Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Субсидія – “живими” грошима

Кабінетом Міністрів України 6 лютого 2019 року прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

Перелік реквізитів щодо сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій по Тисменицькому районі

 Перелік  реквізитів щодо сплати збору  на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій  по Тисменицькому  районі       

Варто знати !!!

Кожному працівнику слід пам’ятати, що нелегальна заробітна плата послаблює їх соціальний захист та обмежує їх право на пенсійне забезпечення, інші державні соціальні гарантії та зменшує наповнення бюджетів і державних соціальних фондів.

Детінізація заробітної плати – запорука майбутнього!

Крім багатьох інших негараздів, сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати.

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку.

Легальне працевлаштування

Легальне працевлаштування

Сьогодні, 26 вересня 2018 року працівниками Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області для працівників компанії Tykaferlux та хутрових магазинів у місті Тисмениця було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації ринку праці.

Зарплата у конверті-злидні на старість

Зарплата у конверті-злидні на старість

З лозунгом "Зарплата у конверті-злидні на старість" сьогодні, 26 вересня 2018 року працівники Тисменицького об’єднаного упраління Пенсійного фонду України в м. Тисмениця на ринку провели флешмоб.Метою даного заходу було спонукати підприємців легалізувати заробітні плати найманих працівників, адже зарплата в "конвертах" не несе за собою жодних гарантій щодо подальшого соціального захисту.

Право на соціальний захист громадян віднесено до основоположних прав і свобод

Право на соціальний захист громадян віднесено до основоположних прав і свобод. Основним нормативно-правовим актом, що встановлює право громадян на соціальний захист є Конституція України. Конституційне право на соціальний захист включає право громадян на забезпечення їх у старості.

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД 29.03.2018 РОКУ         № 97 В ПРИМІЩЕННІ ТИСМЕНИЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

17.04.2018 о 10:00 год.

  

                  ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ                      В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

СЕМАНИШИН ВАЛЕРІЙ СТЕПАНОВИЧ

 

 АДМІНІСТРАЦІЯ ТИСМЕНИЦЬКОГО

ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ

ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ