Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

СПИСОК керівників управлінь, відділів і організацій району

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

№ телефону

1

Августинович

Володимир Михайлович

директор підприємства "Райсількомунгосп"

2-15-92

 

2

Адамович

 Олег Васильович

начальник Тисменицької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

2-16-95

2-55-06

3

Адамчук

 Сергій Михайлович

керуючий  Тисменицьким відділенням «Приватбанк» в місті Тисмениця

2-17-61

4

Бабій

Лук 'ян  Лук 'янович

директор Лисецького КТО

4-11-44

Бабій

Вадим Миколайович

керівник  ТОВ "Подана Кемікал Компаундс"

72-15-03м.

59-51-15м.

 

6

Бандура

Микола Миколайович

директор ВАТ «Івано-Франківська Автобаза»

58-37-69 м.

7

Бойко

 Ольга Богданівна

 начальник  відділу у Тисменицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано- Франківській області

2-10-63

2-11-97 пр.

2-19-70 факс

8

Бардюк

 Оксана Василівна

начальник відділення  Тисменицького поштового зв’язку №1

0665852387

2-13-73

9

Бачкур

Ярослав Васильович

директор ТзОВ "Технотара "

58-37-26м.

10

Бідник

Дмитро Ілліч

генеральний директор ТзОВ "Каскад "

55-29-98м.

3-21-41 м.

11

Білецький

Мирослав Семенович

голова спостережної ради ВАТ "Поберезький завод пресових агрегатів", директор ПП "БСББ"

7-16-62

6-99-19факс

12

Бельбас  

Кирило Іванович

голова Тисменицької районної ради Українського товариства  мисливців та рибалок

0673011289

13

Бойчук

 Михайло Ярославович

директор Івано-Франківського держлісгоспу

53-02-63

3-02-63

14

Борис

Ярема Іванович

начальник Тисменицького районного відділу Головного  управління Держпродспоживслужби    в  Івано-Франківській області

2-42-13ф.

2-19-02

2-41-23

15

Бринський

 Ігор Богданович

 

директор Тисменицького відділення Івано-Франківської обласної дирекції ВАТ «Райфазен  Банк  Аваль»

2-16-59

2-13-70

16

Василів

Ганна Михайлівна

начальник фінансового управління райдержадміністрації

2-11-84

 

17

Ватаманюк

Михайло Григорович

 начальник Івано-Франківського міжрайонного управління водного господарства

58-36-84

18

Вінтоняк

 Ігор Миколайович

керівник ПрАТ «Газінвест»

716322

19

Волошин

Галина Євгенівна

керівник  ТОВ « Дена Метал України»

59-51-33м.

20

 Вітюк

 Василь Васильович

керівник  ПАТ »Тисменицягаз»

2-12-55

21455

21

Галига

Петро Степанович

директор ТзОВ "Трембіта "

2-10-95,

80673423916

22

Гандзюк

 Володимир Миколайович

начальник  Тисменицького  районного сектору управління державної міграційної  служби України в Івано-Франківській області

2-42-24

 

23

Гасимов Рафіят

начальник  управління екології та природних ресурсів   Івано-Франківської державної адміністрації

77-51-83м.

50-04-41, 50-04-42.м.

52-61-50м.

24

Говзан

Василь Миколайович

директор приватного підприємства "Еталон "

7-52-90 м.

55-20-09 м.

25

Гордий

 Михайло Михайлович

керівник «Тисінвест»

58-50-06

26

Грабельник

Ірина Михайлівна

начальник районного відділу державної реєстрації актів громадянського стану головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області

2-42-14

27

Гук

Ореста Мирославівна

в.о. директора районного центру зайнятості

2-10-05

28

Гульчій

Михайло Васильович

начальник  управління Державної казначейської служби України в Тисменицькому районі.

2-17-07

2-11-58

29

Гуменяк

Василь Михайлович

начальник  інспекції  держтехнагляду

 

 

30

Данилюк

Сергій Богданович

начальник  Лисецького  РЕМу          

4-11-37

4-12-96

31

Дарчин

Галина Миколаївна

керівник  ТзОВ  «Тисхутролюкс»

58-50-60м.

585038 м.

32

Демянів

 Віктор  Ярославович

начальник Галицького  між райвідділу Управління Служби безпеки України  в області

0(231) 2-14-32

2-22-95

33

Дем 'янів

Михайло Михайлович

голова  наглядової   ради ВАТ  "Івано-Франківський міський  молокозавод"

77-48-00 м.

77-48-02факс

34

Депутат

Роман Васильович

лісничий Тисменицького лісництва

0673430631

2-19-07

35

Деревянко

 Олександр Вадимович

керівник ТОВ « Лінісе-Тисмениця

 77-60-52

36

Діденко

Олександр Леонідович

військовий комісар Тисменицького районного військового комісаріату

2-10-69

55-28-14м.

37

Дмитрів

 Ігор Олегович

начальник Тисменицького районного відділу Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області

2-12-29

2-14-51

38

Долик

 Світлана Володимирівна

керуюча  ТВК  № 100081066 АТ  « Івано-Франківського обласного управління  ощадбанку»

2-11-25

2-41-48, 2-15-40,моб.0663207507

39

Досин

Зоряна Іванівна

в.о. начальника станційно-лінійної дільниці №3 Івано-Франківської філії  ПАТ «Укртелеком»

0501972477

40

Драганчук

Іван Юрійович

голова правління ЗАТ "Облпаливо"

2-21-68м.

41

Жураківський

Ігор Михайлович

директор ТОВ «Стожари»

5-06-82

58-46-62м.

42

Заник

Володимир Володимирович

головний редактор газети "Вперед"

51-13-74м.

2-41-19

43

Запухляк

Михайло Володимирович                

головний лікар Єзупільської міської лікарні

51-2 -42

51-7-35ф.

 

44

Іванишин

Володимир Васильович

керівник ТОВ «Тикаферлюкс «

58-59-26м.

58-59-19

45

Іванишин

Ігор Михайлович

директор Тисменицької  ДЮСШ

 

2-16-54

46

Івасюк

 Михайло Петрович

Лісничий Марковецького лісництва

0673433814

47

Івасюпа

Євген Миколайович

голова правління, директор ВАТ ВТФ "Галичанка"(меблева фабрика)

2-17-12

2-12-68 факс

48

Іщенко

Василь Михайлович

начальник   філїі  «Івано-Франківське  ДЕУ»

58-42-89 58-43-94м.

58-42-95м. 58-41-63м.

58-25-90

49

Карніевлі Лівіо

керівник ТОВ «Мірам»

73-41-71м.

734170 ф.

50

Карпець

Олег Андріанович

головний лікар обласного дитячого психоневрологічного санаторію

51-2-25м.

51-2-35м.

51

Кашуба

Олег Броніславович

начальник Івано -Франківського міського управління експлуатації газового господарства

50-96-66м.

4-20-50м.

4-92-81м..

52

Кащишин

Роман Володимирович

керівник ПАТ завод ТОС  "Барва"

50-68-50м.

50-68-51м.

53

Квасниця

Олег Миронович

начальник водо каналізаційного  управління м. Тисмениця

2-43-39

54

Кічура

Петро Павлович

директор Прикарпатського військового лісгоспу

78-44-98

55

Круць

 Микола Федорович

голова ПАТ  «Івано-Франківськцемент»

58-32-12

58-37-12

58-37-54 м.

56

Ковальчук

Михайло Михайлович

голова правління ВАТ «Івано-Франківське спеціалізоване управління механізації будівництва»

58-37-84 м.

58-37-67 м.

58-37-95 м.

57

Колтун

Стефанія Володимирівна

державний нотаріус

2-11-11

58

Копча

Руслан Іванович

начальник головного управління Держгеокадастру в Івано-франківській області

78-93-90

59

Костюк

Ярослава Василівна

директор КСП "Карпати "

32-2-71

55-61-30 м.д.

60

Кудляк

Йосип Миколайович

лісничий Дністровського лісництва

51-3-21

61

Курман

Михайло Степанович

керівник  ПП «Пінія»

7о-54-39м.

62

Кушина

Андрій Ярославович

 

директор ТзОВ «Геліос»

4-50-02

4-50-01 факс

63

Лаврищук

Михайло Богданович

Керівник  ТОВ «Недея»

77-54-60м.

64

Лаврук

Роман Йосипович

директор комунального підприємства «Комунальник –Т»

2-13-54

65

Лагойда

 Наталія Михайлівна

 начальник управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі.

2-17-59

2-13-38

 

66

Левицька

 Валентина Федорівна

завідувач Богородчанського міжрайонного відділу ДУ «Івано-Франківський  ОЛЦ МОЗ України»

0347121730

67

Лешко

Дмитро Васильович

начальник філії «Богородчани ДЕД»

8(271)2-16-52

68

Лишега

Лілія Богданівна

директор музею   м. Тисмениця

2-31-39

69

Ліщинський

Віталій Михайлович

начальник  дочірного  підприємства "Агрофірма Тисмениця " ВА Т Івано-Франківського м 'ясокомбінату "

52-95-56

70

Лутчин

Мирослав Іванович

начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації

52-25-73 м.

2-41-16,

2-41-17

71

Лущак

Михайло Миколайович

директор  лісомисливського науково-дослідного природо-заповідного господарства «Чорний ліс»

75-04-61

71-97-27

72

Мартинюк

Ігор Васильович

директор державного  підприємства" Івано-Фрранківський  лісовий селекційно-насіневий центр"

50-12-64

73

Микитинський

Михайло Михайлович

керівник  ВАТ "Агропромтехніка "

2-19-27

2-14-33

74

Михайлик

 Роман Йосипович

 

начальник обласного управління водного господарства

52-31-42

52-31-51

75

Мельник

 Ірина Петрівна

директор центральної  районної бібліотеки

2-34-03

76

Мельник

 Сергій Валерійович

керівник ТОВ «Аріон»

77-48-00

77-48-02 ф.

77

Мельничук

Ярослав Васильович

лісничий Ямницького лісництва

53-1 -95

78

Молощак

  Марія Іванівна

директор КП «Телерадіоорганізація «Тисмениця»

2-41-45

79

Недогибченко

Ольга Прокопівна

 

голова  районної  спілки «Союз Чорнобиль Україна»

 

2-34-02д.

80

Нетриб’як

Володимир   Васильович

директор Тисменицької міжрайонної виконавчої дирекції  фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

78-90-75 факс

78-9070м.

78-90-73бух.

81

Онищенко

Леонід Григорович

начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації

2-43-91

82

Ожибко

 Ярослав Вікторович

керівник  ТОВ «Стриганецький кар’єр»

 

83

Ніколас Константіноу

керівник СП «МРУ_ЮКРЕЙН»

58-59-24

58-59-22

84

Остапов

Валерій Валерійович

головний лікар Тисменицького протитуберкульозного диспансеру

2-14-63

2-17 -87

85

Палагіцька

Ганна Миколаївна

 

голова правління районного споживчого товариства

2-15-09

 

86

Перхулин

Василь Іванович

директор приватної виробничо-комерційної фірми «Дріада «

61-5-76

61-7-97

87

Підгайний

Ігор Володимирович

директор ДП «Ямниця»

53-2-60

58-45-35

53-2-10

88

Підгірняк

Петро Гнатович

директор Тисменицького лісництва

58-30-00 м.

89

Підлуцький

Василь Євгенович

голова правління ВАТ «Сільгоспхімія»

2-17-51

90

Пліхтяк

Андрій Дмитрович

перший заступник начальника  відділу комплексного управління та координації природоохоронної діяльності Державного управління навколишнього риродного середовища в Івано-Франківській області

50-80-74м.

0675936391

91

Присяжнюк

 Вероніка Анатоліївна

керівник СП «ПрофіТис»

58-50-26

92

Птуха

Петро Володимирович

керівник ПрАТ  «Барва-Промтара»

 50-68-71пр.(факс)

50-68-72м.

93

Пугач

 Сергій Іванович

 

начальник Івано-Франківської дирекції ДТОГО «Львівська залізниця»

59-33-10

2-53-13

94

Рачкевич

Володимир Степанович

директор Івано-Франківського обласного автодорожнього управління

75-46-67

95

Рібий                                             

Михайло Михайлович

директор міжгосподарського об ‘єднання  «Насіння Прикарпаття»

2-16-21

2-57-35м.

96

Ревюк

Андрій Романович

 

директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

2-41-63

97

Рибак

Анатолій Анатолійович

керівник ПП «М'ясо-іф»

 

98

Романюк

Дмитро Іванович

директор птахофабрики «Авангард»

44-2-48

99

Саваневський

Володимир Григорович

голова правління АТЗТ «АМП-Захід»

55-31-03м.

2-25-91

100

Сапіжак

Олександра Юріївна

директор ТзОВ «Керамікбудсервіс»

58-80-32м.

58-80-29м.

58-80-30м.

101

Сатур

Дмитро Юрійович

голова Тисменицької   районної організації ветеранів Афганістану

2-16-19

2-30-94

102

Сворак

 Ігор Ярославович

головний інженер філії  « Лисецький РЕМ»

4-11-37

103

Сворак

 Степан Дмитрович

міський голова м .Тисмениця

2-44-54

104

Сенюк

 Михайло Григорович

 

керівник  ПАТ «Поберезький завод пресових агрегатів»

40-2-74

40-2-98

105

 

Сендецький

Володимир Миколайович

директор ТзОВ «Хутроспецпостач»

58-50-05м.

 

106

Сендецький

 Роман Володимирович

головний лікар Тисменицької міської лікарні

2-12-42

2-14-12

107

Середюк

Тихон Семенович

директор Тисменицького комунального підприємства "Капітальне будівництво "

2-17-77

108

Скільський

Михайло Миколайович

директор ВАТ "Івано-Франківський автобусний парк"

55-48-77м.

 

109

Сидорук

Микола Миколайович

начальник Тисменицького відділу Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області

102

2-19-67

110

Скоропад

Тарас Ярославович

головний лікар Лисецької центральної районної лікарні

4-12-52 факс

111

Слободян

Марія Михайлівна

начальник Тисменицької районної державної насіннєвої інспекції

55-48-87м.

112

Слубський

Іван Миколайович

директор поліграфічної фірми "Сімик"

78-91-26м.

71-91-29м.

113

Смахтін

Юрій Полікарпович

керівник ТОВ  "Івано-Франківський шиноремонтний завод"

58-37-70м.

 

58-27-80м.факс

114

Собко

 Петро Васильович

начальник  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

2-12-49

2-11-02

115

Соповський                            

Іван Володимирович

 начальник відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції

2-12-83

2-18-64

116

Стасишин

Орест Богданович

командир військової частини А-4604, с. Угринів

58-37-81 м.

117

Стасюк

Іван Степанович

директор ТОВ «Тикаферлюкс - Н»

58-59-00м.

118

Стефанів

 Іван Михайлович

голова спілки АТО

0665467418

119

Струтинський

 Руслан Романович

голова районного суду

3-22-01м. 50-24-71 м.

55-31-35факс

120

Судак

Іван Карлович

завідувач  Черніївського  стаціонарного  відділення  для постійного та тимчасового проживання

61-4 -16

121

Суржа

Костянтин Володимирович

директор ПКВП "Тріо"

4-18-96м.

122

Терефенко

 Надія Григорівна

начальник Тисменицької районної виробничої дільниці Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

3-04-63

3-22-98 ф.

123

Ткачук

Михайло Петрович

 

директор  Ямницького лісництва

53-1-95

124

Ткачук

 Ярослав Вікторович

керівник ТОВ «Геліос-Енерджі»

 

125      

Федик

Марія Степанівна

голова товариства "Червоний Хрест"

0501706716

126

Ферштей

Михайло Васильович

директор  Погонянського  психоневрологічного інтернату

2-22-01

2-34-01

127

Фицик

Василь Іванович

голова ВАТ «Поберезький завод пресових агрегатів»

4-02-39

128

 Хима

 Роман Романович

керівник  Тисменицької  місцевої прокуратури, старший радник юстиції

2-14-08

129

Федоришин

 Юрій Іванович

начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації

2-12-83

130

Хмелівських

Світлана Миколаївна

менеджер СП «Профітис»

3-30-26

58-20-26м.факс

131

Шкіра

Богдан Євгенович

директор ТзОВ "ВКФ "Інпромсервіс ЛТД"

55-48-71 м.

55-47-31 м.факс