Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Державна фіскальна служба України провела тринадцятий конкурс дитячої творчості

03.07.2015 Тисменицька ОДПІ

Журі конкурсу дитячої творчості „Майбутнє країни – у мріях дитини” 25 червня 2015 року визначило переможців заключного етапу.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Голова ДФС України Роман Насіров, який очолює журі конкурсу. За його словами, дуже важливо, що Державна фіскальна служба України не тільки забезпечує наповнення державної скарбниці, а й бере активну участь у формуванні податкової культури підростаючого покоління – майбутніх платників податків.

У Тисменицькій ОДПІ визначили переможців І етапу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

21.04.2015

Чотири переможці першого етапу конкурсу дитячої творчості  - це обдаровані учні  загальноосвітніх шкіл Тисменицького району, майстерність яких оцінювало компетентне журі.

Про конкурс дитячої творчості у 2015 року «Майбутнє країни - у мріях дитини»

23.02.2015 Тисменицька ОДПІ

Фахівці  Тисменицької ОДПІ запрошують учнів Тисменицького та Тлумацького районів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості під егідою Державної фіскальної служби України – «Майбутнє країни - у мріях дитини».Конкурс покликаний сприяти формуванню економічної грамотності та податкової культури у підростаючого покоління.

Наразі проходить перший етап конкурсу, який відбувається на районному рівні і триватиме до квітня 2015 року. Участь у ньому можуть взяти  дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів: