Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Понад 23 тисячі послуг з початку року надали Центри обслуговування платників Тисменицької ОДПІ

Протягом січня - червня 2018 року фахівцями  Центрів обслуговування платників Тисмениччини, Тлумаччини та Городенківщини надано 23145  адміністративних послуг про це повідомила в.о. начальника Тисменицької ОДПІ Іванна Мельник.

 

Система e-Receipt – новації в реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій

Нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій – e-Receipt передбачає оnline реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Від платників Тисмениччини надійшло понад 6 млн. гривень військового збору

У січні-червні 2018 року платники податків Тисмениччини направили для сприяння обороноздатності України 6 млн. 39 тис.грн. військового збору. Що на 2,01 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Платниками Тисмениччини з початку року сплачено понад 85 млн. грн. ЄСВ

Протягом січня-червня 2018 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від платників Тисменицького району становить 85 млн. 29 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшились на 22 млн. 44 тис. грн.

Понад 73 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Тисмениччини

За січень-червень 2018 року суб’єкти господарювання - юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в  Тисменицькій ОДПІ, сплатили до місцевого бюджету 73 млн. 61тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку збільшились на 21млн. 17 тис. грн.

Більше 176 млн. гривень податків і зборів сплатили платники Тисмениччини

За січень - червень цього року платники, які знаходяться на обліку в Тисменицькій ОДПІ перерахували до Зведеного бюджету  176 млн. 72 тис. гривень, що на 19 млн. 73 тис. гривень  більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Понад 1,5 мільйона гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Тисмениччини

Впродовж січня – травня 2018 року до місцевих бюджетів Тисмениччини надійшло 1 млн.513 тис.гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це  на 480,3 тис.гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

За забруднення навколишнього середовища платниками Тисмениччини сплачено майже 2 млн. гривень екоподатку

На Тисмениччині платниками екологічного податку зареєстровано 148 суб’єктів господарювання, серед яких 9 - це великі підприємства. За п'ять місяців 2018 року  до зведеного бюджету ними перераховано  1,95 млн. гривень екологічного податку, що на 5,1 тис. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Внесок до бюджету Тисменицьких платників податків склав понад 142 млн. гривень

За січень-травень цього року від патників Тисмениччини  до Зведеного бюджету України  надійшло 142,3 млн. грн. податків і зборів, що на 19,1 млн.грн.  більше, ніж за відповідний період минулого року.

 

Понад 5 тисяч послуг з початку року надали Центри обслуговування платників Тисменицької ОДПІ

Протягом січня - березня 2018 року до Центрів обслуговування платників Тисменицької ОДПІ звернулося 2779 платників податків, які отримали адміністративні послуги.