Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Від власників нерухомості місцеві бюджети Тисмениччини отримали майже 300 тисяч гривень

За підсумками трьох місяців поточного року місцеві бюджети Тисмениччини отримали 279,6 тис. гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що  на 200 тис. гривень більше, ніж минулоріч. Від юридичних осіб надійшло 175,4 тис.грн., від фізичних осіб 104,2 тис. грн. про це повідомив заступник начальника, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб  Тисменицького управління ГУ ДФС в Івано-Франківській  області Іван Пилипенко

 

На соціальне забезпечення платники Тисмениччини спрямували майже 17 млн. гривень

Протягом січня-березня цього року платники Тисмениччини сплатили 16 млн. 767,6тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 3 млн. 246,7тис.грн.

ГУ ДФС в Івано-Франківській області проводить веб-конференцію з актуальних питань декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році

21 лютого п.р. з 10-00 год. до 12-00 год. Головне управління ДФС в Івано-Франківській області спільно з інформаційним інтернет- порталом 0342.ua проведе web – конференцію з актуальних питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році. В режимі on-line на запитання платників відповідатиме начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ольга Рожко.

 

Подання запиту на отримання витягу з реєстру страхувальників платником єдиного внеску та/або застрахованою особою в Електронному кабінеті

ДФС запроваджено новий електронний сервіс, який надає можливість подати запит на отримання витягу з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. 

 

Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників може бути подано платником єдиного внеску та/або застрахованою особою через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету.

 

У 2019 році для підтвердження пільг зі сплати земельного податку необхідно до фіскальної служби подати заяву та документи не пізніше 26 квітня

 Працівники Тисменицького управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що облік фізичних осіб – платників плати за землю і нарахування податку проводяться щорічно, за місцем знаходження земельної ділянки – у 2019 році не пізніше 26 квітня. Саме до цієї дати необхідно усім власникам та користувачам земельних ділянок які мають пільги подати заяву довільної форми та пред'явити оригінали документів до територіальних органів фіскальної служби .(У зв’язку з тим, що з 27 квітня пo 01 травня вихідні дні (Великдень та Першого травня).

 

19 лютого останній день сплати ПДФО фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування

 Фахівці ДФС  нагадують, що відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи. 

 

Податкові повідомлення - рішення для фізичних осіб в Електронному кабінеті

Для фізичних осіб – платників податків в Електронному кабінеті надано он-лайн доступ до сформованих податкових повідомлень-рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

 

Неприбуткові організації до 1 березня 2019 року разом зі звітом зобов’язані подати фінансову звітність

Фахівці Тисменицького управління  ГУ ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що неприбуткові організації, які внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік до контролюючого органу за місцем реєстрації протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного податкового року. Граничним терміном подання звіту за 2018 рік є 1 березня 2019 року.

 

Новий сервіс Електронного кабінету: Автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами

В Електронному кабінеті для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів.