Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

НОВА ФОРМА АКЦИЗНОЇ НАКЛАДНОЇ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ З 01.08.2017 РОКУ 02.08.2017

Повідомляємо, що з 06.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України №452 «Про затвердження Змін до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального

До уваги фізичних осіб.

Виявили розбіжність чи недостовірні дані у повідомленні на сплату податку на нерухоме майно, земельного чи транспортного податку – зверніться до податкової за місцем реєстрації. 02.08.2017

До уваги платників податку на додану вартість! 02.08.2017

Повідомляємо, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платник податку має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201

Тисменицька ОДПІ повідомляє

Тисменицька ОДПІ повідомляє, у зв'язку з великою кількістю звернень громадян щодо виявлення розбіжностей між даним контролюючим органом, зазначеним у податковому повідомленні-рішенні щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та даними платника податків, повідомляємо про можливість проведення звірки даних щодо об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою із сплати податку, розміру ставки податку та нарахованої суми податку.

Обласна податкова проводить семінар-тренінг щодо порядку дій платника ПДВ у разі блокування податкової накладної

Обласна податкова проводить семінар-тренінг щодо порядку дій платника ПДВ у разі блокування податкової накладної

Тисменицька ОДПІ повідомляє, що 4 серпня  2017 року Головне управління ДФС в Івано-Франківській області  проводить безкоштовний семінар-тренінг для платників податків на тему: «Порядок дій платника ПДВ у разі зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних». 

До 1 серпня необхідно сплатити податкові зобов’язання, зазначені у податковій декларації про майновий стан і доходи

Нагадуємо, що відповідно до пункту 179.7 статті 179 Податкового кодексу України, фізичні особи зобов’язані до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ними податковій Декларації про майновий стан і доходи.

Дії платника ПДВ у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної

 У разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) платник ПДВ має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України.

Затверджено Порядок ведення єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій

 Звертаємо увагу, що 21.07.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24.05.2017 №523, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.06.2017 за №719/30587 (далі – Наказ №523), яким затверджено Порядок ведення єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій (далі – Порядок).

Щодо звірки сум податку на нерухоме майно у разі, коли у власності декілька об‘єктів житла

Повідомляємо, що відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: