Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району

Адреса: 77400, Івано-Франківська область, м. Тисмениця, вул. Галицька 21 д (3-й поверх)

Тел.:(03436) 2-41-63,  e-mail: tys-tercenter@ukr.net

Режим роботи: Пн.-Чт. 8.00-17.15; Пт. 8.00-16.00 Обідня перерва: 12.00-13.00. Вихідний –Сб, Нд.

           Територіальний центр соціального обслуговування – це  державна установа, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, а також центром для психологічної підтримки та життєдіяльності пенсіонерів та інвалідів.

Функції та напрямки роботи:

- виявлення громадяни похилого віку, інвалідів та одиноких непрацездатних соціально-незахи­щених громадян, які потребують соціального обслуговування, та надання різних видів соціальних послуг;

- територіальний центр через свої підрозділи забезпечує якісне надання різних видів соціально-побутових послуг малозабезпеченим непрацездатним громадянам відповідно до висновків лікарів про ступінь здатності до самообслуговування за актами обстеження територіального центру.

 

У територіальному центрі  функціонують:    

-  відділення соціальної допомоги вдома;

-  відділення денного перебування (соціально-побутової адаптації);

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

- Черніївське відділення стаціонарного догляду.


Керівництво: Ревюк Андрій Романович – директор


 

Попович Зоряна Михайлівназаступник директора Смеричанська Любов Богданівна – завідувач відділення соціальної допомоги вдома; Пахолок Ілона Павлівна - відділення денного перебування;Добрянська Зоряна Петрівна - відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;Судак Іван Карлович – завідувач Черніївського відділення стаціонарного догляду.


Соціальний захист для потребуючих

Соціальний захист для потребуючих

Під головуванням заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура 26 липня відбулася робоча нарада з приводу влаштування жительки селища Лисець в спеціалізований стаціонарний заклад.

Заступник голови РДА Степан Мандибур провів засідання комісії щодо призначення допомоги малозабезпеченим громадянам

Заступник голови РДА Степан Мандибур провів засідання комісії щодо призначення допомоги малозабезпеченим громадянам

26 липня під головуванням заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам.

Відбулося засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги

Відбулося засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги

14 лютого під головуванням заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам.

Комісією розглянуто 55 заяв та вирішено надати грошову допомогу 54 особам, які звернулись із потребою в лікуванні та покращенні матеріально- побутових умов на загальну суму 36 000,00 грн., 1 особі відмовлено у зв’язку з повторним зверненням.

Звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району за 2016 рік

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району діє на підставі положення «Про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району» затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації №157 від 28.03.2016 р.

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.02.2016  № 198

Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 р. за № 432/28562

Гіпертонічна хвороба: як зменшити ризик захворюваності

Гіпертонічна хвороба: як зменшити ризик захворюваності

Саме під таким гаслом 17 березня 2016 року пройшла медико-профілактична година у приміщенні Тисменицької районної бібліотеки для членів клубу «Гармонія» відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району.

Звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району за 2015 рік

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району діє на підставі положення «Про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району» затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації №111 від 20.03.2013 р.

У Тисменицькому районні відзначили Міжнародний день Інваліда

У Тисменицькому районні відзначили Міжнародний день Інваліда

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня міжнародним днем інвалідів. Метою проголошення такого дня є дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. 

Влаштування безпритульних осіб похилого віку та інвалідів до закладів соціальної підтримки (догляду)

Як не прикро, але доводиться констатувати, що сьогодні  досить значна кількість самотніх осіб похилого віку та інвалідів позбавлені можливості забезпечити себе житлом і в той же час потребують стороннього догляду в зв’язку з незадовільним станом здоров’я.