Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відділ у справах молоді та спорту

Відділ у справах молоді та спорту

Адреса: м. Тисмениця, вул. Галицька, 17, тел. (03436) 2-43-89.

Начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації – Дзудзило Василь Миколайович

Розклад роботи та години прийому:

Понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год., п'ятниця з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва: з 12.00 до 13.00 год.

Працівники відділу:

Дзудзило Василь Миколайович начальник відділу
Протас Лілія Іванівна головний спеціаліст відділу

Функції та завдання відділу:

- розробляє та подає на розгляд райдержадміністрації проекти розпоряджень, пропозиції щодо бюджетних асигнувань на виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища молоді, сім'ї, дітей, охорону материнства та дитинства та інших питань, що належать до його компетенції;

- здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності, соціального і правового захисту сімей, надає в межах компетенції підприємствам, установам та організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну і практичну допомогу та консультації з питань запобігання насильству в сім'ї;

- удосконалює в межах визначених повноважень систему пошуку і відбору талановитих та обдарованих дітей і молоді, сприяє їх розвитку;

- організовує та проводить спартакіади, конкурси, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції, форуми, фізкультурно-спортивні заходи, соціально-спортивні марафони, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня та покращення фізичного виховання дітей і молоді;

- сприяє в межах визначених повноважень активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сфері, розвитку масового спорту, спорту інвалідів і ветеранів;

- вживає, в межах визначених повноважень, заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя у дитячому і молодіжному середовищі;

- . сприяє збереженню і розширенню мережі фізкультурно-спортивних закладів, дитячих і спортивних майданчиків, вживає заходів до зміцнення їх матеріально-технічної бази;

- в межах наданих повноважень здійснює контроль за технічним станом, ефективністю і цільовим використанням спортивних об'єктів, за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів;

- вивчає потреби населення у фізкультурно-спортивних та інших послугах, розробляє заходи по їх впровадженню;

- надає консультативну допомогу з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», веде збір документів з даного питання;

- веде облік багатодітних сімей, видає посвідчення батьків та дітей з багатодітних сімей;

- в межах наданих повноважень, сприяє залученню додаткових (у т.ч. фінансових) ресурсів від підприємств установ та організацій для соціальної підтримки сім'ї, дітей і молоді, подальшого розвитку фізичної культури та спорту;

Довідка про виконання плану роботи відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації за 2016 рік

Відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації неухильно виконує всі заходи з реалізації на місцевому рівні державної політики з розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, здійснення пропаганди здорового способу життя.

Протягом лютого 2016 відділом молоді та спорту відповідно до календаря культурно-спортивних та оздоровчих заходів Тисменицького району на 2016 рік 14 лютого 2016 року відбулися змагання серед працівників державних установ Тисменицького району.

Визначено переможців волейбольного меморіалу, присвяченого пам’яті мешканців Тисмениччини, загиблих в Афганістані

Визначено переможців волейбольного меморіалу, присвяченого пам’яті мешканців Тисмениччини, загиблих в Афганістані

Цієї неділі відбувся фінал традиційного відкритого районного турніру з волейболу, присвяченого пам’яті мешканців Тисмениччини, загиблих в Афганістані.

У спортивній залі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів зустрілися найсильніші із дев’яти команд-учасників трьох груп: «А», «В» та «С». Відтак, за перехідний Кубок змагалися: тисменицька «Ніка», марківецький «Колос», милуванська «Просвіта» та івано-франківський «Обрій».

Показові спортивні виступи тисменичан до Дня незалежності

Показові спортивні виступи тисменичан до Дня незалежності

24 серпня на площі Ринок відбулися показові спортивні змагання. Свої навики та здібності з різних видів спорту: настільного тенісу, боротьби дзюдо, баскетболу та боксу демонстрували сильні і спритні, швидкі та витривалі вихованці Тисменицької дитячої школи спортивної школи.

Організаторами спортивної частини районної програми заходів з нагоди 25-ї річниці Незалежності України були відділ молоді та спорту районної державної адміністрації спільно із Тисменицькою ДЮСШ.

Діти з Тисмениччини вирушили на оздоровлення

Діти з Тисмениччини вирушили на оздоровлення

24 червня 2016 року 32 дітей пільгових категорій, а саме: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО відбули на оздоровлення в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лімниця», що знаходиться в с. Вістова Калуського району.

Оздоровча зміна буде тривати з 24 червня по 14 липня 2016 року включно. Під час відпочинку з дітьми будуть займаютися професійні педагоги, проводитимуться різноманітні вікторини, конкурси і змагання. З цікавістю очікують відпочивальники і на екскурсії Карпатами.

Велопробіг «Дем’янів Лаз – Пшеничники» дорогами Тисменицького району

Велопробіг «Дем’янів Лаз – Пшеничники» дорогами Тисменицького району

8 травня 2016 року Тисмениччина зустріла учасників ІІІ велопробігу «Дорогами пам’яті» присвяченого пам’яті борців за волю України та жертв тоталітарних окупаційних режимів в Західній Україні. Начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило та секретар Тисменицької міської ради Наталія Сворак привітали учасників заходу та подякували за їх вклад у вшануванні подвигів героїв.

Учасники велопробігу поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України» та вшанували хвилиною мовчання. Їх маршрут продовжився до могили у селі Хом’яківка, де перепоховані 623 жертви НКВС знищені біля села Пшеничники.

Організаторами заходу виступили завідувач меморіального комплексу «Дем’янів Лаз» Михайло Фреїк, а також Іван Павликівський, який брав участь у 70 розкопках поховань жертв сталінських репресій/

ХІІ Міжнародний турнір з боксу пам’яті Петра Мицика

ХІІ Міжнародний турнір з боксу пам’яті Петра Мицика

21-23 квітня 2016 року в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся XІІ-ий Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті майстра спорту Петра Мицика.

Турнір проведено за сприяння Федерації боксу України, Львівської обласної федерації боксу, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Тисменицької районної державної адміністрації, Тисменицької районної ради, Тисменицької районної федерації боксу.

Участь у змаганнях взяли збірна України, збірна Західного регіону, команди Польщі та Молдови.

Учасників змагань привітали заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова районної ради Роман Крутий, заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, а також ветерани боксу, вболівальники та іноземні гості.

Спортивні змагання до Міжнародного дня захисту дітей

27 травня за сприяння відділу у справах молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді проведено першість району з настільного тенісу, шахів, шашок та боротьби дзюдо. Захід відбувся у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Учасниками змагань стали вихованці Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи та загальноосвітніх навчальних закладів району. Загалом, понад 60 юних спортсменів різного віку прагнули здобути перемогу. Варто зазначити, якщо для старших це було справляння у майстерності, то для зовсім юних – чи не перші змагання у житті. В подальшому школярі будуть захищати честь району на чемпіонатах області.

Відбувся «Меморіал Івана Краснецького»

Відбувся «Меморіал Івана Краснецького»

22-23 травня 2015 року на запасних полях івано-франківського МЦС «Рух» та в с. Братківці Тисменицького району успішно пройшли поєдинки п’ятого за ліком традиційного футбольного турніру дитячих команд (гравці 2002 р.н. і молодші), присвяченого пам’яті нашого краянина із с. Братківці, видатного футболіста і тренера, педагога-новатора, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Михайловича Краснецького.

Вже всьоме володарем Кубка Чорновола стала команда із Підлісся

Вже всьоме володарем Кубка Чорновола стала команда із Підлісся

На стадіоні у с.Радча 1 травня відбулися фінальні змагання 15-го розіграшу Кубка з футболу, присвяченого Герою України В’ячеславу Чорноволу. За переможний трофей змагалися підліська команда «Сокіл» та лисецька «Енергія». Загалом, цьогоріч у змаганнях взяли участь 27 команд збірних сіл району.

За результатами гри володарем Кубка Чорновола стала команда із Підлісся, до речі вже всьоме. Друге місце, відповідно, дісталося лисецьким футболістам.