Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Прийом на військову службу за контрактом в Національній гвардії України

В Національній гвардії України прийом на військову службу за контрактом здійснюється кадровими органи військових частин Національної гвардії України та відділом комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ.

Відділ комплектування – м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 5, тел.: 044 462-58-99,  063 235-82-09, 066 736-12-39

Західне відділення комплектування –  м. Львів, вул. Стрийська, 146, тел.: 032 264-53-47, 063-313-30-03, 063-239-85-58 

Військова частина 1241, Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 161  75-77-39

Державна прикордонна служба України шукає амбітних та вмотивованих людей, що бажають стати новим обличчям Держави на кордоні

МИ ШУКАЄМО:

 • мотивованих
 • нетерпимих до корупції, орієнтованих на якісні зміни в державі
 • наполегливих, дисциплінованих, рішучих
 • з високим рівнем особистої культури та культури спілкування
 • здатних швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу
 • стійких до стресу, емоційних та фізичних навантажень
 • з бажанням розвиватися

Якщо всі ці риси про тебе, не гай часу! Прикордонна служба – свідомий вибір. Ми чекаємо відповідальних!

На військову службу за контрактом


На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

 • громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
 • військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
 • військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
 • військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Військова частина 3072

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом. Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 8000 гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, повне речове забезпечення за рахунок держави, безкоштовне медичне забезпечення, можливість отримання житла, право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.

Наша адреса: с. Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., військова частина 3072. Тел. 0676722326, 0679889903.

Тисменицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу.

Приймають громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані , а також жінки(обов’язкова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Через те, що в державі нині триває особливий період, громадян, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть теж прийняти на військову службу за контрактом. Відповідно до ст.28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі – 60 років, для військовозобов’язаних – жінок граничний вік перебування в запасі-50 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюють такі терміни військової служби в календарному обчисленні:          - з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу, - 3 роки;          - з військовозобов’язаними , прийнятими на посади сержантського і старшинського складу, - від 3 до 5 років, залежно від згоди сторін.

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

Сьогодні грошове забезпечення осіб рядового, сержантського і старшинського складу - від 7000 до 8500 грн., а також раз на рік надають: матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання; грошову допомогу на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця служби в інший населений пункт виплачують грошову допомогу в розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї.

Для контрактників, які проходять службу в зоні проведення АТО, встановлено додаткову грошову винагороду від 1200 до 4000 гривень.

Для жителів Тисменицького району, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлено грошову допомогу в розмірі 2000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформація про наявність вакансій та військові частини Збройних Сил України можна отримати в районному військовому комісаріаті. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

Звертайтеся, чекаємо за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова 7 Тисменицький районний військовий комісаріат . Тел. (0342) 55-28-14, 066 098 0741.

 

 

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом

Вимоги до кандидатів:

вік від 18 років,

придатність за станом здоров’я,

належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги:

грошове забезпечення у розмірі від 7000  грн. на місяць,

соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,

право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.

Адреса: с. Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська область, в/ч 3072.

Телефон: 067 672 23 26

Служба за контрактом / Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу