Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

18 березня в рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» відбулася нарада за участі працівників відділу молоді та спорту, служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Змагання серед працівників державних установ

Змагання серед працівників державних установ

Відповідно до календаря  культурно-спортивних та оздоровчих заходів Тисменицького району на 2016 рік та в рамках акції «Відповідальність починається з мене» 14 лютого 2016 року відбулися змагання серед працівників державних установ Тисменицького району.

„In love with e dance”

„In love with e dance”

13 лютого 2016 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» у приміщенні Тисменицького міського центру культури та дозвілля «Відродження» у м. Тисмениця відбувся Кубок спортивно-бального танцю дитячої творчості «Inlovewithedance».

«Кубок НФК «Ураган»

«Кубок НФК «Ураган»

19-20 березня 2016 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та Ямницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання районного шкільного турніру з футзалу на «Кубок НФК «Ураган».

Шкідливі звички чи життя у своє задоволення?

Шкідливі звички чи життя у своє задоволення?

У четвер 28 січня 2016 року у приміщенні Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулося свято танцю під назвою «Шкідливі звички чи життя у своє задоволення?». Його організаторами виступили відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з Клубом спортивного танцю «Старденс».

Дитяче свято – День святого Миколая

Дитяче свято – День святого Миколая

В Україні День святого Миколая здавна був значним і веселим святом. Святий Миколай – символ доброго духу дбайливо спостерігає за дитиною протягом року. До «обов’язків» святого Миколая входить оберігати дітей та їхні родини від бід та негараздів. Усі діти з великим нетерпінням чекають Миколая.

Вічні цінності життя

Вічні цінності життя

7 грудня 2015 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» у приміщенні Тисменицької районної бібліотеки відбулася зустріч працівників відділу справах молоді та спорту РДА,  працівників бібліотеки з учнями Тисменицької спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів на тему: «Вічні цінності життя».

Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок

Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок

1 грудня 2015 року у Тисменицькому районному будинку дитячо-юнацької творчості відбулася зустріч працівників відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації із вихованцями гуртків на тему: «Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок».

ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ СІДАЙ ЗА КЕРМО В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ»

ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ СІДАЙ ЗА КЕРМО В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ»

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відділом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділенням ДАІ з обслуговування Тисменицького району при УДАІ в області за участі старшокласників Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів 17 вересня проведено захід «Не сідай за кермо в нетверезому стані».

Відповідальність починається з мене

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №  508 від 10.11.2015р. «Про проведення на території району у 2015 році Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в районі проходить акція із затвердженими відповідними заходами та залученням відповідальних осіб з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.сайт магазини 4