Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

З початку року послугами служби зайнятості області скористалися 610 осіб, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил)

Пресреліз

18 жовтня 2019 року

 

У січні-вересні 2019 року послугами служби зайнятості області скористалися 610 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 48 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 580 учасників АТО (ООС), серед них особи з вищою освітою становлять 54%, з професійно-технічною – 32%, з середньою – 14%.

Моя робота – моє майбутнє

Моя робота – моє майбутнє

15 жовтня 2019 року у Тязівській  гімназії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області фахівцем Тисменицької районної філії були проведені профконсультаційні заходи для учнів старших класів. Головна мета візиту - донести інформацію про профорієнтаційні важелі та методи для обрання майбутньої  професії.

З початку року Івано-Франківська обласна служба зайнятості укомплектовала 37 тисяч вакансій

З початку року Івано-Франківська обласна служба зайнятості укомплектовала 37 тисяч вакансій

Протягом 9 місяців 2019 року статус безробітного у Івано-Франківській обласній службі зайнятості мали 23,2 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 19,3 тис. осіб. Станом на 1 жовтня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,3 тис. осіб.

Спільно вирішуємо питання зайнятості

Спільно вирішуємо питання зайнятості

10 та 11 жовтня 2019 року проведено нараду обласної служби зайнятості за підсумками роботи за січень-вересень 2019 року, за участю голова обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт.

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк поінформував про ситуацію на ринку праці області.

Засідання круглого столу

Засідання круглого столу

10 жовтня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Загвіздянської сільської ради  організовано та проведено засідання круглого столу для роботодавців Загвіздянської об'єднаної територіальної громади на тему: «Співпраця служби зайнятості і роботодавців – один з головних пріоритетів реалізації державної політики зайнятості».

Світ професій.

Світ професій.

9 жовтня 2019р. з  метою  допомоги  школярам   у  виборі  майбутньої  професійної  діяльності   на  базі  Черніївської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  Тисменицькою  районною  філією Івано-Франківського  обласного  центру  зайнятості проведено інтерактивний змагально-мотиваційний  захід    «Майстерня   професій».

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

Тисменицька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ

повідомляє перелік професій, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у жовтні 2019 року

 Продавець непродовольчих товарів - Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, м.Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 14а. (термін навчання – 4,1 місяця).

Початок навчання 08 жовтня 2019 року.

 

Засідання клубу

Засідання клубу

20 вересня 2019 року  в Тисменицькій районній філії Івано_Франківського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу №2 на тему «Зміна уявлення молодих людей про прийнятну роботу, розширення спектру пошуку роботи». На захід було запрошено представника Управління Державної праці в Івано-Франківській області Оксану Острижнюк та молодь віком до 35 років.

Важливість вибору професії

Важливість вибору професії

17 вересня 2019 року фахівець Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провела заходи у Павлівському ліцеї Ямницької сільської об’єднаної територіальної громади. 

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

12 вересня 2019 року фахівцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзні акції мобільного центру професійної орієнтації в селі Старі Кривотули.