Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Довідка про роботу агропромислового комплексу району за січень-листопад 2018 року

Всього  посівна площа по всіх категоріях господарств у 2018 році  становила    29083 га, що    на   63 га, або 0,2 відсотка    менше    порівняно з 2017 роком, в тому числі: у сільськогосподарських підприємствах 10979 га, що   становить      37,8    відсотка,        у    господарствах     населення  -  18104 га (62,2 відсотка).

У районі завершено збирання врожаю зернових і зернобобових, технічних і  кормових культур, картоплі та овочів.

Головам фермерських господарст

Шановні колеги!

Враховуючи тенденцію до зростання цін на ринку мінеральних добрив, ПАТ "Аграрний фонд" пропонує аміачну селітру вітчизняного виробництва

за ціною 10 900 грн./т зі складу в м.Галич та ВАС за акційною ціною 8500 грн./т зі складу виробника.

Запрошуємо до співпраці!

за детальнішою інформацією звертайтесь:

0342785423

0673286570

Головам фермерських господарст

На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.11.2018 року № 37-18-12/25781 інформуємо, що з метою формування єдиного реєстру фермерських господарств - одержувачів державної підтримки, Асоціацією фермерів та приватних землевласників України за підтримки Мінагрополітики розроблено картку фермера.

Підтримка новостворених фермерських господарств на 1 гектар

Для отримання бюджетної субсидії новостворені фермерські господарства подають до Івано-Франківського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств заявку та підтвердні документи, а саме:

Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 року № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» передбачено:

Оголошення

Івано-Франківське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018р. № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (№ 106 від 07.02.2018р.). Зокрема, «новоствореним Фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016 р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження с-г діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство.» Крім того, «фермерським господарствам (крім новостворених) у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії' є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати ЗО 000 гривень». Для отримання фінансової підтримки подається заявка і такі документи:

Оголошення!

ПАТ”Аграрнийфонд” пропонує товаровиробникам програму  обміну зерна кукурудзи на мінеральні добрива вітчизняного виробництва в широкому асортименті.

При цьому, паралельно з договором  купівлі-продажу зерна  кукурудзи, буде укладатися договір купівлі-продажу мінеральних добрив.

Управління агропромислового розвитку

Адреса:

м. Тисмениця, вул. Галицька, 17

(03436) 21249.

            

Однією із найважливіших галузей у Тисменицькому районі є сільське господарство, роботою якого курує управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

 

 

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ УПРАВЛІННЯ Є:

 

·        участь у реалізації державної аграрної та соціальної політики на селі, проведення аналізу тенденцій і прогнозування процесу розвитку галузей агропромислового виробництва і сільських територій;

·        створення належних умов для організації виробництва і збуту сільськогосподарської продукції та продовольства, сприяння розвитку ринкової інфраструктури, а також проведення моніторингу агропродовольчого ринку;

·               участь в межах своїх повноважень у здійсненні заходів з питань збереження, відтворення та раціонального використання земельних, водних та інших природних ресурсів, охорони праці і техніки безпеки.

 

 

Відбулася нарада із керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності

Відбулася нарада із керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності

23 жовтня поточного  року фермери, керівники сільгосппідприємств всіх форм власності взяли участь у нараді управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

На нараді обговорено питання:

-   завершення осінньо-польових робіт, зокрема:

Золота осінь -2018

Золота осінь -2018

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 17.10.2018 року № 611 «Про проведення ярмарків» 20 жовтня 2018 року в   м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. 22-го січня, 166 (стоянка біля сільської ради) сільськогосподарськими товаровиробниками району - ПАТ «Авангард», директор Дмитро Романюк, ф/г «Василишина Василя Івановича», голова фермерського господарства Василь Василишин, ТзОВ «Фрукти Прикарпаття», директор  Єрковіч Драган, ПП «Артус»  підприємець Віктор Артус, ПП «Стасінчук» підприємець Богдан Стасінчук, ТзОВ «ВТФ Угринів»,  директор Василь Воловець,  ф/г «Персей Агро», голова фермерського господарства Володимир Слободян,  ф/г «Еко-сад Яблуко»,  голова фермерського господарства Роман Булка, ф/г «Ягода Карпат», голова фермерського господарства Сергій Соколов та ряд інших взято активну участь у проведенні ярмарки   «Золота осінь -2018» з продажу    сільськогосподарської    продукції   та     продуктів    її переробки.