Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбулося засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги

Відбулося засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги

14 лютого під головуванням заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв для призначення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам.

Комісією розглянуто 55 заяв та вирішено надати грошову допомогу 54 особам, які звернулись із потребою в лікуванні та покращенні матеріально- побутових умов на загальну суму 36 000,00 грн., 1 особі відмовлено у зв’язку з повторним зверненням.

Звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району за 2016 рік

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району діє на підставі положення «Про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району» затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації №157 від 28.03.2016 р.

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.02.2016  № 198

Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 р. за № 432/28562

Гіпертонічна хвороба: як зменшити ризик захворюваності

Гіпертонічна хвороба: як зменшити ризик захворюваності

Саме під таким гаслом 17 березня 2016 року пройшла медико-профілактична година у приміщенні Тисменицької районної бібліотеки для членів клубу «Гармонія» відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району.

Звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району за 2015 рік

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району діє на підставі положення «Про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району» затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації №111 від 20.03.2013 р.

У Тисменицькому районні відзначили Міжнародний день Інваліда

У Тисменицькому районні відзначили Міжнародний день Інваліда

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня міжнародним днем інвалідів. Метою проголошення такого дня є дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. 

Влаштування безпритульних осіб похилого віку та інвалідів до закладів соціальної підтримки (догляду)

Як не прикро, але доводиться констатувати, що сьогодні  досить значна кількість самотніх осіб похилого віку та інвалідів позбавлені можливості забезпечити себе житлом і в той же час потребують стороннього догляду в зв’язку з незадовільним станом здоров’я.

Місяць доброти та взаємодопомоги.

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення з 1 квітня по 4 травня 2015 року проводиться Всеукраїнський  місячник Червоного Хреста під гаслом: «Боротьба за мир – боротьба за здоров’я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району просить усіх небайдужих долучитися до акції шляхом надання грошової  або натуральної допомоги  громадянам, які перебувають на обліку в районній організації Товариства Червоного Хреста  та територіального центру.

Кошти можна перерахувати на благодійних рахунок територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району:

р/р 35421302050542 ГУДКС України в Івано-Франківській області

код ЄДРПОУ 25072578

МФО 836014

Наша адреса: м. Тисмениця, вул. Галицька, 21, (III поверх). тел. (03436)2-41-63.

 

Заздалегідь вдячні за взаєморозуміння та допомогу!

Територіальний центр інформує

Ось уже більше 15 років в структурі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Тисменицького району успішно функціонує Черніївське стаціонарне відділення для постійного проживання. Створено відділення  на 30 ліжко-місць для проживання  та обслуговування одиноких громадян похилого віку, осіб  з інвалідністю (старше 18 років), які не мають рідних, котрі відповідно до законодавства  зобов’язані  їх доглядати та утримувати. Підставою для обслуговування у відділенні є неспроможність, за станом здоров’я, доглядати за собою та потреба в постійному сторонньому догляді. Документом, який підтверджує нездатність до самообслуговування є  висновок лікарсько-консультативної комісії  закладу охорони здоров’я.

Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю *׳¹׳²׳³

(* - передрук даного матеріалу або його частин без дозволу Мінсоцполітики не дозволяється)

¹- перелік не містить видів матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, передбачених для осіб з інвалідністю законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, за професійною ознакою, про ветеранів війни, про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ін.;

² - для правильного розуміння та користування пільгами рекомендується попередньо ознайомлюватися із нормативно-правовими актами, зазначеними після конкретного вида матеріального забезпечення, пільги, гарантії та послуги. Із усіма нормативно-правовими актами, вказаними нижче, можливо ознайомитися на офіційному веб-порталі Верховної Ради України (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/main);

³ - місцеві органи влади можуть надавати додаткові пільги та матеріальну допомогу різним категоріям населення за рахунок коштів власних бюджетів (закони України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про місцеві державні адміністрації”);