Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Внесено зміни до законодавства України щодо виконання військового обов’язку

Внесено зміни до законодавства України щодо виконання військового обов’язку

17 жовтня під час засідання Верховної Ради України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби».

Відповідний законопроект № 0906 підтримали 278 народних депутатів.

Призовна кампанія «Осінь-2019»

Начальник управління персоналу — заступник начальника штабу генерал-майор Геннадій Долгашов нагадав, що Збройні Сили України є важливим інститутом політичної системи, необхідним атрибутом державності, гарантом безпеки та цілісності суспільства.

Роз’яснення щодо надання медичної допомоги військовослужбовцям у закладах охорони здоров’я, які не належать до сфери Міністерства оборони України

Військовослужбовці Збройних Сил України є громадянами України на яких поширюється законодавство України в галузі охорони здоров’я (Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»).

Водночас військовослужбовці мають обов’язки щодо реалізації громадянських прав, які визначені Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу» та Статутом внутрішньої служби Збройних Сил України.

Президент підписав Указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році

Президент підписав Указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році
Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році. Відповідний Указ № 22/2019 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

Міноборони про підвищення мотивації професійної військової служби

Фундамент таких позитивних змін закладено в березні 2018-го — з набуттям чинності урядової постанови «Про грошове забезпечення військово­службовців, осіб рядового й начальницького складу та деяких інших осіб». Документ збільшує у структурі грошового забезпечення частку основних його видів (окладів: посадового, за військовим званням і надбавки за вислугу років) з 15 до 60%, що мало позитивний вплив під час останнього перерахунку пенсій колишнім військовим.

Призов громадян на строкову військову службу обговорено на черговому засіданні районної призовної комісії

Призов громадян на строкову військову службу обговорено на черговому засіданні районної призовної комісії

21 листопада 2018 року заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії Степан Мандибур провів чергове засідання призовної комісії. В роботі комісії, зокрема, взяли участь військовий комісар Тисменицького району Олександр Діденко, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, заступник начальника Тисменицького РВ Національної поліції України в Івано-Франківській області Ігор Наливайко, головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Михайло Сливоцький, заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділення райвіськкомату Сергій Стороженко.

Призов офіцерського складу запасу

У військових комісаріатах області проводяться заходи з підготовки до проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу запасу.

За рішенням Міністра оборони України, 12-14 листопада 2018 року на військову службу за призовом осіб офіцерського складу будуть призвані особи віком до 43 років, які не проходили військової служби, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити (з оформленням наказу по особовому складу), мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра, яким присвоєне відповідне військове звання офіцера запасу та які не заброньовані на період мобілізації.

Чому не варто боятися йти до війська

Як відомо, уже з жовтня в Україні розпочинається осінній призов на строкову військову службу. На які соціальні гарантії може розраховувати призовник? Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема: при призові їм виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2018 році це – 3,5 тис. гривень);

Отримання статусу УБД учасниками ООС

Після зміни операції, яка проводиться на Сході України з антитерористичної операції (АТО) на Операцію Об’єднаних Сил (ООС), усе більше читачів нашої спільноти звертаються із запитаннями щодо особливостей отримання статусу УБД.