Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Район наш розміщений довкола обласного центру, де зосереджено багато підприємств на яких працювали і працюють мешканці прилеглих сіл. Працюючи в обласному центрі, при звільненні з роботи більшість з них звертаються саме в Тисменицький районний центр зайнятості, де отримують усі необхідні послуги (консультації спеціалістів, відомості про працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації та інші), який знаходиться за адресою: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, 2-33-43, tysmrcz@ukr.net     

Foto1[1]

Переступивши поріг центру зайнятості, кожен відвідувач отримає необхідну інформацію у диспетчера-консультанта, котрий направить до потрібного спеціаліста, або запропонує ознайомитися із розміщеними на стендах відомостями про наявність вільних робочих місць та інше.

Загалом державна служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

За двадцять років діяльності Тисменицького районного центру, його послугами скористалися більше 100 тисяч громадян, завдяки його спеціалістам знайшли нову роботу близько 30 тисяч осіб, пройшли професійне навчання та перекваліфікувалися понад чотири тисячі осіб, а понад сім тисяч брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Служба постійно вдосконалює свою роботу, підвищує її ефективність. Вислів «Роботодавець – клієнт №1» сформувався у державній службі зайнятості зовсім невипадково. Взаємодія з роботодавцями – найважливіша ділянка діяльності служби зайнятості. Налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання центру зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів.

На сьогодні більшість ринкоутворюючих підприємств давно стали постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день служба зайнятості має можливість надавати роботодавцям понад двадцять видів послуг.

Служба зайнятості розглядає соціальний захист не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадя­нам країни соціальні гарантії.

Бажаючим легально працювати в Державі Ізраїль сприяє державна служба зайнятості

Бажаючим легально працювати в Державі Ізраїль сприяє державна служба зайнятості

12 лютого, відбулася робоча зустріч керівництва Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Держави Ізраїль та некомерційної організації щодо питань подальшої співпраці.

        У зустрічі взяли участь в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Президент Центру з питань міжнародної міграції та інтеграції (СІМІ) Арнон Мантвер, консул Посольства Держави Ізраїль в Україні Еті Біньямін, консультант «СІМІ» Недко Недков, керівники управлінь та відділів Держслужби зайнятості.

Довготривале безробіття: шляхи вирішення проблеми

Довготривале безробіття: шляхи вирішення проблеми

Головне завдання служби зайнятості – допомога у якнайшвидшому працевлаштуванні осіб, які звертаються з метою пошуку роботи. Перерва в роботі протягом тривалого часу породжує професійну дискваліфікацію, послаблення мотивації до праці, відсторонення від ринку праці, зниження суспільно-корисної продуктивності незайнятих громадян, що негативно позначається на якості робочої сили.

Вибір професії для молоді

Вибір професії для молоді

Професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних завдань служби зайнятості. Щоб запобігти перенасиченню у суспільстві тих чи інших фахівців, з підростаючим поколінням проводиться профінформаційна робота.

Під час прес-конференції - про підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області

Під час прес-конференції - про підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області

 02 лютого 2018 року в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбулась прес-конференція на тему: «Підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2017 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості».

Підсумкова нарада по результатах роботи за 2017 рік

Підсумкова нарада по результатах роботи за 2017 рік

2 лютого 2018 року у приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася підсумкова нарада по результатах роботи за 2017 рік за участю заступника директора – начальника відділу організації матеріально-технічного забезпечення Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петра Данилюка.

Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Для керівників підприємств з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб було організовано і проведено семінар по здачі щорічної «Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2017 рік»

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

20.12.2017р. в приміщенні ТзДВ «ВТФ «Галичанка» відбувся ярмарок вакансій, який організував і провів Тисменицький районний центр зайнятості. В заході взяли участь 9 роботодавців, які заявили 21 вакансію та 41 особа з числа зареєстрованих безробітних. Під час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники ярмарку.

Круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів - турбота спільна»

Круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів - турбота спільна»

З метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні Тисменицьким РЦЗ було організовано і проведено круглий стіл на тему «Працевлаштування інвалідів-турбота спільна». В засіданні взяли участь: заступник директора Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Магас А.В., начальник відділу з роботодавцями обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Юхменко Д.М., начальник управління соціального захисту населення Тисменицької РДА Лутчин М.І. та роботодавці району.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

22.11.2017 року черговий раз в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. В ярмарку взяли участь 5 роботодавців, які заявили 6 вакансій та 42 особи з числа зареєстрованих безробітних.Під-час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники ярмарку. “Ярмарок вакансії” пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцям за приділену увагу.

Служба зайнятості за легальне працевлаштування.

Служба зайнятості за легальне працевлаштування.

27.10.2017 року відбулася зустріч директора Тисменицького районного центру зайнятості П.В. Данилюка з директором міжнародної агенції праці Польщі Робертом Торбусом та головою правління Фонду сільськогосподарських підприємств та кооперації Івано-Франківської області Володимиром Васильовичем Гудимою. Під час зустрічі обговорювались питання трудової міграції, легалізації праці, проблемні питання з якими зіштовхуються заробітчани та як захистити себе, перебуваючи в іншій країні, які кроки треба зробити щоб отримати легальну роботу за кордоном. «Ми проводимо роз’яснювальну роботу серед наших безробітних для підвищення рівня їх знань у сфері трудового права, шляхом проведення семінарів з питань легалізації праці та трудової міграції, інших масових заходів» - зазначив директор Тисменицького РЦЗ П.В.Данилюк.