Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

На допомогу особам з інвалідністю

На  допомогу  особам  з  інвалідністю

Щороку 3 грудня  відзначається Міжнародний  день  людей  з  інвалідністю.  Від  того, як  суспільство  ставиться  до  тих, кому  з  тих  чи  інших  причин  важко  або  не  можливо  самостійно  подбати  про  себе  залежить  рівень  цивілізованості  держави. Рівні можливості та повага до прав людини — вкрай важливі для повноцінного соціального  рівноправ’я між  всіма  членами  суспільства. Саме  з  цією  метою  в цей  день  у Тисменицькій  районній  філії  Івано-Франківського  обласного  центру  зайнятості   відбувся  семінар  для осіб  з  інвалідністю .                

Як стати впевненим користувачем Веб-порталу Пенсійногго фонду України?

Як стати впевненим користувачем Веб-порталу Пенсійногго фонду України?

23 листопада 2018 року в Тисменицькій районній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу на тему: «Комп’ютерна грамотність для початківців», організоване Тисменицькою районною філією обласного центру зайнятості за участю представника Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Юрія Сенка.         

Учні Слобідської ЗОШ відвідали Центр професійно-технічної освіти №1

Учні Слобідської ЗОШ відвідали Центр професійно-технічної освіти №1

22.11.2018року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено День відкритих дверей навчального закладу для учнів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів. Центр професійно-технічної освіти №1, в який завітали учні, дав змогу дітям ознайомитися з такими професіями, як кравець, закрійник, перукар, манікюрник, візажист.    

Презентуємо послуги служби зайнятості роботодавцям сіл Загвіздя та Підлісся

Презентуємо послуги служби зайнятості роботодавцям сіл Загвіздя та Підлісся

22 листопада 2018 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Загвіздянсьої сільської ради об'єднаної територіальної громади проведено виїзний семінар для роботодавців на тему: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, зокрема щодо вирішення питань зайнятості інвалідів».  

Обираємо майбутнє разом

Обираємо майбутнє разом

15 листопада Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи в Слобідській загальноосвітній школі.          Фахівець з профорієнтації розповіла як не загубитися в інформаційному просторі при виборі професії, що потрібно знати щоб зробити правильний вибір. Зокрема обговорили про особливості місцевого та регіонального ринку праці, конкурентоспроможні спеціальності та перспективи попиту на окремі професії.         

День відкритих дверей ДП «ВО «Карпати»

День відкритих дверей ДП «ВО «Карпати»

9 листопада на державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся День відкритих дверей у якому приймали участь шукачі роботи Тисменицької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості. Мета заходу - наочно ознайомити шукачів роботи із специфікою виробництва.  Керівник відділу персоналу державного підприємства ВО «Карпати» Оксана Івасів розповіла про умови праці, соціальні гарантії та рівень заробітної плати на даному підприємстві.     

Профорієнтація для учнів Чорнолізької ЗОШ

Профорієнтація для учнів Чорнолізької ЗОШ

7 листопада 2018 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено для учнів Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів день відкритих дверей в Івано-Франківського вищого професійного училища №21.

Комп’ютерна грамотність – допомога в пошуку роботи

Комп’ютерна грамотність – допомога в пошуку роботи

Комп’ютерні технології стали невід’ємною частиною життя кожної сучасної  людини. Питання  про  рівень  володіння  комп’ютером став таким же звичним, як  питання  професійного  досвіду.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ  ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

З метою інформування роботодавців щодо детінізації та легалізації відносин у сфері зайнятості населення, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість 04.10.2018 року в приміщенні Тисменицької РДА відбулася конференція з  роботодавцями району на тему «Легальна зайнятість-впевненість у майбутньому».

Усвідомлений вибір майбутньої професії

Усвідомлений вибір майбутньої професії

Тисменицькою районною філією 26 вересня 2018 року проведено виїзну акцію « Живи і працюй в Україні»  для учнів Загвіздянської ЗОШ,  спрямовану на професійну орієнтацію молоді.

Основна мета даного заходу – сформувати у випускників цінністно-мотиваційну орієнтацію, пов′язану з вибором професії, ознайомити з переліком послуг, які надає служба зайнятості, проінформувати учнів про світ професій, надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії відповідно до особистих схильностей, здібностей та вимог сучасного ринку праці.