Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Район наш розміщений довкола обласного центру, де зосереджено багато підприємств на яких працювали і працюють мешканці прилеглих сіл. Працюючи в обласному центрі, при звільненні з роботи більшість з них звертаються саме в Тисменицький районний центр зайнятості, де отримують усі необхідні послуги (консультації спеціалістів, відомості про працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації та інші), який знаходиться за адресою: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, 2-33-43, tysmrcz@ukr.net     

Foto1[1]

Переступивши поріг центру зайнятості, кожен відвідувач отримає необхідну інформацію у диспетчера-консультанта, котрий направить до потрібного спеціаліста, або запропонує ознайомитися із розміщеними на стендах відомостями про наявність вільних робочих місць та інше.

Загалом державна служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

За двадцять років діяльності Тисменицького районного центру, його послугами скористалися більше 100 тисяч громадян, завдяки його спеціалістам знайшли нову роботу близько 30 тисяч осіб, пройшли професійне навчання та перекваліфікувалися понад чотири тисячі осіб, а понад сім тисяч брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Служба постійно вдосконалює свою роботу, підвищує її ефективність. Вислів «Роботодавець – клієнт №1» сформувався у державній службі зайнятості зовсім невипадково. Взаємодія з роботодавцями – найважливіша ділянка діяльності служби зайнятості. Налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання центру зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів.

На сьогодні більшість ринкоутворюючих підприємств давно стали постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день служба зайнятості має можливість надавати роботодавцям понад двадцять видів послуг.

Служба зайнятості розглядає соціальний захист не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадя­нам країни соціальні гарантії.

Круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів - турбота спільна»

Круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів - турбота спільна»

З метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні Тисменицьким РЦЗ було організовано і проведено круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів-турбота спільна». В засіданні взяли участь: заступник директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Магас А.В., начальник відділу з роботодавцями обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Юхменко Д.М., начальник управління соціального захисту населення Тисменицької РДА Лутчин М.І. та роботодавці району.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

22.11.2017 року черговий раз в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. В ярмарку взяли участь 5 роботодавців, які заявили 6 вакансій та 42 особи з числа зареєстрованих безробітних.Під-час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники ярмарку. “Ярмарок вакансії” пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцям за приділену увагу.

Служба зайнятості за легальне працевлаштування.

Служба зайнятості за легальне працевлаштування.

27.10.2017 року відбулася зустріч директора Тисменицького районного центру зайнятості П.В. Данилюка з директором міжнародної агенції праці Польщі Робертом Торбусом та головою правління Фонду сільськогосподарських підприємств та кооперації Івано-Франківської області Володимиром Васильовичем Гудимою. Під час зустрічі обговорювались питання трудової міграції, легалізації праці, проблемні питання з якими зіштовхуються заробітчани та як захистити себе, перебуваючи в іншій країні, які кроки треба зробити щоб отримати легальну роботу за кордоном. «Ми проводимо роз’яснювальну роботу серед наших безробітних для підвищення рівня їх знань у сфері трудового права, шляхом проведення семінарів з питань легалізації праці та трудової міграції, інших масових заходів» - зазначив директор Тисменицького РЦЗ П.В.Данилюк.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

27.10.2017 року черговий раз в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. В ярмарку взали участь 7 роботодавців, які заявили 9 вакансій та 54 особи з числа зареєстрованих безробітних.Під-час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники ярмарку. В заході взяли участьдиректор міжнародної агенції праці Польщі Роберт Торбус та голова правління Фонду сільськогосподарських підприємств та кооперації Івано-Франківської області Володимир Васильович Гудима.  «Сьогодні багато шукачів роботи Тисмениччини їдуть працювати за кордон, адже трудова міграція існує в усьому світі.Служба зайнятості , як представник держави , готова до проведення  спільних заходів з усіма зацікавленими сторонами. Ми будемо проводити активну роз’яснювальну роботу серед наших громадян для підвищення рівня їх знань у сфері трудового права, знайомити із законодавством інших країн, надавати допомогу у легальному працевлаштуванні »,-зазначив директор Тисменицького районного центру зайнятості Петро Васильович Данилюк  “Ярмарок вакансії” пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцям за приділену увагу.

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

Важливою формою інформування населення про послуги державної служби зайнятості, стан ринку праці є проведення виїзних акцій Мобільного центру професійної орієнтації.

У підборі працівників допоможе служба зайнятості

У підборі працівників допоможе служба зайнятості

17 серпня 2017 року в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій. В ярмарку взяли участь 6 роботодавців, які заявили 10 вакансій та 40 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

Керівництво

Директор РЦЗ

Данилюк Петро Васильович

тел.2-12-48


Заступник

Гук Ореста Мирославівна

тел.2-10-05

Структура

1. Керівництво

2. Інсектор з рослідування страхових випадків

3. Відділ організації працевлаштування

4. Відділ активної підтримки безробітних

5. Відділ взаємодії з роботодавцями

6. Відділ бхгалтерського обліку

Майстерня професiоналiв

Майстерня професiоналiв

     Вже  доброю  традицією  стала  співпраця  Центру  зайнятості  зі  школами  району. В  період  навчання  проводяться  профорієнтаційні  уроки, презентації  навчальних  закладів  та  роботодавців. А  в  літній  період  учні  із  задоволенням   беруть  участь  в  інтерактивних  заходах  таких  як  конкурс  малюнків, брей-ринг, майстерня  професіоналів.