перебуває:

- 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- 37 дітей, які проживають у 17 сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, з них: 7 – схильні до бродягування.

Аналітична довідка про роботу Тисменицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2016 рік

Тисменицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) створений розпорядженням голови Тисменицької районної державної адміністрації від 18.02.2003 р. № 45.

Центр є спеціальним закладом, що проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Діяльність Центру спрямована на реалізацію державних, національних, галузевих, регіональних та районних програм.

Робота здійснюється відповідно до Положення про Центр (зі змінами від 28.08.2015 року № 346), регламенту Центру, плану роботи на рік.

Діяльність Тисменицького районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді

Адреса: м. Тисмениця,

вул. Галицька, 17,

тел. (03436) 2-40-04

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Круліковський Сергій Романович.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у відповідній територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основними завданнями Центру є:

- участь у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, зокрема, забезпечення соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації, соціальної тапсихологічноїадаптації;

- створення спеціалізованих формувань та забезпечення їх функціонування;

- залучення громадськості до проведення роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, підтримка та розвиток волонтерського руху;

- проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;

- сприяння розвитку та підтримці сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом: пошуку та підбору кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та направлення їх на навчання, навчання та підготовки кандидатів в опікуни та піклувальники за направленням служб у справах дітей, соціального супроводження прийомної сім'ї та дитячого будинку сімейного типу;

- проведення у сім'ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом поширення соціальної реклами і проведення консультацій; - забезпечення проведення на належному рівні соціальної роботи, запобігає професійним ризикам шляхом організації навчання соціальних працівників, наставництва та професійної підтримки на робочому місці.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Круліковський Сергій Романович

Біографічна довідка:

1996-1999 рр. – студент Івано-Франківського комерційного технікуму;

1999-2005 рр. – студент Тернопільської академії народного господарства;

2006-2011рр. – начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, а з 2011 – директор РЦСССДМ.

Відділ соціальної роботи

При Тисменицькому районному центрі соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді діють спеціалізовані формування:

“Мобільний консультативний пункт” – здійснення соціально-профілактичної роботи у населених пунктах району з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах, з дітьми, які перебувають у пришкільних оздоровчих таборах;

“Служба соціальної підтримки сімей” – здійснення соціальних заходів, спрямованих на вихід сімей зі складних життєвих обставин, які вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей, попередження виникнення складних життєвих обставин у сім’ї, створення умов для самостійного розв’язання життєвих проблем, що виникають в сім’ї, та повернення до повноцінного життя родини;

“Школа волонтерів” – забезпечення теоретичної та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм;

“Служба соціальної допомоги молоді, яка повернулась з місць позбавлення волі або умовно засуджена” – забезпечення доступу до цільових груп до соціальних послуг у територіальній громаді та підтримка молоді, яка повернулася з місць позбавлення волі або засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;

“Консультативний пункт у пологовому стаціонарі та жіночій консультації” – здійснення соціальної роботи з вагітними жінками та жінками, які народили дитину, з неповнолітніми матерями, з молодим подружжям, з матерями, які мають намір відмовитися від новонародженої дитини, з батьками, які тимчасово влаштували дитину в будинок дитини, з батьками, у яких народилися діти з вадами розвитку або померли новонароджені діти;

Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основною метою діяльності центру є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних і юридичних послуг сім’ям, дітям та молоді.

Основними принципами діяльності центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм підчас надання допомоги.

При районного центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє спеціалізована «Служба соціальної підтримки сімей» та «Мобільний консультативний пункт».