Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Призов офіцерського складу запасу

У військових комісаріатах області проводяться заходи з підготовки до проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу запасу.

За рішенням Міністра оборони України, 12-14 листопада 2018 року на військову службу за призовом осіб офіцерського складу будуть призвані особи віком до 43 років, які не проходили військової служби, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити (з оформленням наказу по особовому складу), мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра, яким присвоєне відповідне військове звання офіцера запасу та які не заброньовані на період мобілізації.

Чому не варто боятися йти до війська

Як відомо, уже з жовтня в Україні розпочинається осінній призов на строкову військову службу. На які соціальні гарантії може розраховувати призовник? Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема: при призові їм виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2018 році це – 3,5 тис. гривень);

Отримання статусу УБД учасниками ООС

Після зміни операції, яка проводиться на Сході України з антитерористичної операції (АТО) на Операцію Об’єднаних Сил (ООС), усе більше читачів нашої спільноти звертаються із запитаннями щодо особливостей отримання статусу УБД.

Для тих, хто хоче обрати службу на кордоні. Прикордонний кастинг

Для тих, хто хоче обрати службу на кордоні. Прикордонний кастинг

На запитання журналіста відповідає заступник директора департаменту – начальник управління кадрового менеджменту Департаменту особового складу Адміністрації ДПСУ підполковник Павло Горбатюк.

Цього року прикордонне відомство знову повернулося до строкової служби. Чи відбулися зміни в системі комплектування?

Що необхідно знати про вступну кампанію до військових навчальних закладів на 2018 рік

Про особливості цьогорічного вступу до військових Вищих навчальних закладів в програмі «Поліграф» на військовому радіо «Армія ФМ» розповів заступник директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної і гуманітарної політики Міністерства оборони України Вадим Артамощенко.

З 10-12 липня стартує вступна кампанія.

Строкова військова служба. Актуальні питання та відповіді

1. Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. 

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

Ті хто після 1 березня вперше підписав контракт отримають додатково до 17 тис. грн

Ті хто після 1 березня вперше підписав контракт отримають додатково до 17 тис. грн
З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.

Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів.

Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів.