Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Тисменицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області повідомляє про те, що Законом України „Про державний бюджет України на 2017 рік” передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 травня 2017 року.

Заходи управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі щодо виконання антикорупційної Програми на 2017 рік

Заходи управління Пенсійного фондуУкраїни в Тисменицькому районі щодо виконання антикорупційноїПрограми на 2017 рік

Про підсумки роботи за 2016 рік та завдання на 2017 рік щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення

Додаток 1 - Структура одержувачів пенсій Тисменицького району

Додаток 2 - Структура одержувачів пенсій за 2016 рік

Додаток 3 - Віковий аналіз одержувачів пенсій протягом у 2016 році

Додаток 4 - Розміри виплачуваних сум пенсій контингенту пенсіонерів

Додаток 5 - Структура одержувачів пенсії через установи банків

Додаток 6 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 7 - Діаграма призначених пенсій та проведених перерахунків

Додаток 8 - Структура доходів за 2016 рік тис.грн.

Додаток 9 - Структура боргу заборгованості зі сплати страхових внесків на 01.01.2017 р.

2017-02-15

За кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії, що передачено чинним законодавством України. Сьогодні кожен вправі самостійно вибрати який спосіб для нього є зручнішим: через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків.

УПРАВЛІННЯ ПФУ ЗВІТУЄ…

 Головними завданнями роботи управління Пенсійного фонду України в районі є забезпечення виконання показників бюджету Фонду з метою своєчасної виплати пенсій в повному обсязі та виконання заходів з реалізації законодавчих і нормативних актів з питань пенсійного забезпечення.

Управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі повідомляє, що станом на 28.12.2016 року заборгованість зі сплати страхових внесків склала 196,4 тис.грн., з неї: недоїмка 127,0 тис.грн, фінансові санкції - 29,4 тис.грн., пеня – 40,0 тис.грн. 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно. 

Управління Пенсійного  фонду України в Тисменицькому районі  повідомляє про те, що 1 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал  електронних послуг Пенсійного фонду України  portal.pfu.gov.ua, за допомогою якого громадяни мають можливість зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Право на пенсійне забезпечення державних службовців

1. З 1 травня 2016 року набув чинності Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі – Закон № 889-VIII), яким визначено право на пенсійне забезпечення державних службовців відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року (далі – Закон  № 3723-ХІІ).

УПРАВЛІННЯ ПФУ ЗВІТУЄ …

Головними завданнями роботи управління Пенсійного фонду України в районі є забезпечення виконання показників бюджету Фонду з метою своєчасної виплати пенсій в повному обсязі та виконання заходів з реалізації законодавчих і нормативних актів з питань пенсійного забезпечення.

Нелегальна робота дає лише тимчасові заробітки

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.