Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Порядок ввезення громадянами особистих речей на територію України передбачено Митним кодексом

Відповідно до ст. 4 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі - МКУ) до особистих речей належать товари, нові і такі, що були у вжитку, призначені для забезпечення звичайних повсякденних потреб фізичної особи, які відповідають меті перебування зазначеної особи відповідно в Україні або за кордоном, переміщуються через митний кордон України у ручній поклажі, супроводжуваному та несупроводжуваному багажі і не призначені для підприємницької діяльності, відчуження або передачі іншим особам;

 

Прикарпатці сплатили до держбюджету більше 230 мільйонів гривень військового збору

На потреби українського війська у січні-вересні 2018 року на Прикарпатті сплачено 230,6 млн. грн. військового збору, що на 40,2 млн. грн. або 21,1 відсотка більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

 

Прикарпатці сплатили до держбюджету більше 230 мільйонів гривень військового збору

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області інформують,  що з 07 листопада 2018 року набирає чинності Закон України від 05.10.2017 року  № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», який визначає правові та організаційні засади надання електронних довірчих послуг, у тому числі транскордонних, права та обов’язки суб’єктів правових відносин у цій сфері, порядок здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг, а також правові та організаційні засади здійснення електронної ідентифікації.

 

Платники податків мають право на оскарження дій посадових осіб контролюючих органів

Закон України «Про звернення громадян» регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права, зокрема оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів.

Порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах затверджений наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271 із змінами та доповненнями (далі – Порядок), в якому визначено, що скарга – звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, посадових осіб.

 

Змінено Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області повідомляють, що  з 1 жовтня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2018 № 773 «Про затвердження Змін до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1106/32558 (далі - Наказ № 773).

 

Центри обслуговування платників Івано-Франківщини змінили режим роботи

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, наказом ДФС України від 04.10.2018 №644 внесено зміни в режим роботи Центрів обслуговування платників.

 

Відтепер, ЦОПи будуть приймати відвідувачів за наступним графіком роботи:

 

Відкрита частина «Електронного кабінету» надає можливість платникам користуватись послугами без ідентифікації особи

«Електронний кабінет» – це сервіс веб-порталу ДФС України, який надає можливість платнику спілкуватися з фахівцями органів ДФС у режимі реального часу.

 

 Користуватись «Електронним кабінетом» (далі – «Е-кабінет») можуть не лише юридичні особи та фізичні особи – підприємці, але й будь-яка особа, яка бажає отримувати адміністративні послуги, консультації, здійснювати розрахунки з бюджетом, замовляти та отримувати довідки, звітувати в електронному вигляді не виходячи з дому.

 

ДФС запустила для тестування E-Receipt

ДФС України забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt – електронний чек, що розробляється службою в рамках реалізації експериментального проекту, розпочатого Міністерством фінансів України (далі – Мінфін) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

 

Платники Тисмениччини сплатили понад 118 млн. гривень податків і зборів

За січень-серпень цього року суб’єкти господарювання Тисмениччини сплатили до державної казни 118,1 млн. гривень податків і зборів, що на 35,6 млн. гривень  більше, ніж за відповідний період минулого року.

 

Понад 3 мільйони гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Тисмениччини

Як повідомили в Тисменицькому управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, впродовж січня – серпня 2018 року до місцевих бюджетів Тисмениччини надійшло 3003,5 тис. гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 836,7 тис. гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.