Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Право на соціальний захист громадян віднесено до основоположних прав і свобод

Право на соціальний захист громадян віднесено до основоположних прав і свобод. Основним нормативно-правовим актом, що встановлює право громадян на соціальний захист є Конституція України. Конституційне право на соціальний захист включає право громадян на забезпечення їх у старості.

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІД 29.03.2018 РОКУ         № 97 В ПРИМІЩЕННІ ТИСМЕНИЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

17.04.2018 о 10:00 год.

  

                  ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ                      В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

СЕМАНИШИН ВАЛЕРІЙ СТЕПАНОВИЧ

 

 АДМІНІСТРАЦІЯ ТИСМЕНИЦЬКОГО

ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ

ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Без права на отримання соціальних пільг та виплат

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Працівники, які одержують гроші „в конвертах”, є заручниками самих себе. Працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій.

ПЕРЕЛІК підприємств Тисменицького району, які мають заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій

№ п/п

Назва підприємства –

боржника

Сума боргу, яка підлягає відшкодуванню, тис.грн.

 

1.

ДП ДГ “Перемога”

151,7

 

2.

ВАТ “Івано-Франківське пусконалагоджувальне управління”

149,8

3.

ТзОВ ”Прикарпатська

Криниця”

73,1

4.

Філія Мостово-експлуатаційна дільниця

    31,6

ПЕРЕЛІК платників-боржників Тисменицького району, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків більше 1,0 тис.грн.

   №п/п

Назва платника

Сума боргу

1.

ТзОВ  "Олімп КО ЛТД"

16,2

      2.

ПП Білогубко М.М.

9,5

3.

ТзОВ  "ІС Газінвест"

4,4

4.

ТзОВ  "Відродження  ІФ"

4,4

5.

ПП Дечаківський В.В.

1,8

6.

ТзОВ  "Прикарпатська криниця"

1,5

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ !!!

Тисменицьке об’єднане управління Пенсійного  фонду України Івано-Франківської області  інформує що з 11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон).

Перерахунок та порядок призначення пенсій з 1 жовтня 2017 року

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-VІІІ (далі - Закон 2148), яким внесено зміни до низки законів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян.