Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Презентуємо військову службу за контрактом

Презентуємо військову службу за контрактом

8 лютого 2019 року під час профінформаційного тематичного семінару з орієнтації на службу в Збройних силах України шукачі роботи, які перебувають на обліку в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, прослухали інформацію про військову службу за контрактом.

Тисменицькою районною філією організовано зустріч з соціальними партнерами

Тисменицькою районною філією організовано зустріч з соціальними партнерами

31 січня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено зустріч з соціальними партнерами. В заході взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник управління економіки Тисменицької РДА Тетяна Петруняк, начальник управління соціального захисту населення Мирослав Лутчин, заступник начальника агропромислового комплексу Тисменицької РДА Олена Мельник, директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк.

Визначені пріоритетні завдання діяльності Тисменицької районної філії на 2019 рік

Визначені пріоритетні завдання діяльності Тисменицької районної філії на 2019 рік

31 січня 2019 року директор Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петро Данилюк провів з працівниками філії нараду по підведенню підсумків роботи районної філії за 2018 рік.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Ореста Гук поінформувала про результати нових форм роботи з шукачами роботи та окреслила низку першочергових завдань на прийдешній рік. 

Міні-ярмарок вакансій в Тисмениці

Міні-ярмарок вакансій в Тисмениці

З метою якісного та ефективного підбору персоналу 30 січня 2019 року в приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення громадської організації «Культурно-освітнє товариство інвалідів Українська Молодіжна Група».

Співпраця Тисменицька районна філія з районним відділом Державної виконавчої служби

Співпраця Тисменицька районна філія з районним відділом Державної виконавчої служби

29 січня 2019 року директор Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Петро Данилюк та заступник директора районної філії Ореста Гук провели робочу зустріч з начальником Тисменицького районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Іваном Соповським.

До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!

Про виконання квоти необхідно звітувати за новою формою! 8 січня 2019 року набув чинності наказ Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. №1763, яким внесено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271.

У Тисменицькій районній філії відбувся семінар для роботодавців

У Тисменицькій районній філії відбувся семінар для роботодавців

10 січня 2019р фахівцями Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар зі здачі щорічної «Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік». У семінарі взяли участь керівники підприємств чисельністю понад 20 осіб.

Привітання від директора Івано-Франківського обласного центру зайнятост

Привітання від директора Івано-Франківського обласного центру зайнятост

29.12.2018 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Василь Цимбалюк  завітав до Тисменицької районної  філії, подякував трудовому колективу за роботу, привітав з Новим 2019 роком та Різдвом Хрестовим.

Василь Цимбалюк представив колективу директора Тисменицької районної філії Петра Данилюка, побажав успіхів та плідної праці.

 

 

Тисменицька районна філія

На допомогу особам з інвалідністю

На  допомогу  особам  з  інвалідністю

Щороку 3 грудня  відзначається Міжнародний  день  людей  з  інвалідністю.  Від  того, як  суспільство  ставиться  до  тих, кому  з  тих  чи  інших  причин  важко  або  не  можливо  самостійно  подбати  про  себе  залежить  рівень  цивілізованості  держави. Рівні можливості та повага до прав людини — вкрай важливі для повноцінного соціального  рівноправ’я між  всіма  членами  суспільства. Саме  з  цією  метою  в цей  день  у Тисменицькій  районній  філії  Івано-Франківського  обласного  центру  зайнятості   відбувся  семінар  для осіб  з  інвалідністю .                

Як стати впевненим користувачем Веб-порталу Пенсійногго фонду України?

Як стати впевненим користувачем Веб-порталу Пенсійногго фонду України?

23 листопада 2018 року в Тисменицькій районній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу на тему: «Комп’ютерна грамотність для початківців», організоване Тисменицькою районною філією обласного центру зайнятості за участю представника Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Юрія Сенка.