Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Увага! Телефонні шахраї знову турбують платників податків

Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, на стаціонарні та мобільні телефони суб'єктів господарювання Надвірнянського району надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші.

Прийняли нового працівника на роботу - не забудьте повідомити органи ДПС!

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що працедавці зобов’язані до початку роботи працівника подати повідомлення до органів ДПС за формою, яку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015  №413.

Понад 38 млн. гривень земельного податку спрямували до місцевих бюджетів власники землі та землекористувачі Тисмениччини

За одинадцять місяців  2019 року місцеві скарбниці Тисмениччини поповнено на 38 млн 179 тис грн земельного податку, що на 16 млн 300,3 грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

 

До місцевих бюджетів Тисмениччини від власників нерухомості надійшло майже 7 млн гривень

За підсумками одинадцяти місяців 2019 року місцеві бюджетиТисмениччини отримали 6 млн 963 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що  на 2 млн 883 тис грн  більше, ніж минулоріч. Від юридичних осіб надійшло 4 млн 141,3 тис грн   від фізичних осіб 2 млн 828 тис.грн.,

 

Понад 23 тисячі послуг з початку року надали Центри обслуговування платників Тисменицької ОДПІ

Протягом січня - червня 2018 року фахівцями  Центрів обслуговування платників Тисмениччини, Тлумаччини та Городенківщини надано 23145  адміністративних послуг про це повідомила в.о. начальника Тисменицької ОДПІ Іванна Мельник.

 

Система e-Receipt – новації в реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій

Нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій – e-Receipt передбачає оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Від платників Тисмениччини надійшло понад 6 млн. гривень військового збору

У січні-червні 2018 року платники податків Тисмениччини направили для сприяння обороноздатності України 6 млн. 39 тис.грн. військового збору. Що на 2,01 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Платниками Тисмениччини з початку року сплачено понад 85 млн. грн. ЄСВ

Протягом січня-червня 2018 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від платників Тисменицького району становить 85 млн. 29 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшились на 22 млн. 44 тис. грн.

Понад 73 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Тисмениччини

За січень-червень 2018 року суб’єкти господарювання - юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в  Тисменицькій ОДПІ, сплатили до місцевого бюджету 73 млн. 61тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку збільшились на 21млн. 17 тис. грн.

Більше 176 млн. гривень податків і зборів сплатили платники Тисмениччини

За січень - червень цього року платники, які знаходяться на обліку в Тисменицькій ОДПІ перерахували до Зведеного бюджету  176 млн. 72 тис. гривень, що на 19 млн. 73 тис. гривень  більше ніж у відповідному періоді минулого року.