Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбулися вибори в Ямницьку ОТГ

Відбулися вибори в Ямницьку ОТГ

29 жовтня 2017 року відбулися перші місцеві вибори Ямницького сільського голови та депутатів об’єднаної територіальної громади Тисменицького району.

Постанова Про утворення дільничних виборчих комісій та формування їх керівного складу для проведення перших виборів депутатів Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади і відповідного сільського голови 29 жовтня 2017 року.

1 001

Громадські слухання щодо утворення Ямницької ОТГ

2 липня 2017 року у селах Майдан, Нова Гута, Сілець, Тязів відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання громад в Ямницьку ОТГ. В даному заході взяли участь Юрій Стефанчук  виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України в Івано-Франківській області, Марія Баран – регіональний консультант з правових питань асоціації міст України у Івано – Франківській області, Максим Чопей – радник з питань децентралізації Івано – Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування. Районну державну адміністрацію представляв керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин. В слуханнях також взяли участь сільські голови сіл Ямниця Микола Зелінський, Майдан Марія Зелінська, Сілець Богдан Богач, Тязів Василь Боднарчук, Павлівка Іван Вацеба.

Перед громадськістю виступили Юрій Стефанчук, Марія Баран, Максим Чопей та керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, які  проінформували громадськість щодо перспективи утворення ОТГ та акцентували увагу на позитивних аспектах проведення адмінреформи. Зокрема, йшлося про фінансові переваги, які вже встигли отримати новоутворені громади після об`єднання. Обговорювалися питання реорганізації освіти та медичної галузі, питання фінансової спроможності ОТГ та багато інших запитань на які запрошені фахівці давали відповіді.

В обговоренні також брали участь сільські голови сіл Сілець Богдан Богач, Тязів Василь Боднарчук, Павлівка Іван Вацеба. Очільники громад вирішили у найкоротші терміни розглянути питання утворення ОТГ на засіданнях сесій сільських рад  у своїх населених пунктах та прийняти остаточне рішення щодо об’єднання.

Громадські слухання у селі Узин

15 червня 2017 року у селі Узин відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання громади в Єзупільську ОТГ. В даному заході взяли участь Валерій Крецул – радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Марія Баран – консультант з правових питань асоціації міст України, Максим Чопей – радник з питань децентралізації. Представники від районної державної адміністрації Ярослав Татарин – керівник апарату районної державної адміністрації, Ганна Василів – начальник фінансового управління  районної державної адміністрації. В слуханнях також взяли участь сільські голови сіл: Ганнусівка Ігор Лукашевич, Добровляни Петро Кашуба, Колодіївка Юрій Веркалець, Узин Оксана Шалаута та селища Єзупіль Ганна Кушнір.

Відбулися громадські слухання у селі Ямниця з питань утворення ОТГ

21.05.17р.  відбулися громадські слухання  у селі Ямниця з питань  утворення ОТГ з центром у Ямниці,  в яких взяли участь сільські голови сіл: Клузів,  Майдан, Нова Гута, Павлівка, Сілець, Тязів. Також  на даний    захід було запрошено фахівців з питань проведення децентралізації Руслана  Панасюка – директора Івано - Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування та Марію Баран - консультанта з юридичних питань Проекту Асоціації міст України.

Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування

Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Новини

Відеоматеріали

Громадське обговорення

Зауваження та пропозиції до проекту змін Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Кабінет Міністрів України Розпорядження від 12.04.2017 № 255-р.   Про внесення змін до перспективногоплану формування територій громад Івано-Франківської област

Утворення Ямницької сільської виборчої комісії