Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Робоча зустріч в Ямницькій ОТГ

Робоча зустріч в Ямницькій ОТГ

11 березня 2020 року працівниками Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведена робоча зустріч в Ямницькій об'єднаній територіальній громаді.

Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність

Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність

З метою інформування роботодавців, суб’єктів господарювання сфери будівництва, щодо детінізації ринку праці в районі, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість 5 березня 2020 року в приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність».

Вибір життєвого шляху

Вибір життєвого шляху

28 лютого 2020 року на базі  Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулась зустріч фахівців служби зайнятості зі студентами спеціальності «Агрономія» Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету з метою розвитку навичок прогнозування власних перспектив випускників вищих навчальних закладів.

Семінар в Єзупільській ОТГ

Семінар в Єзупільській ОТГ

Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 28 лютого 2020 року в с.Єзупіль проведено семінар з вивільнюваними працівниками Обласного дитячого психо-неврологічного санаторію.В семінарі взяли участь керівник санаторію Олег Карпець, директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Олексій Косьмій та 22 працівники санаторію, яких попередили про заплановане вивільнення.

Службою зайнятості області підведено підсумки роботи

Службою зайнятості області підведено підсумки роботи

Пресреліз

25 лютого 2020 року проведено нараду з директорами філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості, Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. В роботі наради взяли участь голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин, голова Косівської районної ради Петро Ванджурак.

Зустріч в Єзупільській ОТГ

Зустріч в Єзупільській ОТГ

Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшлося 21 лютого 2020 року під час зустрічі директора Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петра Данилюка та заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Олексія Косьмія з керівництвом Єзупільської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

В Тисмениці проведено засідання круглого столу

В Тисмениці проведено засідання круглого столу

20 лютого 2020 року працівниками Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано проведення засідання круглого столу з органами місцевого самоврядування на тему «Організація громадських робіт з очищення придорожніх насаджень у смугах відведення на дорогах місцевого значення». В заході взяли участь: голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, голови ОТГ, міські, селищні, сільські голови рад Тисменицького району.

Інститут «Консультант роботодавця» - побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями

З початку року в роботу Івано-Франківської обласної служби зайнятості впроваджено Інститут «Консультант роботодавця», який має на меті побудувати ефективну взаємодію служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу.

Прийом громадян в Ямницькій ОТГ працівниками Тисменицької районної філії

Прийом громадян в Ямницькій ОТГ працівниками Тисменицької районної філії

12 лютого 2020 року, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Олексій Косьмій провів прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Ямницької об`єднаної територіальної громади.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 3,1 тисячі

11 січня 2020 року

Пресреліз

В базі даних обласної служби зайнятості у  січні 2020 року налічувалось 5,0 тис. вакансій. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 2,2 тисячі.