Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

День відкритих дверей

День відкритих дверей

5 квітня 2019 фахівці Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості разом з учнями Єзупільського НВК та Черніївської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали день відкритих дверей Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

Івано-Франківський обласний центр зайнятості повідомляє перелік професій, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у квітні 2019 року

Презентація платформу «Моя професія: консультаційна мережа»

Презентація платформу «Моя професія: консультаційна мережа»

4 квітня 2019 року фахівці Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відвідали Милуванський НВК та провели захід з метою ознайомлення учнів з онлайн платформою «Моя професія: консультаційна мережа».

Ділова зустріч в рамках Меморандуму про співпрацю

Ділова зустріч в рамках Меморандуму про співпрацю

З метою реалізації положень Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України від 21 січня 2019 року директор Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петро Данилюк та заступник директора районної філії Ореста Гук 27 березня 2019 року провели робочу зустріч з начальником Тисменицького районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Іваном Соповським.

Професіографічна екскурсія

Професіографічна екскурсія

27 березня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію з безробітними на підприємство ТОВ «Спільне українсько-польське підприємство «Арлен Україна»».

Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці.

Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці.

21 березня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано і проведено семінар з органами місцевого самоврядування району щодо залучення безробітних до проведення щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою», яка має велике значення для міста та територіальних громад району.

Засідання круглого столу з роботодавцями Угринівської об'єднаної територіальної громади

Засідання круглого столу з роботодавцями  Угринівської об'єднаної територіальної громади

Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 14 березня 2019 року проведено засідання круглого столу в приміщенні сільської ради Угригнівської об'єднаної територіальної громади за участю заступника голови сільської ради Угринівської ОТГ Олега Чечіля, роботодавців сіл Угринів та Клузів.

Вибереш професію-визначиш долю

Вибереш професію-визначиш долю

13 березня 2019 року Тисменицькою районною філією у приміщенні Народного дому за участю Богородчанської та Тлумацької районних філій проведено масовий профорієнтаційний захід  «Ярмарок професій», в  рамках акції Івано-Франківської обласної служби зайнятості «Профорієнтаційний орієнтир» для популяризації професій, які користуються попитом на ринку праці Прикарпаття.

Засідання Ради роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Засідання Ради роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

13 березня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців при районній філії.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник, заступник міського голови Сергій Ковальчук, соціальні партнери та керівники ринкоутворюючих підприємств.

Служба у військовому резерві Національної гвардії України

Служба у військовому резерві Національної гвардії України

В рамках співпраці Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з військовою частиною 3072 західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України 5 березня 2019 року відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.