Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Місцеве самоврядування


 Список голів та секретарів місцевих рад Тисменицького району

 

1.Тисмениця

 СВОРАК Степан Дмитрович

 СВОРАК Наталія Петрівна

2-41-78

2-11-26

2-44-54

2. Єзупіль

 КУШНІР Ганна Євстахівна

 КУДЛЯК Світлана Дмитрівна

51-2-16

51-2-21

3. Лисець

 ДУБНИЦЬКИЙ Віктор Миколайович

 ШАЛАМАЙ Галина Михайлівна

4-11-53

4-11-39

4. Березівка

 ВАРА Олександр Петрович

 КОЗІНЧУК Руслана Іванівна

61-4-53

5. Братківці

 ФЕДОРІВ Тарас Володимирович

 ПЕТРІВ Галина Валеріївна

33-6-17

 

6. Вільшаниця

 ЮЩИШИН Володимир Михайлович

 АРХАМУЛА Наталія Михайлівна

33-4-44

7. Ганнусівка

 ЛУКАШЕВИЧ Ігор Ігорович

 ЛЕХАН Оксана Іванівна

40-2-69

8. Добровляни

 

 ПРОЦІВ Марія Василівна

32-4-34

9. Довге

 ЧЕРВАК Роман Іванович

 ПРИСТАЙКО Світлана Павлівна

31-2-81

10. Драгомирчани

 ДЕМ'ЯНІВ Степан Степанович

 МАЛАНЧУК Галина Богданівна

4-16-71

74-30-76

74-30-72

11. Загвіздя

 ДРАГАНЧУК Павло Іванович

 ШКАВРІТКО Дмитро Петрович

44-2-38

 

12. Клубівці

 РЕКЕТЧУК Богдан Іванович

 ПРОНЮК Марія Іванівна

31-7-01

13. Клузів

 ІВАНИЦЬКА Марія Мечиславівна

 ГРЕЧАНИК Марія Дмитрівна

49-3-48

14. Козина

 МОЩОВСЬКА Анна Євгенівна

 ЛЕГЕТА Марія Миколаївна

51-2-28

15. Колодіївка

 ВЕРКАЛЕЦЬ Юрій Михайлович

 СОКОЛОВСЬКИЙ Василь Іванович

32-4-44

16. Липівка

 ГУРАЛЬ Ігор Романович

 ПОПОВИЧ Оксана Василівна

33-6-87

17. Майдан

 ЗЕЛІНСЬКА Марія Дмитрівна

АНТОНЯК Марія Романівна

42-6-21

18. Марківці

 БУРТИК Іван Васильович

 КОНОВЕЙЧУК Христина Богданівна

35-2-21

19. Милування

 ТАТАРИН Марія Василівна

 ВОДНІЦЬКА Світлана Олександрівна

31-3-37

20. Нові Кривотули

 МАНТУЛЯК Михайло Іванович

 ЗАНИК Марія Володимирівна

36-2-17

21. Павлівка

 ВАЦЕБА Іван Ярославович

 МАНДЗЮК Мар’яна Ігорівна

47-2-43

22. Підлісся

 БОЙКО Наталія Михайлівна

 МАКЕЇВ Марія Володимирівна

44-2-73

23. Підлужжя

 БУРАЧОК Володимир Васильович

 СТОЙКО Ярина Іванівна

32-2-32

 

24. Підпечери

 ДОВЖЕНКО Ярослава Дмитрівна

 КОРОСТІЛЬ Наталія Василівна

2-40-95

32-2-42

25. Побережжя

 ІВАНКІВ Леся Степанівна

 КАБАН Володимир Володимирович

40-2-45

26. Посіч

 ВИТВИЦЬКА Галина Романівна

 ФЕДІЙ Галина Михайлівна

(03422)

74-36-60

 

27. Пшеничники

 ТИМЧУК Дмитро Євгенович

 ПЕТЕЛЮК Галина Миколаївна

38-2-45

28. Радча

 ВАЦЕБА Василь Михайлович

 ЯРЧУК Ярослава Ярославівна

46-2-16

29. Рибне

 ІСАКІВ Василь Григорович

 КАЧКАН Віра Ярославівна

 

47-2-28

30. Рошнів

 БІДОЧКО Богдан Ярославович

 ГРИГОРОВИЧ Тамара Василівна

31-2-60

31. Сілець

 БОГАЧ Богдан Йосипович

 ВРУБЛЕВСЬКА Наталія Іванівна

51-2-73

 

32. Слобідка

 МЕЛЬНИК Андрій Григорович

 ДУТЧАК Лариса Іванівна

35-2-35

33. Старі Кривотули

 НАЗАРУК Володимир Миколайович

 ПАНЕВНИК Тетяна Михайлівна

36-3-41

36-2-48

 

34. Старий Лисець

 ЛУЩАК Анатолій Романович

 МАТІЄШИН Галина Михайлівна

45-2-43

 

35. Стебник

 ПОРТЕЦЬКА Ірина Михайлівна

 ЛЕЩИШИН Христина Михайлівна

4-12-28

36. Стриганці

 МАКСИМІВ Андрій Миколайович

 ПТАШНИК Олександра Богданівна

31-2-16

 

37. Тязів

 БОДНАРЧУК Василь Михайлович

 ЯКИМЕЦЬ Тетяна Сергіївна

42-1-41

99-2-68

38. Угринів

 ВІВЧАРЕНКО Мирослав Васильович

 ТОКАР Марія Михайлівна

49-2-18

49-2-22

2-11-67

39. Узин

 ШАЛАУТА Оксана Олегівна

 ЛЕСЬКІВ Софія Юріївна

32-4-45

40. Хом’яківка

 ГРЕТЧУК Тетяна Василівна

 ЯЦКІВ Марія Василівна

38-2-84

41. Черніїв

 ГРЕЙДА Богдан Дмитрович

 КАРПЕЦЬ Ірина Богданівна

61-9-19

61-4-30

61-5-49

42. Чорнолізці

 ЗБІГЛЕЙ Антон Павлович

 ФИЦИК Андрій Романович

34-2-16

43. Чукалівка

 КУРІЙ Михайло Мирославович

 ВЛАШИН Іван Миколайович

46-2-26

46-2-48 ФАП

44. Ямниця

 ЗЕЛІНСЬКИЙ Микола Романович

 БОДНАРЧУК Михайлина Степанівна

53-2-17