Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Створення дублікату касового чека у разі його втрати законодавством не передбачено

Створення у паперовій та/або електронній формі реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмним РРО (далі – ПРРО) дублікату фіскального касового чека у разі його втрати функціями РРО та/або ПРРО та нормами чинного законодавства не передбачено, оскільки при створенні Z-звіту відбувається обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам’яті та даний звіт містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним зазначеним кодом окремо з моменту програмування товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості, літерного позначення ставки податку на додану вартість і загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги).

Податковим Кодексом України визначені земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком

Перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком, наведено у ст. 283 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Не сплачується податок за:

Заповнення звітності з єдиного внеску за період карантину

ДПС  нагадує платникам, що адміністрування єдиного внеску регулюється Законом України від 08 липня 2010 року N2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

При прийнятті працівника на роботу роботодавець зобов’язаний подавати повідомлення

Відповідно до Порядку повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 413), повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби (далі – ДПС) за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

Підприємець використовує своє житло у господарській діяльності. Чи матиме він пільгу з податку на нерухоме майно?

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що відповідно до підпункту 266.4.3 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не застосовуються до об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, зокрема здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності.

Що слід знати про закриття підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця

ДПС  повідомляє, що для припинення (закриття) підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця (далі – ФОП) необхідно:

1. Подати до ЄДР через Центр надання адміністративних послуг заяву для внесення запису про припинення ФОП.

Заява подається за ф.1, затвердженою наказом Мінюсту від 18.11.2016 №3268/5 у редакції від 19.05.2020 №1716/5.

Понад 300 декларацій з метою отримання податкової знижки подано на Тисмениччині

За січень-жовтень 2020 року громадянами Тисмениччини поданоно  344 декларації про майновий стан і доходи за звітний 2019 рік з метою отримання податкової знижки. При цьому задекларована сума до повернення становить 841тис гривень  Про це повідомили в Тисменицькому відділі податків і зборів з юридичних осіб, податків і зборів з фізичних осіб, камеральних перевірок та економічного аналізу ГУ ДПС в Івано-Франківській області

Платники податків Тисмениччини забезпечили до бюджетів майже 350 млн гривень

Протягом десяти  місяців 2020 року платниками податків Тисмениччини до бюджетів усіх рівнів сплачено 348,4 млн грн податків і  зборів. Про це повідомили в  Тисменицькому відділі оподаткування юридичних осіб, оподаткування фізичних осіб, камеральних перевірок податкової звітності та економічного аналізу Головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

Реєстрація програмного РРО – швидко та просто

Зареєструвати програмний РРО можна швидко та просто. Відповідний відеоурок розроблено Державною податковою службою України.

Для початку роботи з програмним РРО необхідно, перш за все, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. ДПС такі ключі видає безкоштовно.