Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації. Начальник відділу - П'ятничук Олег Михайлович

Телефон - 2-43-40

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Інформація про стан травматизму невиробничого характеру в Україні за І квартал 2014 року

Інформація про стан травматизму невиробничого характеру в Україні за 2013 рік

Проведено перевірку готовності реагування на надзвичайні ситуації в Тисменицькому районі

Проведено перевірку готовності реагування на надзвичайні ситуації в Тисменицькому районі

23 лютого у Тисменицькому районі спеціальна обласна комісія здійснила перевірку готовності районної мобільної групи для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури Тисменицького району.

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

20 лютого 2017 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, яке провів перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник. У роботі комісії взяв участь заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Микола Сендецький.

Причиною засідання став випадок, виявлення збудника африканської чуми свиней.

Проведено нараду щодо роботи Старолисецької місцевої пожежної охорони

Проведено нараду щодо роботи Старолисецької місцевої пожежної охорони

28 грудня під головуванням голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови Тисменицької районної ради Романа Крутого проведено робочу нараду по питанню роботи Старолисецької місцевої пожежної охорони.

В роботі наради взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, заступник голови районної ради Ігор Федорошин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, начальник РВ УДСНС Ігор Дмитрів, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Олег П’ятничук, селищний голова Лисця, сільські голови Драгомирчан, Загвіздя, Радчі, Старого Лисця, Стебника, Чернієва і Чукалівки.

У Тисменицькому районі проведено підсумкову нараду з питань цивільного захисту

У Тисменицькому районі проведено підсумкову нараду з питань цивільного захисту

У відповідності до плану роботи районної підсистеми цивільного захисту 26 лютого 2016 року відбулась нарада з підведення підсумків роботи органів управління цивільного захисту району щодо реалізації основних заходів і завдань з підготовки районної підсистеми цивільного захисту населення і територій у 2015 році та планування основних завдань на 2016 рік.

Нараду проводив голова районної державної адміністрації Іван Семанюк за участі членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівників районних  служб цивільної захисту, керівників підприємств, установ, організацій.

В ході засідання  проаналізовано стан справ на цій важливій ділянці роботи, заслухано доповіді та виступи керівників, надано принципову оцінку її реальному стану та  вказано на недоліки, що негативно впливають на результати  роботи, намічено шляхи її покращення.

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

Навчання та тренування з питань цивільного захисту у Тисменицькому районі

Шановні керівники підприємств, установ та організацій Тисменицький районний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій ставить до відома, що відповідно до частини другої статті 40 Кодексу цивільного захисту України і пункту 17 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, з метою забезпечення єдиних підходів до змісту організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, Міністерством юстиції України 3 жовтня 2014 р. за № 1200/25977 зареєстровано наказ МВС від 11.09.2014 року № 934 "Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту" (далі-Порядок)

На надзвичайні ситуації у районі готові реагувати оперативно

На надзвичайні ситуації у районі готові реагувати оперативно

10 лютого під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання, яке розглянули в ході засідання, – це забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури району.

підвели підсумки роботи органів управління цивільного захисту району

підвели підсумки роботи органів управління цивільного захисту району

У відповідності до плану роботи районної підсистеми цивільного захисту 10 лютого 2015 року відбулась нарада з підведення підсумків роботи органів управління цивільного захисту району щодо реалізації основних заходів і завдань з підготовки районної підсистеми цивільного захисту населення і територій у 2014 році та планування основних завдань на 2015 рік.