Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

В Тисменицькому районі проведено ряд організаційних заходів з метою запобігання та занесення на територію району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

В Тисменицькому районі проведено ряд організаційних заходів з метою запобігання та занесення на територію району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Видано Розпорядження РДА від 04.03.2020р. «Про тимчасову районну протиепідемічну комісію», яким затверджено склад протиепідемічної комісії, План протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Тисменицького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, відбулося засідання тимчасової районної протиепідемічної комісії.

Пам’ятка про самоізоляцію

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція означає, в першу чергу, утримання від контактування з іншими людьми для того, щоб зменшити ризики інфікування. Це включає будь-які ситуації, коли ви можете тісно контактувати з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше 1 метра або тривалістю понад 15 хвилин). В тому числі публічні заходи, робота, навчання, релігійні служби, спортивні змагання, розважальні заходи, користування транспортом, екскурсії, відвідування ресторанів тощо.

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою.

Для кого потрібна самоізоляція?

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 при наданні транспортних послуг

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів при наданні транспортних послуг на всій території країни.

Загальна інформація про захворювання

Небезпечний коронавірус: шляхи передавання і варіанти захисту

Вже відомо, що новий коронавірус «підійшов» впритул до України і є небезпека виникнення на нашій території. Італія на 3-му місці (після Китаю і Південної Кореї) по кількості захворілих: 322, 11 - смертельних випадків. У світі понад 81 тисячу захворілих і 2760 – померло. Не піддаваймося паніці, але кожен повинен знати заходи профілактики.

Подаємо додаткову інформація для тих, хто прибуває із країн, в яких виявлені  випадки коронавірусної інфекції Сovid-19:

Напруга щодо поширення коронавірусної інфекції у світі не спадає

Станом на 18 лютого 2020 року у світі зареєстровано 73 335 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (ВООЗ затвердила офіційну скорочену назву), з них 1 873 - летальні. Одужало вже 12 842 осіб. 81,7% усіх випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом, зафіксовано в одній провінції Китаю - Хубей.

Епідемічний поріг ГРВІ перевищено

Гострі респіраторні вірусні інфекції в Україні продовжують наступати і в багатьох областях країни масово закриваються школи на карантин. З початку сезону в Україні захворіло біля 3 мільйонів осіб, і померло 13. Як і прогнозували медики, пік захворюваності припав на кінець січня - першу декаду лютого.

Смертельний коронавірус: ситуація в світі та Україні

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила міжнародний надзвичайний стан через китайський коронавірус. В останні тижні відбувся безпрецедентний спалах захворюваності.

ВООЗ закликає всі країни до співпраці в боротьбі з новим коронавірусом, а також  інтенсифікує роботу з партнерами щодо можливої розробки вакцин, діагностичних засобів. Про це заявив Голова Представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні доктор Ярно Хабіхт 31 січня під час брифінгу в Києві.

Оперативна інформація щодо захворюваності на ГРВІ

За даними з лікарських дільниць в Тисменицькому районі з 2-го по 5-й тиждень 2020 року спостерігаємо зростання захворюваності на ГРВІ: у випадках  - 177, 248, 326, 367. Показники захворюваності (442,8 на 100 тис. населення) на 5-му тижні нижче епідемічного порогу (584,9) на 24,2%, але перевищують середньообласні показники.

Навчання медиків з питань дифтерії

 відбулося  11 грудня 2019 р. в КНП «Тисменицька міська лікарня». Навчання організувала адміністрація лікарні, а провели - зав. відділення організації епіддосліджень Глушко Н.В. та зав.мікробіологічною лабораторією Богородчанської міжрайонної філії Лапко Л.Я.

Як вберегтися від грипу

За повідомленням Міністерство охорони здоров'я за жовтень-грудень на грип та ГРВІ перехворіло 3,5% населення країни.

За розрахунками Центру громадського здоров'я в епідемічному сезоні 2019-2020 на грип та ГРВI захворiють вiд 4,8 до 6,7 млн осiб. Очiкується двi хвилi підйому захворюваності: у грудні та наприкінці січня — на початку лютого, з можливим піком на 4-му тижні 2020 р.