Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Район наш розміщений довкола обласного центру, де зосереджено багато підприємств на яких працювали і працюють мешканці прилеглих сіл. Працюючи в обласному центрі, при звільненні з роботи більшість з них звертаються саме в Тисменицький районний центр зайнятості, де отримують усі необхідні послуги (консультації спеціалістів, відомості про працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації та інші), який знаходиться за адресою: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, 2-33-43, tysmrcz@ukr.net     

Foto1[1]

Переступивши поріг центру зайнятості, кожен відвідувач отримає необхідну інформацію у диспетчера-консультанта, котрий направить до потрібного спеціаліста, або запропонує ознайомитися із розміщеними на стендах відомостями про наявність вільних робочих місць та інше.

Загалом державна служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

За двадцять років діяльності Тисменицького районного центру, його послугами скористалися більше 100 тисяч громадян, завдяки його спеціалістам знайшли нову роботу близько 30 тисяч осіб, пройшли професійне навчання та перекваліфікувалися понад чотири тисячі осіб, а понад сім тисяч брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Служба постійно вдосконалює свою роботу, підвищує її ефективність. Вислів «Роботодавець – клієнт №1» сформувався у державній службі зайнятості зовсім невипадково. Взаємодія з роботодавцями – найважливіша ділянка діяльності служби зайнятості. Налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання центру зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів.

На сьогодні більшість ринкоутворюючих підприємств давно стали постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день служба зайнятості має можливість надавати роботодавцям понад двадцять видів послуг.

Служба зайнятості розглядає соціальний захист не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадя­нам країни соціальні гарантії.

Обговорено шляхи подолання безробіття на селі

Обговорено шляхи подолання безробіття на селі

Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшлося під час зустрічі в.о. директора Тисменицької районної філії Гук Орести Мирославівни та голови Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Ружанського Володимира Васильовича, яка відбулась 10 липня 2018 року.

Знайомство із службою зайнятості

Знайомство із службою зайнятості

8 червня 2018 року в Тисменицьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості на день відкритих дверей завітали учні пришкільного відпочинкового табору Тисменицької спеціалізованої школи.

На Тисменничині відзначили Міжнародний день захисту дітей

На Тисменничині відзначили Міжнародний день захисту дітей

    В Україні як  в усьому світі  1 червня відзначають  Міжнародний  день захисту дітей. З цієї нагоди спільно з Тисменицькою районною державною адміністрацією, відділами молоді та спорту; освіти;  культури РДА;  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА у місті Тисмениця організували розважальні заходи для школярів.

Майстерня професій

Майстерня  професій

Дитинство – це  чудова  пора  сподівань  та  здійснення  мрій. У  перший  літній  день  в  Україні , як  у  всьому  світі, відзначають  добре   і  радісне  свято – Міжнародний  день  захисту  дітей.

Міні-ярмарок вакасій на замовлення роботодавця

Міні-ярмарок вакасій на замовлення роботодавця

15 травня 2018 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «АТБ-маркет» - національної мережі продуктових магазинів.

Шанс знайти роботу

Шанс знайти роботу

8 травня 2018 року у Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  пройшов міні-ярмарок вакансій. Із потребами у кадрах присутніх ознайомила  начальник відділу підбору персоналу Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Тетяна Змієвська.

Робоча зустріч із головою Ямницької ОТГ

Робоча зустріч із головою Ямницької ОТГ

03 травня 2018 року відбулася робоча зустрічв. о. директора Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Гук Орести Мирославівни із головою Ямницької об’єднаної територіальної громади Крутим Романом Анатолійовичем.

Визначаємо свій професійний потенціал

Визначаємо свій професійний потенціал

20 квітня 2018 року в Тисменицькій районній  філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулося друге засідання клубу «Молодь на ринку праці», адже питання зайнятості молоді є актуальною соціальною проблемою, тому вимагає особливої уваги як з боку держави, так і з боку суспільства.