Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про підсумки роботи за 2016 рік та завдання на 2017 рік щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення

Додаток 1 - Структура одержувачів пенсій Тисменицького району

Додаток 2 - Структура одержувачів пенсій за 2016 рік

Додаток 3 - Віковий аналіз одержувачів пенсій протягом у 2016 році

Додаток 4 - Розміри виплачуваних сум пенсій контингенту пенсіонерів

Додаток 5 - Структура одержувачів пенсії через установи банків

Додаток 6 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 7 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 8 - Структура доходів за 2016 рік тис.грн.

Додаток 9 - Структура боргу заборгованості зі сплати страхових внесків на 01.01.2017 р.

2017-02-15

За кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії, що передачено чинним законодавством України. Сьогодні кожен вправі самостійно вибрати який спосіб для нього є зручнішим: через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків.

Виплата пенсій через банківські установи має ряд переваг, а саме:  пенсіонер має можливість одержати пенсію в будь-який зручний час у відділенні банку або через банкомат; зняти з поточного пенсійного рахунку як усю нараховану суму, так і її частину; зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування; нарахування відсотків на залишок коштів на рахунку; можливість розраховуватися пластиковою карткою за товари та послуги  ( наприклад здійснити оплату комунальних послуг) тощо. Звертаємо увагу, що відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне та пенсіонер має право в будь-який час  відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

Для того, щоб перевірити залишок на рахунку чи інформацію про перерахування грошей на банківську картку Ви можете  підключити послугу „Смс-інформування” та отримувати повідомлення на номер  мобільного телефону, який зазначите при отриманні картки.

Слід зазначити, що Пенсійний фонд захищає інтереси пенсіонерів  та постійно здійснює контроль за коштами, які спрямовані на виплату пенсій. Пенсійні кошти перераховуються тільки тим банкам, які гарантують їх своєчасну виплату пенсіонерам, а спеціалісти територіальних управлінь  щоквартально перевіряють банківські установи щодо своєчасного і в повному обсязі зарахування коштів на  рахунки пенсіонерів.

Важливим є те, що отримання пенсій через банківські установи  призводить до економії коштів Пенсійного фонду, адже виплата пенсій через банківські установи для Пенсійного фонду  здійснюється безоплатно, тим часом  як Укрпошта за свої послуги по доставці  пенсій встановлює тариф у відсотках залежно від суми виплати та місцевості.

Із загальної чисельності пенсіонерів, які перебувають на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі у 2016 році 46, 2 % або 10036 пенсіонерів отримують пенсійні кошти  через банківські установи. Економія коштів на оплату послуг з виплати і доставки пенсій у 2016 році склала 2,65 млн. грн.

Загалом  чисельність пенсіонерів, які віддають перевагу одержанню пенсій через поточні рахунки в установах банків,  щорічно збільшується.

Таким чином, є всі передумови для  вигідної співпраці між пенсіонером і банківською установою, однак право вибору щодо способу виплати пенсії завжди залишається за пенсіонером.

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно. 

Управління Пенсійного  фонду України в Тисменицькому районі  повідомляє про те, що 1 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал  електронних послуг Пенсійного фонду України  portal.pfu.gov.ua, за допомогою якого громадяни мають можливість зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Право на пенсійне забезпечення державних службовців

1. З 1 травня 2016 року набув чинності Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі – Закон № 889-VIII), яким визначено право на пенсійне забезпечення державних службовців відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року (далі – Закон  № 3723-ХІІ).

УПРАВЛІННЯ ПФУ ЗВІТУЄ …

Головними завданнями роботи управління Пенсійного фонду України в районі є забезпечення виконання показників бюджету Фонду з метою своєчасної виплати пенсій в повному обсязі та виконання заходів з реалізації законодавчих і нормативних актів з питань пенсійного забезпечення.

Нелегальна робота дає лише тимчасові заробітки

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Звертаються громадяни з питанням

Практично кожного дня до управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі звертаються громадяни з питанням: як отримати допомогу у випадку смерті пенсіонера та яким чином можна отримати недоотриману пенсію померлого пенсіонера?

Програма управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

І. Загальні положення

 

Програма розроблена відповідно до пріоритетів антикорупційної політики держави, визначених Засадами державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2014-2017 роки, затвердженої Законом України від 14 жовтня 2014 року №1699-VII, Законом України “Про запобігання корупції”, Державною програмою щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №265, наказів Пенсійного фонду України від 14.03.2016 № 25 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік”, головного управління Пенсійного фонду України в області від 29.03.2016 № 37 “ Про програму головного управління Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік” та наказу управління Фонду в районі від 04.04.2016 № 90 “ Про програму управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік” .

"День здоров'я" в управлінні Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі

"День здоров'я" в управлінні Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі

У приміщенні управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі 27 липня 2016 року працівниками районної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено профілактично-медичну акцію. Усім охочим відвідувачам та працівникам управління вимірювали артеріальний тиск та надавали індивідуальні консультації.

Профілактична акція, яка проведена червонохрестівцями, є дуже важливою як для відвідувачів Пенсійного фонду так і для працівників, оскільки основна категорія громадян, які обслуговуються в управлінні є особами похилого віку, в яких часто виникають проблеми зі здоров'ям, а державні службовці є категорією фахівців, які відповідно до своїх професійних обов’язків щоденно спілкуються із різними людьми, що інколи спричиняє стресову ситуацію, а отже, й підвищення тиску.