Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Наказ про приписку юнаків 2003 року народження та старших, не приписаних раніше до призовної дільниці

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара

Тисменицького районного військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

 

21 .12 .2019 р.                      м. Тисмениця                              № 98

 

Про приписку юнаків 2003 року народження та старших, не приписаних раніше до призовної дільниці

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні - грудні 2019 року


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

 Військового комісара

Тисменицького районного військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

 

  30.08.2019 року                          м. Тисмениця                               № 48

 

 

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні - грудні 2019 року

 

1. Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 30 січня 2019 р. № 22/2019 " Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році ", Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації  від 04.03.2019 р.    № 72 "Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2019 році"  та  розпорядження голови Тисменицької районної державної  адміністрації  від 25.02.2019 р.  № 66 "Про проведення в районі призову громадян на строкову військову службу у 2019 році"   з 01 жовтня по                31 грудня  2019 року проводиться призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу.

2. Явці на призовні дільниці Тисменицького району  підлягають усі юнаки 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992-2001 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову.

3. Призивати на строкову військову службу  придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі,  яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4. Усі громадяни чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Тисмениця, вул. Липова, 7  у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

5. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, виконуючи громадський обов’язок, зобов'язані 10 жовтня 2019 року прибути до Тисменицького районного військового комісаріату (м. Тисмениця, вул. Липова, 7), маючи при собі документи, які посвідчують особу.

6. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тисменицького району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний (міський) військовий комісаріат по місцю прописки для проходження медичної та призовної комісій.

7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

8. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

9. Контроль за виконанням наказу здійснюю особисто.

10. Наказ довести до осіб, які залучаються до проведення призову, розіслати житлово-експлуатаційним організаціям, домовласникам, відповідним виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, підприємствам, установам та організаціям, навчальним закладам та опублікувати в засобах масової інформації.

 

Військовий комісар

Тисменицького районного військового комісаріату

підполковник                               О.ДІДЕНКО

___________________________________________________

Згідно:

Старший офіцер начальника  відділення офіцерів запасу і кадрів

ст. прапорщик                                                            В.І.ЧЕРНІЙ

 

Показники критеріїв оцінки рівнів моцілізації готовності національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, огранів місцевого самоврядування .підприємст, установ, і організації, яким встановлені мобілізаційні завданн( замовлення)

Витяг з наказу-2

Про стан військового обліку та хід призову громадян на строкову військову службу

Про стан військового обліку та хід призову громадян на строкову військову службу

02 жовтня під головуванням голови райдержадміністрації Івана Семанюка за участю голови районної ради Тетяни Градюк, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Заника, заступника голови райдержадміністрації Степана Мандибура, керівника апарату райдержадміністрації Ярослава Татарина, міського, селищних, сільських голів, працівників місцевих рад району та військового комісара Тисменицького районного військового комісаріату Олександра Діденка відбулася нарада щодо стану військового обліку, призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року.

Оголошення

Оголошення

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом. Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.

На Тисмениччині проводилося обласне навчання з організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання

На Тисмениччині проводилося обласне навчання з організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання

08 грудня на базі Тисменицького району було проведено обласне показове інструкторсько-методичне заняття за темою: «Організація роботи елементів бази мобілізаційного розгортання».

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою честі всього Українського народу.

З метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни установлюється військовий обов'язок. Його виконання громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності та районні, міські військові комісаріати.