Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ  ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

З метою інформування роботодавців щодо детінізації та легалізації відносин у сфері зайнятості населення, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість 04.10.2018 року в приміщенні Тисменицької РДА відбулася конференція з  роботодавцями району на тему «Легальна зайнятість-впевненість у майбутньому».

Усвідомлений вибір майбутньої професії

Усвідомлений вибір майбутньої професії

Тисменицькою районною філією 26 вересня 2018 року проведено виїзну акцію « Живи і працюй в Україні»  для учнів Загвіздянської ЗОШ,  спрямовану на професійну орієнтацію молоді.

Основна мета даного заходу – сформувати у випускників цінністно-мотиваційну орієнтацію, пов′язану з вибором професії, ознайомити з переліком послуг, які надає служба зайнятості, проінформувати учнів про світ професій, надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії відповідно до особистих схильностей, здібностей та вимог сучасного ринку праці.

Орієнтація на службу в Збройних Силах України

В рамках співпраці Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з Тисменицьким районним військовим комісаріатом  24 вересня  2018 року відбувся семінар з орієнтації на  службу в Збройних Силах України  для безробітних, які перебувають на обліку в  службі зайнятості.

Сприяємо роботодавцям – допомагаємо безробітним

Сприяємо роботодавцям – допомагаємо безробітним

30 серпня 2018 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію з безробітними  на  ТОВ «Явір Голд».

На допомогу особам з інвалідністю

На допомогу особам з інвалідністю

21 серпня 2018 року у Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю.

Під час заходу провідний фахівець з профорієнтації Світлана Карп’юк ознайомила присутніх із спектром соціальних послуг, які надає клієнтам служба зайнятості, можливостями працевлаштування осіб в сучасних умовах. «Головним акцентом при вирішенні проблем працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій, на сьогодні є підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Для цього особам пропонується навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації», - зазначила фахівець.

Про послуги зайнятості

Про послуги зайнятості
 

16 серпня 2018 року фахівцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію для жителів села Вільшаниця. Метою даного заходу є наближення послуг служби зайнятості до зайнятого і незайнятого населення, ознайомлення з актуальними вакансіями, сприяння працевлаштуванню, мотивації до професійного навчання, надання допомоги у виборі професії та залучення безробітних до участі в громадських роботах.

Обговорено шляхи подолання безробіття на селі

Обговорено шляхи подолання безробіття на селі

Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшлося під час зустрічі в.о. директора Тисменицької районної філії Гук Орести Мирославівни та голови Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Ружанського Володимира Васильовича, яка відбулась 10 липня 2018 року.

Знайомство із службою зайнятості

Знайомство із службою зайнятості

8 червня 2018 року в Тисменицьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості на день відкритих дверей завітали учні пришкільного відпочинкового табору Тисменицької спеціалізованої школи.