Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Акція «16 днів проти насильства»

Акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності із зазначеної тематики, формування у свідомості усіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства, викорінення домашнього насильства.

Робота з внутрішньо переміщеними особами

Робота з внутрішньо переміщеними особами

Останні політичні події в Україні, пов’язані із розгортанням російсько-української війни на частині територій Донецької та Луганської областей, спричинили масові міграції населення та актуалізували для України проблему біженців.

Соціальна робота з учасниками АТО

Соціальна робота з учасниками АТО

Тисменицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється соціальна робота з учасниками АТО, надаючи їм соціальні та інформаційні послуги.

Шукаємо патронатних вихователів!!!

Практично щодня ми стикаємося з жахливими випадками жорстокого поводження з дітьми. Їх залишають самих вдома на кілька діб, морять голодом,  недоглядом доводять до захворювань та інвалідності… випадково ці випадки виявляються: сусідами, соціальними службами, поліцією, медиками. Що далі? Далі, дітей можуть вилучити до притулків, інтернат них закладів, дитячих будинків.  Дитина зі звичних умов, нехай навіть і плачевних, опиняється в закладах фактично закритого типу, серед  таких же дітей. До слова, заклади інтернатного типу  в найближчі роки повинні припинити свою діяльність. Їх місце займуть  фостерні сім’ї – сім’ї патронатних вихователів.

Робота з прийомними сім'ями

Робота з прийомними сім'ями

Пріоритетним напрямком державної соціальної політики є впровадження і поширення сімейних форм влаштування дітей, які залишилися сиротами або позбавлені батьківського піклування. Відповідно до законодавства неповнолітні можуть бути усиновлені, влаштовані під опіку, піклування, у прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу. Таким чином найкраще забезпечується соціальний захист, захист майнових та житлових прав дитини, догляд, виховання, подолання психологічних травм, задоволення її щоденних потреб.

Робота з сім'ями які перебувають у склад життєвих обставинах

Робота з сім'ями які перебувають у склад життєвих обставинах

Протягом серпня фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота з членами сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою комплексної підготовки дітей до навчального року, забезпеченості необхідними канцтоварами та одягом, необхідності проходження дітьми медичного огляду,  оформлення соціальних допомог, покращення житлово-побутових умов проживання тощо.

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

З 24 липня 2017 року по 06 серпня 2017 року в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії щодо проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми працівникамиТисменицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, проводяться бесіди щодо протидії торгівлі людьми.

Умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації  та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом тижня здійснювались виїзди в населені пункти району з метою обстеження умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Зокрема, проведено соціальне інспектування сімейв селах Березівка та Марківці. Обстежено житло закріплене за дітьми, позбавленими батьківського піклування, які на даний час перебувають в прийомній сім’ї.

З батьками проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми ведення здорового способу життя, відповідального батьківства