Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Як користуватись електронним сервісом «Отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків»?

02.03.2017

В рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців на офіційному веб-порталі ДФС в «Електронному кабінеті платника» функціонує сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

З 01.01.2017 року для розрахунку штрафних санкцій за порушення вимог щодо подання звітності для податкового контролю за трансфертним ціноутворенням, використовується прожитковий мінімум для працездатної особи

02.03.2017

Відповідно до внесених змін з 01.01.2017 року штрафні санкції за неподання/несвоєчасне подання платником податку звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення або не включення до такого звіту інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції, визначаються в розмірах згідно з прожитковим мінімумом для працездатної особи, встановленим законом на 1 січня податкового (звітного) року (було з розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року).

Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

01.03.2017

Державна фіскальна служба України наказом від 17.02.2017 року № 102 затвердила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У наказі визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. 

Підстави для проведення фактичної перевірки

01.03.2017

Відповідно до п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Благодійники мають право на податкову знижку

17.02.2017

 Нормами статті 166.3.2 ПКУ визначено, що платник податку - резидент має право включити до податкової знижки суму коштів або вартість майна, перерахованих у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям у розмірі, що не перевищує 4% суми загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

Щодо первинних документів для фізичних осіб підприємців - платників єдиного податку

17.02.2017

 Фахівці ДФС України  звертають  увагу платників єдиного податку, що для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об»єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів. Вказані документи, а також документи, пов'язані із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи необхідно зберігати не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого Податковим кодексом ( далі ПКУ) граничного терміну подання такої звітності.

У Тисменицькій ОДПІ підбиті перші підсумки кампанії декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року

16.02.2017

З 1 січня 2017 року в Україні стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році, яка триватиме до 1 травня 2017 року.

 Слід зазначити, що у січні 2017 року загальна сума задекларованих доходів становить 608,8 тис. гривень, у т.ч. 31,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 10,6 тис. грн. більше, ніж у січні 2016 року, та 9,2 тис. грн. військового збору, що на 2,8 тис.грн. більше, ніж у січні 2016 року.

На Івано-Франківській митниці визначено місця здійснення митного оформлення окремих видів товарів та вантажів

16.02.2017

Як повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС, з 13 лютого 2017 року  місцем здійснення митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, несупроводжуваному багажі чи вантажних відправленнях, які надходять у контейнерах на майданчик для зберігання контейнерів залізничної станції «Хриплин» (м.Івано-Франківськ, вул. Марковецька, 4), а також при виконанні формальностей, пов’язаних із вивезенням за межі митної території України трун з тілами (урн з прахом) чи останків померлих, визначено відділ митного оформлення № 4 митного поста «Івано-Франківськ – центральний», який знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 264а.

Детальну інформацію з зазначеного питання громадяни можуть отримати за номерами телефонів (0342) 72-34-97, 72-34-98.

Перелік самозайнятих осіб розширено

16.02.2017

Тисменицька  ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській  області повідомляє, що з 1 січня 2017 року до переліку осіб, діяльність яких підпадає під визначення „незалежна професійна діяльність”, додано приватних виконавців.