Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

адреса: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, tysmrcz@ukr.net

      20180910_164221

Про службу

Державна служба зайнятості – централізована система державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством соціальної політики України. 

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У службі зайнятості створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

Спільна діяльність центру зайнятості та роботодавців регіону щодо сприяння зайнятості населення

Спільна діяльність центру зайнятості та роботодавців регіону щодо сприяння зайнятості населення

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості та заробітної плати.

Служба зайнятості на допомогу студентам

Служба зайнятості на допомогу студентам

22 жовтня 2020 року стартував перший день онлайн-марафону для студентської молоді «Живи та працюй в Україні». Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості прийняла участь і презентувала тему: Ринок Прикарпаття. Як прийняти існуючу реальність та дослухатись до потреб та проблем ринку праці? Основна мета - формування навичок пошуку роботи та підвищення рівня конкурентноспроможності студентської молоді. На онлайн-зустріч були запрошені студенти Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Про переваги легальної зайнятості говорили в Тисмениці

Про переваги легальної зайнятості говорили в Тисмениці

З метою інформування роботодавців-суб’єктів господарювання щодо детінізації ринку праці в районі, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість в приміщенні Тисменицької районної філії відбувся онлайн-семінар з роботодавцями району на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність».

Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Запобігання нелегальній  трудовій міграції   та торгівлі людьми

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою  підвищення обізнаності усіх верств населення, особливо груп «ризику», щодо  торгівлі людьми 24 липня 2020 року Тисменицькою районною філією проведений вебінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми».

На допомогу особам з інвалідністю

На допомогу особам з інвалідністю

25 червня 2020 року фахівцем з профорієнтації Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Надією Івасютою проведено цільовий онлайн-вебінар для осіб з інвалідністю.

Мета заходу — адаптація осіб з інвалідністю до вимог сучасного ринку праці, підвищення рівня їх зайнятості.

Відбулися зміни в законодавстві по наданню роботодавцям допомоги по частковому безробіттю

Внесено зміни в порядок надання допомоги по частковому безробіттю (29.05.2020 вступив в дію Закон №591-ІХ «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки  платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVID-19»):

1. Збільшено термін для подання заяви на отримання допомоги по частковому безробіттю з 30 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності до 90 календарних днів;

2. Надано можливість отримувати допомогу по частковому безробіттю не тільки працівникам, а й фізичним особам-підприємцям;

Роботодавці вже можуть звертатися до служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю

Роботодавці вже можуть звертатися до служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю

Право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які: -зупинили/скоротили діяльність через карантин, - сплачували ЄВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Шановні клієнти служби зайнятості

Шановні клієнти служби зайнятості

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.

Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут

https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Карантин - не перешкода: служба зайнятості продовжує працювати

Карантин - не перешкода: служба зайнятості продовжує працювати

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, державна служба зайнятості продовжує працювати. З урахуванням прийнятих Урядом рішень, зокрема згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на період карантину усі консультації шукачам роботи та зареєстрованим безробітним, які пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними засобами дистанційної комунікації.

Робоча зустріч в Ямницькій ОТГ

Робоча зустріч в Ямницькій ОТГ

11 березня 2020 року працівниками Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведена робоча зустріч в Ямницькій об'єднаній територіальній громаді.