Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Щодо робити, якщо втрачено правовстановлювальні документи на об’єкт нерухомого майна.

На сьогодні законодавством у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно не передбачено видачу дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, на підставі яких проведено державну реєстрацію речових прав після 01 січня 2013 року.

До уваги суб’єктів господарювання! Перелік відомостей, що зазначаються у статуті товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю.

    Згідно зі статтею 82 Господарського кодексу України, установчі документи господарського товариства повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників та учасників, склад і компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень.

Увага! Суб’єктам підприємницької діяльності! Порядок видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

     Відповідно до частини 4 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виписка формується за результатами проведення реєстраційної дії. Виписки для проставлення апостилю, витяги в паперовій формі та документи, що містяться в реєстраційній справі, надаються протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

До відома суб’єктів підприємницької діяльності!

    З 24 вересня 2018 року набирають чинності зміни до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5 “Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

Як отримати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

     Відповідно до частини 1 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.

Мінюст надав роз’яснення щодо деяких особливостейприпинення обтяження речових прав на нерухоме майно та/або заборони проведення реєстраційних дій

У зв'язку з надходженням звернень громадян  Міністерство юстиції надає роз'яснення окремих питань порядку застосування статті 158 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) при проведенні державної реєстрації припинення обтяження речових прав на нерухоме майно та/або заборони проведення реєстраційних дій відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

Увага! Внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”

     17.06.2018 набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 №2275 – VIII, яким внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон), зокрема, виключено пункт 4 частини 4 статті 17 Закону, яким було передбачено надання документа, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру, - у разі державної реєстрації змін до відомостей про громадське формування. Крім того, частину 2 статті 14 Закону викладено в такій редакції: «Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

Особливості державної реєстрації права власності на земельні ділянки

Земельним законодавством передбачено, що право власності на земельну ділянку виникає з моменту реєстрації цього права (ст. 125 Земельного кодексу України). Як здійснюється така процедура та які документи слід подавати для державної реєстрації землі, розглянемо в даній консультації.

РЄСТРАЦІЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, ЩО ПОБУДОВАНІ ДО 5 СЕРПНЯ 1992 року

 Чинне законодавство України передбачає спрощену процедуру реєстрації житлових будинків,  що були закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року та розташовані на територіях сільських, селищних, міських рад,  якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

Змінено рахунки по сплаті адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та державну реєстрацію бізнесу.

Населений пункт

Отримувач

Код отримувача

(ЄДРПОУ)

Банк отримувача

Код банку (МФО)

Номер рахунку

Код класифікації доходів бюджету

Найменування коду класифікації доходів бюджету

1

2

3

4

5

6

7

8

Тисменицький район/м. Тисмениця

УК у Тисмен.

р-ні/

Тисмен.р./

22012600

38026444

Казначейство України (ЕАП)

899998

31416530009486

22012600

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Тисменицький район/м. Тисмениця

УК у Тисмен.

р-ні/

Тисмен.р./

22010300

38026444

Казначейство України (ЕАП)

899998

31412501009486

22010300

Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань