Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Відбулася нарада Івано-Франківської обласної служби зайнятості

Відбулася нарада Івано-Франківської обласної служби зайнятості

19-20 грудня 2019 року на базі Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася нарада обласної служби зайнятості на тему «Про роботу державної служби зайнятості та завдання на 2020 рік: пріоритети, інновації та перспективи» за участю директорів та профгрупоргів філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості та Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

В пошуках роботи - до служби зайнятості

В пошуках роботи  - до служби зайнятості

17 грудня 2019 року

Пресреліз

На Івано-Франківщині з початку року 8,8 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості. Посилення співпраці з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області, до 50,5 тис. одиниць, з них  45,3 тис. укомплектовано.

Творімо добро разом: соціальний захист людей з інвалідністю

Сьогоднішній день є нагадуванням про те, що держава повинна і може робити для людей з інвалідністю. Зокрема, гарантування права на працю для зазначеної категорії громадян є невід’ємною передумовою для їх соціалізації в суспільстві, розкриття творчих здібностей і розширення самостійності.

Обери свою професію

Обери свою професію

Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити. З метою допомоги у виборі професії та профорієнтаційними заходами фахівець Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Аліна Михайлюк відвідала Підліській ліцей Загвіздянської с/р ОТГ.

Круглий стіл на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю- турбота спільна»

Круглий стіл на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю- турбота спільна»

З метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у життя нашого суспільства, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості було організовано і проведено засідання круглого столу на тему «Працевлаштування людей з інвалідністю - турбота спільна». В засіданні взяли участь: заступник директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Андрій Магас, начальник відділу роботи з роботодавцями обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Дмитро Юхменко, начальник управління соціального захисту населення Тисменицької РДА Михайло Лутчин, начальник сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Наталя Лагойда та роботодавці району.

Віра в себе – шлях до життєвого успіху

Віра в себе – шлях до життєвого успіху

3 грудня - Міжнародний день захисту людей з інвалідністю, який спрямований на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя. В Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для безробітних осіб. Конвенція ООН з прав людини сьогодні трактує інвалідність вже не як якусь проблемність, а як особливість людства. Інвалідність – це не вирок і все залежить не від погляду суспільства на проблему, а від активності бажань та можливостей людини.

Молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» - феєричне свято професій

Протягом двох днів 21 та 22 листопада 2019 року в Івано-Франківську проходив молодіжного форуму «Живи та працюй в Україні», який організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила.

День відкритих дверей ВПУ №21

День відкритих дверей ВПУ №21

14 листопада 2019 року в Івано-Франківському вищому професійному училищі №21 Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано день відкритих дверей навчального закладу для учнів старших класів Братковецької ЗОШ І-ІІІ ст.