Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Оголошення!

ПАТ”Аграрнийфонд” пропонує товаровиробникам програму  обміну зерна кукурудзи на мінеральні добрива вітчизняного виробництва в широкому асортименті.

При цьому, паралельно з договором  купівлі-продажу зерна  кукурудзи, буде укладатися договір купівлі-продажу мінеральних добрив.

Управління агропромислового розвитку

Адреса:

м. Тисмениця, вул. Галицька, 17

(03436) 21249.

            

Однією із найважливіших галузей у Тисменицькому районі є сільське господарство, роботою якого курує управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

 

 

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ УПРАВЛІННЯ Є:

 

·        участь у реалізації державної аграрної та соціальної політики на селі, проведення аналізу тенденцій і прогнозування процесу розвитку галузей агропромислового виробництва і сільських територій;

·        створення належних умов для організації виробництва і збуту сільськогосподарської продукції та продовольства, сприяння розвитку ринкової інфраструктури, а також проведення моніторингу агропродовольчого ринку;

·               участь в межах своїх повноважень у здійсненні заходів з питань збереження, відтворення та раціонального використання земельних, водних та інших природних ресурсів, охорони праці і техніки безпеки.

 

 

Відбулася нарада із керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності

Відбулася нарада із керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності

23 жовтня поточного  року фермери, керівники сільгосппідприємств всіх форм власності взяли участь у нараді управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

На нараді обговорено питання:

-   завершення осінньо-польових робіт, зокрема:

Золота осінь -2018

Золота осінь -2018

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 17.10.2018 року № 611 «Про проведення ярмарків» 20 жовтня 2018 року в   м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. 22-го січня, 166 (стоянка біля сільської ради) сільськогосподарськими товаровиробниками району - ПАТ «Авангард», директор Дмитро Романюк, ф/г «Василишина Василя Івановича», голова фермерського господарства Василь Василишин, ТзОВ «Фрукти Прикарпаття», директор  Єрковіч Драган, ПП «Артус»  підприємець Віктор Артус, ПП «Стасінчук» підприємець Богдан Стасінчук, ТзОВ «ВТФ Угринів»,  директор Василь Воловець,  ф/г «Персей Агро», голова фермерського господарства Володимир Слободян,  ф/г «Еко-сад Яблуко»,  голова фермерського господарства Роман Булка, ф/г «Ягода Карпат», голова фермерського господарства Сергій Соколов та ряд інших взято активну участь у проведенні ярмарки   «Золота осінь -2018» з продажу    сільськогосподарської    продукції   та     продуктів    її переробки.     

Збирання пізніх культур та сівба на завершенні

Збирання пізніх культур та сівба на завершенні

Сільгосппідприємства району продовжують збирати пізні зернові (кукурудза) та технічні культури (соя, соняшник).

Так,   станом на 17 жовтня 2018 року в усіх категоріях господарств   обмолочено зернових і зернобобових на площі 10260 га, що становить 91,1 відсотка до прогнозу, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 4855 га (82,8 відсотка). За оперативними даними валовий збір всього становить 50674 тонни зерна, з  них у сільгосппідприємствах – 20458 тонн при середній урожайності відповідно 49,4 та  42,1 ц/га.

Осінньо-польові роботи тривають

Осінньо-польові роботи тривають

Сільгосппідприємства району завершують посів озимих зернових культур під урожай 2019 року, проводять догляд за посівами озимини та продовжують збирати пізні зернові (кукурудза) та технічні культури (соя, соняшник).

Оголошення

Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації розпочато прийом документів з використання коштів обласного бюджету на виконання заходу комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки «Проведення робіт з розкислення (вапнування ) ґрунтів» з 25 вересня поточного  року.

ОГОЛОШЕННЯ

Фермерське господарство «Розсадник Новосад» пропонує для закладки промислових плантацій саджанці плодових дерев та ягідних культур, підщепи з елітних розсадників Європи – Польщі, Нідерландів, Німеччини, Італії.

Програма підтримки тваринництва фізичним особам

Відповідно урядової програми підтримки тваринництва фізичним особам надається дотація за утримання ними ідентифікованого та зареєстрованого молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку.

Дотація надається з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

«Жнивна кампанія – 2018» на завершенні

«Жнивна кампанія – 2018» на завершенні

Сільгосппідприємства району завершують збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур та ріпаку, зокрема: 

- ТзОВ «ВТФ «Угринів», директор Василь Воловець, де з кожного гектара за попередніми даними зібрано по 60 ц пшениці озимої, по 55,0 ц ячменю ярого, по 46,1 ц  ріпаку озимого та ярого;