Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині проводилося обласне навчання з організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання

На Тисмениччині проводилося обласне навчання з організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання

08 грудня на базі Тисменицького району було проведено обласне показове інструкторсько-методичне заняття за темою: «Організація роботи елементів бази мобілізаційного розгортання».

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою честі всього Українського народу.

З метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни установлюється військовий обов'язок. Його виконання громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності та районні, міські військові комісаріати.

Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів.

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів.

Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів.

КРИЛАТІ ПІХОТИНЦІ Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах

КРИЛАТІ ПІХОТИНЦІ Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах

Відчайдушність, сила волі, незламність духу, холоднокровна лють до ворога є визначальними рисами українського воїна-десантника.

Треновані до виконання важливих завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень, вони завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Не існує перешкод, які б вони не подолали, немає противника, який би зміг їм протистояти.

ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У СЕРПНІ 2017 РОКУ

1. Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 " Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році " (зі змінами від 07.07.2017 р. № 178/2017), Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" та розпорядження голови Івано- Франківської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 р. № 114 "Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2017 році", у серпні 2017 року проводиться призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу.

День українського добровольця

День українського добровольця

14 березня у нашій країні вперше відзначався День українського добровольця. Це свято людей, котрі свідомо, за власним покликом серця стали на захист своєї Батьківщини та боронять рідну землю від загарбників. З початку російської агресії і бойових дій на сході України лави ЗСУ поповнили понад 100 тисяч патріотів. В умовах неоголошеної війни на Сході країни вони з честю виконали свій конституційний обов’язок і стали на захист незалежності та територіальної цілісності української держави.За сумлінне виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, мужність та героїзм, проявлені в ході відсічі збройної агресії, тисячі добровольців відзначені державними нагородами.  Переважна більшість з них наразі перебуває в оперативному резерві ЗСУ першої черги і значна кількість добровольців повернулася до лав Збройних Сил України і якості військових - контрактників.

Україна  і надалі потребує підтримки своїх громадян у захисті територіальної цілісності і посиленні обороноздатності. Покращуються умови  служби для військових , підвищується грошове забезпечення(від 7000  грн.  до 10000 грн. ) соціальний супровід. Під час перебування в зоні проведення АТО грошове забезпечення збільшується до 15000 грн.

За громадянами , які офіційно працевлаштовані і виявили бажання укласти контракт із ЗСУ , під час дії особливого періоду на строк до його закінчення  або до дня фактичного звільнення ,зберігається місце роботи,посада  і середній заробіток.

Для жителів Тисменицького району, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлено грошову допомогу в розмірі 2000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

Інформація про наявність вакансій та військові частини Збройних Сил України можна отримати в Тисменицькому районному військовому комісаріаті. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 

Звертайтеся, чекаємо за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова 7

Тисменицький районний військовий комісаріат . Тел.(0342) 55-28-14, 066 098 0741.

 

Набір громадян України на військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу


Тисменицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу.

Приймають громадян призовного віку,які мають вищу,професійно-технічну,повну або базову  середню освіту і не проходили строкової військової служби,військовозобов’язані , а також жінки(обов’язкова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового,сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Через те, що в державі нині триває особливий період, громадян,які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть теж прийняти на військову службу за контрактом. Відповідно до ст.28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі – 60 років, для військовозобов’язаних – жінок граничний вік перебування в запасі-50 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюють такі терміни військової служби в календарному обчисленні:

-з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу,- 3 роки;

- з військовозобов’язаними , прийнятими на посади сержантського і старшинського складу,- від 3 до 5 років, залежно від згоди сторін.

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади,військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. Сьогодні грошове забезпечення осіб рядового, сержантського і старшинського складу - від 7000 до 8500 грн., а також раз на рік надають : матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових  питань у розмірі місячного окладу грошового утримання; грошову допомогу на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця служби в інший населений пункт виплачують грошову допомогу в розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї.

Для контрактників ,які проходять службу в зоні проведення АТО,встановлено додаткову грошову винагороду від 1200 до 4000 гривень.

Для жителів Тисменицького району, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлено грошову допомогу в розмірі 2000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформація про наявність вакансій та військові частини Збройних Сил України можна отримати в районному військовому комісаріаті. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 

Звертайтеся, чекаємо за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова 7

Тисменицький районний військовий комісаріат . Тел.(0342) 55-28-14, 066 098 0741.

Щодо призову у 2017 році офіцерів запасу

Щодо призову у 2017 році офіцерів запасу

З метою зняття напруженості та необ’єктивного трактування інформації щодо призову у 2017 році офіцерів запасу (випускників військових кафедр) Тисменицький районний військовий комісаріат інформує:

Інформація фінансового характеру стосовно служби у військовому резерві

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час. що він перебував у військовій частині.

Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової частини, а також у зворотному напрямку.

Про приписку юнаків 2000 року народження та старших, не приписаних раніше до призовної дільниці

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 1 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Тисменицького району Івано-Франківської області громадян 2000 року народження.