Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Перерахунок та порядок призначення пенсій з 1 жовтня 2017 року

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-VІІІ (далі - Закон 2148), яким внесено зміни до низки законів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян.

 

Легалізація заробітної плати

лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії”

         Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Веб - портал Пенсійного фонду України – зручна форма індивідуальних послуг

Веб - портал    Пенсійного    фонду України –   зручна    форма   індивідуальних   послуг

Тисменицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України  Івано-Франківської області повідомляє про те, що діє  Веб-портал portal.pfu.gov.ua, який надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

До уваги підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку

       З 1 січня 2017 року фізичні особи- підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов'язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

        Мінімальний страховий внесок - сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановленого законом на місяць, за який нараховуються заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця (п.5 частини першої ст.1 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"). Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховується пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

       З 1 січня 2017 року фізичні особи- підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов'язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

Заходи управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі щодо виконання антикорупційної Програми на 2017 рік

Заходи управління Пенсійного фондуУкраїни в Тисменицькому районі щодо виконання антикорупційноїПрограми на 2017 рік

Про підсумки роботи за 2016 рік та завдання на 2017 рік щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення

Додаток 1 - Структура одержувачів пенсій Тисменицького району

Додаток 2 - Структура одержувачів пенсій за 2016 рік

Додаток 3 - Віковий аналіз одержувачів пенсій протягом у 2016 році

Додаток 4 - Розміри виплачуваних сум пенсій контингенту пенсіонерів

Додаток 5 - Структура одержувачів пенсії через установи банків

Додаток 6 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 7 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 8 - Структура доходів за 2016 рік тис.грн.

Додаток 9 - Структура боргу заборгованості зі сплати страхових внесків на 01.01.2017 р.

2017-02-15

За кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії, що передачено чинним законодавством України. Сьогодні кожен вправі самостійно вибрати який спосіб для нього є зручнішим: через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків.