Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів.

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів.

Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів.

КРИЛАТІ ПІХОТИНЦІ Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах

КРИЛАТІ ПІХОТИНЦІ Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах

Відчайдушність, сила волі, незламність духу, холоднокровна лють до ворога є визначальними рисами українського воїна-десантника.

Треновані до виконання важливих завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень, вони завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Не існує перешкод, які б вони не подолали, немає противника, який би зміг їм протистояти.

ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У СЕРПНІ 2017 РОКУ

1. Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 " Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році " (зі змінами від 07.07.2017 р. № 178/2017), Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" та розпорядження голови Івано- Франківської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 р. № 114 "Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2017 році", у серпні 2017 року проводиться призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу.

День українського добровольця

День українського добровольця

14 березня у нашій країні вперше відзначався День українського добровольця. Це свято людей, котрі свідомо, за власним покликом серця стали на захист своєї Батьківщини та боронять рідну землю від загарбників. З початку російської агресії і бойових дій на сході України лави ЗСУ поповнили понад 100 тисяч патріотів. В умовах неоголошеної війни на Сході країни вони з честю виконали свій конституційний обов’язок і стали на захист незалежності та територіальної цілісності української держави.За сумлінне виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, мужність та героїзм, проявлені в ході відсічі збройної агресії, тисячі добровольців відзначені державними нагородами.  Переважна більшість з них наразі перебуває в оперативному резерві ЗСУ першої черги і значна кількість добровольців повернулася до лав Збройних Сил України і якості військових - контрактників.

Україна  і надалі потребує підтримки своїх громадян у захисті територіальної цілісності і посиленні обороноздатності. Покращуються умови  служби для військових , підвищується грошове забезпечення(від 7000  грн.  до 10000 грн. ) соціальний супровід. Під час перебування в зоні проведення АТО грошове забезпечення збільшується до 15000 грн.

За громадянами , які офіційно працевлаштовані і виявили бажання укласти контракт із ЗСУ , під час дії особливого періоду на строк до його закінчення  або до дня фактичного звільнення ,зберігається місце роботи,посада  і середній заробіток.

Для жителів Тисменицького району, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлено грошову допомогу в розмірі 2000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

Інформація про наявність вакансій та військові частини Збройних Сил України можна отримати в Тисменицькому районному військовому комісаріаті. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 

Звертайтеся, чекаємо за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова 7

Тисменицький районний військовий комісаріат . Тел.(0342) 55-28-14, 066 098 0741.

 

Набір громадян України на військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу


Тисменицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу.

Приймають громадян призовного віку,які мають вищу,професійно-технічну,повну або базову  середню освіту і не проходили строкової військової служби,військовозобов’язані , а також жінки(обов’язкова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового,сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Через те, що в державі нині триває особливий період, громадян,які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть теж прийняти на військову службу за контрактом. Відповідно до ст.28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі – 60 років, для військовозобов’язаних – жінок граничний вік перебування в запасі-50 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюють такі терміни військової служби в календарному обчисленні:

-з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу,- 3 роки;

- з військовозобов’язаними , прийнятими на посади сержантського і старшинського складу,- від 3 до 5 років, залежно від згоди сторін.

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади,військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. Сьогодні грошове забезпечення осіб рядового, сержантського і старшинського складу - від 7000 до 8500 грн., а також раз на рік надають : матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових  питань у розмірі місячного окладу грошового утримання; грошову допомогу на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця служби в інший населений пункт виплачують грошову допомогу в розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї.

Для контрактників ,які проходять службу в зоні проведення АТО,встановлено додаткову грошову винагороду від 1200 до 4000 гривень.

Для жителів Тисменицького району, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлено грошову допомогу в розмірі 2000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформація про наявність вакансій та військові частини Збройних Сил України можна отримати в районному військовому комісаріаті. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 

Звертайтеся, чекаємо за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова 7

Тисменицький районний військовий комісаріат . Тел.(0342) 55-28-14, 066 098 0741.

Щодо призову у 2017 році офіцерів запасу

Щодо призову у 2017 році офіцерів запасу

З метою зняття напруженості та необ’єктивного трактування інформації щодо призову у 2017 році офіцерів запасу (випускників військових кафедр) Тисменицький районний військовий комісаріат інформує:

Інформація фінансового характеру стосовно служби у військовому резерві

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час. що він перебував у військовій частині.

Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової частини, а також у зворотному напрямку.

Про приписку юнаків 2000 року народження та старших, не приписаних раніше до призовної дільниці

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 1 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Тисменицького району Івано-Франківської області громадян 2000 року народження.

Збори з військовослужбовцями-резервістами

Зимою 2017 року в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» проводитимуться чергові збори з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

Достойне молоде поповнення Збройних Сил України

Достойне молоде поповнення Збройних Сил України

10.12.2016р. на базі навчального центру ЗСУ в с .Старичі Яворівського району Львівської області відбулася урочиста присяга молодих військових строкової служби.

Цієї осені лави військовослужбовців української армії поповнили строковики Тисменицького району. Саме тому, за дорученням військового комісара Тисменицького РВК підполковника Діденко О.Л., ці заходи відвідав представник комісаріату заступник комісара майор  Стороженко С.А.