Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк з робочим візитом відвідав Тисменицьку районну філію

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк з робочим візитом відвідав Тисменицьку районну філію

19 червня 2019 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк з робочим візитом відвідав Тисменицьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

МОЯ ПРОФЕСІЯ-МОЯ ГОРДІСТЬ

МОЯ ПРОФЕСІЯ-МОЯ ГОРДІСТЬ

07 червня 2019 року працівниками Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості в рамках проекту «Моя професія-моя гордість» була проведена фотовиставка  для учнів Лисецького НВК Тисменицького району.

Легальна робота - соціальна захищеність і соціальна відповідальність

Легальна робота - соціальна захищеність  і соціальна відповідальність

6 червня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Ямницького ліцею Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади проведено засідання круглого столу на тему: «Легальна робота - соціальна захищеність і соціальна відповідальність».

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

 НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

повідомляє перелік професій, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у червні 2019 року

 

Подорож у світ професій

Подорож у світ професій

31травня 2019 року на базі Лисецького НВК Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено інтерактивний змагально-мотиваційний захід «Майстерня професій».

Мета заходу – допомогти дітям із тисяч професій обрати ту, яка приносила б найбільшу користь людям і країні, а також давала б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею. 

Зустріч у центрі пробації

Зустріч у центрі пробації

14 травня 2019 року в рамках співпраці Тисменицької районної філії Державної установи «Центр пробації» та Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі і звільнені від відбування покарань з випробувальним терміном.

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

НАВЧАЄМО, ПЕРЕНАВЧАЄМО

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

повідомляє перелік професій, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у травні 2019 року

 

У співпраці - результат

У співпраці - результат

З метою виконання спільних заходів в рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості разом з Тисменицьким районним відділом Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області 25 квітня 2019 року провели засідання робочої групи з питань сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби. На засідання були запрошені особи, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду. В розмові з даними особами обговорені обставини, ситуацію, в якій вони опинилися, та їхні наміри щодо подальшої зайнятості.