Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Район наш розміщений довкола обласного центру, де зосереджено багато підприємств на яких працювали і працюють мешканці прилеглих сіл. Працюючи в обласному центрі, при звільненні з роботи більшість з них звертаються саме в Тисменицький районний центр зайнятості, де отримують усі необхідні послуги (консультації спеціалістів, відомості про працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації та інші), який знаходиться за адресою: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, 2-33-43, tysmrcz@ukr.net     

Foto1[1]

Переступивши поріг центру зайнятості, кожен відвідувач отримає необхідну інформацію у диспетчера-консультанта, котрий направить до потрібного спеціаліста, або запропонує ознайомитися із розміщеними на стендах відомостями про наявність вільних робочих місць та інше.

Загалом державна служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

За двадцять років діяльності Тисменицького районного центру, його послугами скористалися більше 100 тисяч громадян, завдяки його спеціалістам знайшли нову роботу близько 30 тисяч осіб, пройшли професійне навчання та перекваліфікувалися понад чотири тисячі осіб, а понад сім тисяч брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Служба постійно вдосконалює свою роботу, підвищує її ефективність. Вислів «Роботодавець – клієнт №1» сформувався у державній службі зайнятості зовсім невипадково. Взаємодія з роботодавцями – найважливіша ділянка діяльності служби зайнятості. Налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання центру зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів.

На сьогодні більшість ринкоутворюючих підприємств давно стали постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день служба зайнятості має можливість надавати роботодавцям понад двадцять видів послуг.

Служба зайнятості розглядає соціальний захист не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадя­нам країни соціальні гарантії.

Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці

23 березня відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України на якій були присутні керівники Міністерства соціальної політики України, керівники та посадові особи зазначених центральних органів влади та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також  представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.

Подорож у світ професій

Cвоє майбутнє діти визначають задовго до останнього шкільного дзвоника. На  допомогу  учням завжди  приходять  фахівці  служби  зайнятості,  які  вміють та  знають як правильно зорієнтувати  школярів у виборі професії.

22 березня 2018 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведений інтелектуально-ігровий   профорієнтаційний  захід «Містечко  професій» в Поберезькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів, метою якого було дати можливість дітям спробувати себе в  різних професіях, які  мають сталий  попит  на  ринку  праці.

Засідання клубу «Молодь на ринку праці»

Засідання клубу «Молодь на ринку праці»

Молодь вважається важливим ресурсом продуктивних сил суспільства за рахунок уміння швидко навчатися,бути енергійною та працездатною. Успішне працевлаштування, особливо на першому робочому місці, створює фундамент для дальшого становлення особистості та професійного зростання.

Важливість співпраці

Важливість співпраці

12 березня 2018 року в.о. директора Тисменицької районної філії  Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ореста Гук провела робочу зустріч з начальником групи з добору на військову службу за контрактом в Державній прикордонній службі України окремого регіонального центру комплектування м. Львів Наталією Антонець.

Створено Раду роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Створено Раду роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

За ініціативи Івано-Франківського обласного центру зайнятості, 

14 березня 2018 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання круглого столу з роботодавцями району з питань створення Ради роботодавців при районній філії.

Служба зайнятості пліч-о-пліч з соціальними партнерами

Служба зайнятості пліч-о-пліч з соціальними партнерами

Важко уявити службу зайнятості без співпраці з соціальними партнерами. Одним з таких партнерів є БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ». Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості не один рік тісно співпрацює з даною організацією, адже щорічно тисячі українців у пошуках кращої долі виїжджають за кордон.

Презентація роботодавця – шлях безробітного до майбутнього

Презентація роботодавця – шлях безробітного до майбутнього

З метою якісного та ефективного підбору персоналу 23 лютого 2018 року в приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – підприємця Ігоря Жилавого.

Бажаючим легально працювати в Державі Ізраїль сприяє державна служба зайнятості

Бажаючим легально працювати в Державі Ізраїль сприяє державна служба зайнятості

12 лютого, відбулася робоча зустріч керівництва Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Держави Ізраїль та некомерційної організації щодо питань подальшої співпраці.

        У зустрічі взяли участь в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Президент Центру з питань міжнародної міграції та інтеграції (СІМІ) Арнон Мантвер, консул Посольства Держави Ізраїль в Україні Еті Біньямін, консультант «СІМІ» Недко Недков, керівники управлінь та відділів Держслужби зайнятості.

Довготривале безробіття: шляхи вирішення проблеми

Довготривале безробіття: шляхи вирішення проблеми

Головне завдання служби зайнятості – допомога у якнайшвидшому працевлаштуванні осіб, які звертаються з метою пошуку роботи. Перерва в роботі протягом тривалого часу породжує професійну дискваліфікацію, послаблення мотивації до праці, відсторонення від ринку праці, зниження суспільно-корисної продуктивності незайнятих громадян, що негативно позначається на якості робочої сили.

Вибір професії для молоді

Вибір професії для молоді

Професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних завдань служби зайнятості. Щоб запобігти перенасиченню у суспільстві тих чи інших фахівців, з підростаючим поколінням проводиться профінформаційна робота.