Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Розпорядження РДА № 209 від 25.04.16 р. «Про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції» 

Розпорядження РДА № 324 від 18.07.16 р. «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 25.04.2016 року № 209» 

Положення про Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

 

Станом на 01.01.2017 року на обліку в Центрі допомоги учасникам АТО перебували 582 військовослужбовці – учасники АТО, з них 38 – отримали захворювання в зоні АТО та 24 – поранення.

Впродовж 2016 року 416 військовослужбовців або членів їхніх родин отримали з районного бюджету допомогу в розмірі 1 тис грн. кожному, 24 учасники АТО, які отримали поранення або захворювання внаслідок проведення антитерористичної операції отримали по 3 тис. гривень.

З резервного фонду районного бюджету батькам загиблих Харенка С.Р. з с. Рошнів, Чорнолізького І.В. з с. Хом’яківка та Кожушного Р.В з с. Чукалівки виплачено по 10000,0 гривень.

Батькам загиблих учасників АТО (Данилюк з с. Черніїв, Харенко з с. Рошнів та Костишин з с. Загвіздя) за рахунок коштів районного бюджету виплачується щомісячна адресна допомога з районного бюджету в сумі 500 грн.

Станом на 04.01.2017 року 68 військовослужбовцям надаються пільги на сплату комунальних послуг у розмірі 50%, для відшкодування яких надавачам послуг в 2016 році з районного бюджету використано 285 тис. грн., 324 військовослужбовцям – учасникам бойових дій надаються пільги у розмірі 75% від вартості комунальних послуг та 10 військовослужбовців одержали пільги у розмірі 100%, як інваліди війни.

Діти 104-ьох учасників АТО (197 дітей) безоплатно харчуються в дошкільних та шкільних навчальних закладах району, для оплати харчування з районного бюджету використано коштів на суму 158,4 тис. грн., 14 дітей з сімей учасників АТО оздоровлено в таборах України.

До дня Св. Миколая дітям учасників АТО виділено з цільової програми фінансування заходів та цивільного захисту населення в районі на 2016-2020 роки 450 подарункових наборів на суму 30 тис гривень.

Протягом 2016 року Управлінням соціального захисту населення в Тисменицькому районі 7 учасникам  АТО надано путівки на санаторно-курортне лікування, 16 учасників бойових дій пройшли психологічну реабілітацію. Шість учасників АТО пройшли безоплатні курси водіїв в установах ТСОУ.

Реабілітація, тобто духовно-психологічне розвантаження для воїнів АТО проводиться в с. Гошів Долинського району в Реколекційному домі сестер Пресвятої Родини. У цій реабілітації взяли участь 14 учасників АТО та членів їх сімей. Дана реабілітація увійшла в систему Центру та проводиться один раз в місяць.

У вересні 2016 року два учасника АТО за кошти Тисменицької РДА взяли участь в паломницькому турі в м. Меджугор’є (Республіка Боснія та Герцеговина).

В Лисецькій центральній районній лікарні створено кабінет психологічної реабілітації учасників АТО. На даний час на обліку перебувають 285 учасників бойових дій, з них 250 демобілізованих, 9 – інвалідів та 2 члени сімей учасників АТО. Проведено психологічну реабілітацію із 165-ма учасниками бойових дій, в т. ч. 9 інвалідами, 2 членами сімей загиблих. Лисецькою районною лікарнею на лікування та отримання медикаментів для лікування учасників АТО  використано з районного бюджету 17, 3 тис. гривень.

У Тисменицькому районі станом на 01 січня 2017 року надано 227 дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції на сході України загальною площею 36,3 га. Зокрема, органами місцевого самоврядування та Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області надано воїнам АТО 142 дозволи на земельні ділянки загальною площею 16,6 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд; 41 дозвіл на земельні ділянки площею 15,3 га, що призначені для ведення особистого селянського господарства; 41 дозвіл на земельні ділянки загальною площею 4,1 га, які виділені для ведення садівництва та 3-и дозволи – на земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва.

Впродовж року органами виконавчої влади району затверджено проекти землеустрою та передано у власність учасникам АТО – жителям Тисменицького району 27 земельних ділянок площею 2,8 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та 6 земельних ділянок площею 1,3 га – для ведення особистого селянського господарства.

Відділом Держгеокадастру в Тисменицькому районі спільно з органами місцевого самоврядування також зарезервовано для учасників антитерористичної операції, земельні ділянки – всього 17 масивів. Детальна інформація по зазначених ділянках розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру www.ifoblzem.if.ua.

В області діє комплексна Програма соціального захисту населення, яка передбачає придбання, будівництво, реконструкцію та ремонт житла для сімей, члени яких загинули (померли) під час проведення антитерористичної операції, інвалідів І групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення. Протягом 2016 року 90 учасників АТО звернулись у Тисменицьку районну державну адміністрацію для складання кошторисних розрахунків на ремонтні роботи,  працівниками комунального підприємства «Капітальне будівництво» складено 57 кошторисів, 6 учасників АТО вже отримали допомогу з обласного бюджету в розмірі 25 тисяч гривень.

Загальна сума коштів витрачена на підтримку учасників АТО з районного бюджету в 2016 року

1059,5 тис. грн.

Загальна сума коштів витрачена на підтримку реабілітаційних програм з районного бюджету в 2016 році

1,55 тис. грн.

Скільки учасників АТО пройшло реабілітацію

По

- державних програмах реабілітації (направлення на реабілітацію)

- волонтерських

 

 

 

7 учасників – санаторні путівки,                            16 учасників – психологічна реабілітація

14 учасників АТО та членів їх сімей

Скільки сімей учасників АТО пройшли реабілітацію

- Синьогора

- волонтерських

 

 

Не було

3 сім’ї учасників АТО

Чи є в районі база відпочинку для реабілітації учасників АТО, проведення реабілітаційних заїздів

 

немає

Скільки коштів закладено на діяльність ветеранських організацій з бюджету району

 

62,0 тис. грн.

Скільки коштів закладено на діяльність Центрів допомоги учасникам АТО

 

65,0 тис. грн.

Скільки коштів закладено на 2017 рік на підтримку учасників АТО в рамках районного бюджету (районна програма)

 

900,0 тис. грн.

На скільки % виконано план щодо контрактної армії в 2016 році

47,4 %

Чи прийнята програма підтримки загонів територіальної оборони на 2017 рік

Програма буде розглянута на черговій сесії районної ради 10.03.2017 року

Найбільші проблеми в районі

 

Учасники АТО з Тисмениччини вирушили на відпочинок у комплекс «Синьогора»

Учасники АТО з Тисмениччини вирушили на відпочинок у комплекс «Синьогора»

20 серпня 5 сімей (18 осіб) учасників АТО із Тисменицького району вирушили на відпочинок у державний комплекс «Синьогора», що в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, де перебуватимуть до 23 серпня.

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

27 грудня у залі засідань адміністративного будинку районної влади зібралися учасники АТО із Тисменицького району, щоб обговорити актуальні питання соціального захисту військовослужбовців, які брали участь або зараз захищають територію України в зоні проведення антитерористичної операції. На зустріч запросили керівництво Тисменицького району – голову Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голову Тисменицької районної ради Тетяни Градюк.

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

25 серпня 5 сімей учасників АТО із Тисменицького району вирушили на відпочинок до державного комплексу «Синьогора», який знаходиться у селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, де перебуватимуть до 27 серпня.

ПСИХОСОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО

ПСИХОСОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО

25-27 серпня у селі Старий Лисець Тисменицького району відбувся тренінг для бійців АТО. Тренерами даного проекту виступали Тарас Шпук – голова громадської спілки «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО» та Андрій Фармуга – координатор проекту «Побратими» на Прикарпатті. Даний проект допомагає у реабілітації бійців, а його методика запозичена у данського психолога Дітте Марчер. Вона застосовується для роботи з шоковою травмою та посттравматичним синдромом і рекомендована ООН для застосування у гарячих точках.

УЧАСНИКАМ АТО У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНО 430,0 ТИС. ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ

УЧАСНИКАМ АТО У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНО 430,0 ТИС. ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ

Впродовж 2017 року військовослужбовцям, членам їхніх родин, що проживають у Тисменицькому районі, а також учасникам АТО, які отримали поранення або захворювання внаслідок проведення антитерористичної операції з районного бюджету виплачено допомог на суму 430,0 тис. гривень.

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

12 липня 5 сімей учасників АТО із Тисменицького району вирушили на відпочинок до державного комплексу «Синьогора», який знаходиться у селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, де перебуватимуть до 14 липня.

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

УЧАСНИКИ АТО ІЗ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДПОЧИНУТЬ У «СИНЬОГОРІ»

26 червня 6 сімей учасників АТО із Тисменицького району вирушили на відпочинок у державному комплексі «Синьогора», що в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, де перебуватимуть до 28 червня.

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ДО ВЕЛИКОДНЯ ВШАНУВАЛИ ПОРАНЕНИХ УЧАСНИКІВ АТО

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ДО ВЕЛИКОДНЯ ВШАНУВАЛИ ПОРАНЕНИХ УЧАСНИКІВ АТО
    З нагоди величного християнського свята – Воскресіння Христового, відповідно до розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації від 10.04.2017 № 206 «Про виплату грошової допомоги» вручено грошову допомогу 24 учасникам із числа жителів Тисменицького району, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Також грошову допомогу вручено 5 сім’ям загиблих і померлих учасників проведення антитерористичної операції. Загалом учасникам АТО до Великодня виплачено допомогу на суму 39 тисяч гривень.

Реабілітація учасників АТО з Тисменицького району

Реабілітація учасників АТО з Тисменицького району

За сприяння Центру допомоги учасникам АТО Тисменицької районної державної адміністрації та громадської організації «За покликом серця» з 18 по 27 лютого 2017 року троє учасників АТО з Тисменицького району пройшли безоплатну реабілітацію на території туристичної бази «Стожари» Косівського району.