Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про затвердження технічної документації з НГО

Інформуємо, що 10.07.2018 Верховною Радою України за №2498 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», який набрав чинності з 01.01.2019.

Про технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів

З метою належної організації робіт з внесення до Державного земельного кадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів у порядку, визначеному Законом України «Про Державний земельний кадастр» відділ у Тисменицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області повідомляє наступне.

Головам місцевих рад району Про використання коштів від втрат

Відповідно до статті 207 Земельного кодексу України, втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва включають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників, а також втрати, завдані обмеженням у землекористуванні та погіршенням якості земель.

Роз’яснення про топографо-геодезичні та картографічні роботи

Топографо-геодезичні та картографічні роботи проводяться з метою створення і своєчасного поновлення планово-картографічної основи при здійсненні землеустрою в порядку, визначеному Законом України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність” (далі – Закон).

17 червня — Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою (World Day to Combat Desertification and Drought). Відзначається щороку

17 червня — Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою (World Day to Combat Desertification and Drought). Відзначається щороку

Проголошений у 1995 році Генеральною Асамблеєю ООН (резолюція A/RES/49/115) у зв’язку з річницею від дня прийняття 1994 року Конвенції ООН в боротьбі з опустеленням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002р. №61-ІV.

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Про встановлення (зміну) меж адміністративно-територіальних одиниць

Відповідно до статті 173 Земельного кодексу України, межі району, села, селища, міста, району у місті встановлюються і змінюються за проектами землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

До відома землевласників, землекористувачів земельних ділянок !

Із запровадженням із 2013 року автоматизованої системи Державного земельного кадастру – Національної кадастрової системи кожен власник, землекористувач земельної ділянки має змогу за допомогою порталу  «Публічна кадастрова карта України» (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta) перевірити – чи внесено його земельну ділянку до кадастрової системи та наскільки правильними і достовірними  є відомості про неї.