Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Проект розпорядження "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на землю та неодержання плати за землю на території Тисменицького району"

ПРОЕКТ

 

ТИСМЕНИЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  

 

Про затвердження Порядку визначення та відшкодування

місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок

не оформлення правовстановлюючих документів на землю та

неодержання плати за землю на території Тисменицького району

 

Відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284, керуючись статтями 2, 6, 21, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою посилення контролю за оформленням правовстановлюючих документів на землю, створення єдиних організаційно–правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних внаслідок неоформлення за фактичне користування правовстановлюючих документів на землю фізичними та юридичними особами та, як наслідок, неодержання місцевими бюджетами плати за землю на території Тисменицького району, а також, залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів для успішної реалізації програми соціально-економічного розвитку району:

1. Затвердити Порядок визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок неоформлення правовстановлюючих документів на землю та неодержання плати за землю на території Тисменицького району, що додається.

2. Затвердити Методику розрахунку суми збитків за фактичне користування земельною ділянкою або її часткою без належно оформлених правовстановлюючих документів, що додається.

3. Юридичному відділу апарату районної державної адміністрації (В. Мицько) забезпечити подання цього розпорядження в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Тисменицького районного управління юстиції.

4. Дане розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника.

 

Голова

районної державної адміністрації                                                   Іван Семанюк

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок неоформлення правовстановлюючих документів на землю т

Відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України,законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про оренду землі», Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284, розпорядження районної державної адміністрації від 16.04.2015 № 157 «Про затвердження плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на землю та неодержання плати за землю на території Тисменицького району».

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації

«Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок неоформлення правовстановлюючих документів на землю та неодержання плати за землю на території Тисменицького району»