Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Район наш розміщений довкола обласного центру, де зосереджено багато підприємств на яких працювали і працюють мешканці прилеглих сіл. Працюючи в обласному центрі, при звільненні з роботи більшість з них звертаються саме в Тисменицький районний центр зайнятості, де отримують усі необхідні послуги (консультації спеціалістів, відомості про працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації та інші), який знаходиться за адресою: 77400, м. Тисмениця, вул. Галицька, 86, тел. (03436) 2-10-05, 2-33-43, tysmrcz@ukr.net     

Foto1[1]

Переступивши поріг центру зайнятості, кожен відвідувач отримає необхідну інформацію у диспетчера-консультанта, котрий направить до потрібного спеціаліста, або запропонує ознайомитися із розміщеними на стендах відомостями про наявність вільних робочих місць та інше.

Загалом державна служба зайнятості на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, яка на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

За двадцять років діяльності Тисменицького районного центру, його послугами скористалися більше 100 тисяч громадян, завдяки його спеціалістам знайшли нову роботу близько 30 тисяч осіб, пройшли професійне навчання та перекваліфікувалися понад чотири тисячі осіб, а понад сім тисяч брали участь в оплачуваних громадських роботах.

Служба постійно вдосконалює свою роботу, підвищує її ефективність. Вислів «Роботодавець – клієнт №1» сформувався у державній службі зайнятості зовсім невипадково. Взаємодія з роботодавцями – найважливіша ділянка діяльності служби зайнятості. Налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання центру зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів.

На сьогодні більшість ринкоутворюючих підприємств давно стали постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами державної служби зайнятості.

На сьогоднішній день служба зайнятості має можливість надавати роботодавцям понад двадцять видів послуг.

Служба зайнятості розглядає соціальний захист не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадя­нам країни соціальні гарантії.

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

Виїзна акція мобільного центру професійної орієнтації на Тисменничині

Важливою формою інформування населення про послуги державної служби зайнятості, стан ринку праці є проведення виїзних акцій Мобільного центру професійної орієнтації.

У підборі працівників допоможе служба зайнятості

У підборі працівників допоможе служба зайнятості

17 серпня 2017 року в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій. В ярмарку взяли участь 6 роботодавців, які заявили 10 вакансій та 40 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

Керівництво

Директор РЦЗ

Данилюк Петро Васильович

тел.2-12-48


Заступник

Гук Ореста Мирославівна

тел.2-10-05

Структура

1. Керівництво

2. Інсектор з рослідування страхових випадків

3. Відділ організації працевлаштування

4. Відділ активної підтримки безробітних

5. Відділ взаємодії з роботодавцями

6. Відділ бхгалтерського обліку

Майстерня професiоналiв

Майстерня професiоналiв

     Вже  доброю  традицією  стала  співпраця  Центру  зайнятості  зі  школами  району. В  період  навчання  проводяться  профорієнтаційні  уроки, презентації  навчальних  закладів  та  роботодавців. А  в  літній  період  учні  із  задоволенням   беруть  участь  в  інтерактивних  заходах  таких  як  конкурс  малюнків, брей-ринг, майстерня  професіоналів.

Тисменицький районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій

Тисменицький районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій

   Серед форм співробітництва, які застосовуються службою зайнятості, є організація й проведення за участю роботодавців та їх представників ярмарків вакансій (робочих місць), які відвідують сотні громадян, котрі шукають роботу. Таким чином, якщо роботодавець особисто чи через свого представника бажає безпосередньо поспілкуватись з великою кількістю претендентів, — запрошуємо до участі в таких заходах. Інформацію про їх проведення можна отримати в спеціалістів відділу надання соціальних послуг.

У випадку якщо підприємство, установа чи організація відчуває значну потребу в персоналі, центр зайнятості має змогу організувати та провести такий захід безпосередньо в центрі зайнятості.

  21 березня 2017 року в Тисменицькому районному  центрі зайнятості відбувся ярмарок вкансій, в якому взяли участь 10 роботодавців, які заявили 16 вакансій.   Під час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця. Перевага ярмарку вакансії – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники заходу.

   “Ярмарок вакансії” пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцям за приділену увагу. У заході взяли участь 52 безробітних громадян.

  За результатами проведеного заходу 52 особи пройшли співбесіду з роботодавцями та видано 6 направлень на працевлаштування.

      20170321_103344                                           

Тисменицький районний центр зайнятості

Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці

Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці

2 лютого Тисменицьким районним центром зайнятості організовано та проведено засідання круглого столу з сільськими головами району на тему: «Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці».

Метою заходу є обговорення організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру, приведення в належний санітарний стан населених пунктів району.

Круглий стіл на тему «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного»

Круглий стіл на тему «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного»

Метою  зустрічі, в  першу  чергу було ознайомлення із  формами та методами співпраці центру зайнятості з роботодавцями району – основними соціальними партнерами служби зайнятості.