Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Служба у справах дітей

Адреса: 77401, м. Тисмениця,

вул. Галицька, 17, каб. 401,

тел. (03436) 2-41-33

e-mail: ssd-tsm@ukr.net


Служба у справах дітей районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації, який утворюється головою районної державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний голові районної державної адміністрації та службі у справах дітей обласної державної адміністрації. У своїй діяльності служба керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінсім’ямолодьспорту, рішеннями голів обласної, районної державних адміністрацій, наказами начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації.      

Інформація про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації станом на 31.08.2018 року

 З  метою забезпечення соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності на обліку в службі у справах дітей районної державної адміністрації станом на 31 серпня 2018 року перебуває:

-   95 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- 24 дітей, які проживають у 13 сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, з них: 3 – схильні до бродягування.

 На території району функціонує 5 прийомних сімей, які мають на вихованні 13 дітей (в тому числі одна прийомна сім’я, яка переїхала із Луганської області).

На території Тисменицького району проживає 16 586 дітей.