Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Круглий стіл на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю- турбота спільна»

Круглий стіл на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю- турбота спільна»

З метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у життя нашого суспільства, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості було організовано і проведено засідання круглого столу на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю - турбота спільна». В засіданні взяли участь: заступник директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Андрій Магас, начальник відділу роботи з роботодавцями обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Дмитро Юхменко, начальник управління соціального захисту населення Тисменицької РДА Михайло Лутчин, начальник сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Наталя Мельник та роботодавці району.

Віра в себе – шлях до життєвого успіху

Віра в себе – шлях до життєвого успіху

3 грудня - Міжнародний день захисту людей з інвалідністю, який спрямований на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя. В Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для безробітних осіб. Конвенція ООН з прав людини сьогодні трактує інвалідність вже не як якусь проблемність, а як особливість людства. Інвалідність – це не вирок і все залежить не від погляду суспільства на проблему, а від активності бажань та можливостей людини.

Молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» - феєричне свято професій

Протягом двох днів 21 та 22 листопада 2019 року в Івано-Франківську проходив молодіжного форуму «Живи та працюй в Україні», який організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила.

День відкритих дверей ВПУ №21

День відкритих дверей ВПУ №21

14 листопада 2019 року в Івано-Франківському вищому професійному училищі №21 Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано день відкритих дверей навчального закладу для учнів старших класів Братковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Роботодавець - важливий партнер соціально-економічного розвитку Тисменицького району

Роботодавець - важливий партнер соціально-економічного розвитку Тисменицького району

14 листопада 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців при районній філії.

В ньому взяли участь: перший заступник голови Тисменицької районної адміністрації Володимир Заник, заступник міського голови Сергій Ковальчук, соціальні партнери, а також голови ОТГ та керівники ринкоутворюючих підприємств району.

Відбувся семінар з новоствореними роботодавцями району

Відбувся семінар з новоствореними роботодавцями району

7 листопада 2019 року в приміщені Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з новоствореними роботодавцями району на тему «Сучасна служба зайнятості та її можливості щодо надання адресних послуг роботодавцям».Метою зустрічі було ознайомлення з структурою, функціями та завданнями служби зайнятості.

Допомога у виборі професії

Допомога у виборі професії

Сьогодні, коли на ринку праці з’являється все більше нових професій і спеціальностей, про які вчора ще ніхто не чув, вибирати стає більш ніж складно. Як же зробити правильний вибір і не шкодувати про нього в майбутньому? Саме для цього 7 листопада  фахівецьз профорієнтації  Тисменицької районної філії відвідала  Липівську ЗОШ І-ІІІ ст. з метою надання практичної допомоги молоді у цілеспрямованому і усвідомленому виборі професії.

Майбутній вибір і лідерство

Майбутній вибір і лідерство

 7 листопада 2019 року у Загвіздянському ліцеї Загвіздянської сільської ради ОТГ фахівцем Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведені  профорієнтаційні заходи.

Основна мета: профорієнтаційне спрямування на майбутній вибір професії, як стати лідером за обраним фахом.

Рука допомоги для тих, хто цього потребує

Рука  допомоги  для  тих, хто  цього потребує

В  рамках  співпраці    Тисменицького   районного  сектору    філії  Державної  установи «Центр  пробації»  та  Тисменицької  районної філії  Івано-Франківського  обласного  центру  зайнятості     5 листопада  2019 року   відбувся семінар  для  осіб, які  засуджені до  покарань, не  пов’язаних   з  позбавленням  волі,  звільнені  від  відбування покарань з  випробувальним  терміном.

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

 НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

Тисменицька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ повідомляє перелік професій, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у листопаді 2019 року:

 

Водій тролейбуса - Комунальне підприємство «Електроавтотранс», м.Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 40 (термін навчання – 5 місяців).

Початок навчання 13 листопада 2019 року.