Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–листопаді 2018 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. У січні–листопаді 2018р. індекс промислової продукції в області склав 111% (в Україні – 101,6%), що відповідає другому місцю серед регіонів держави.

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–листопаді 2018 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. За січень–листопад 2018р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року на 34,7% зменшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей.

Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської області у січні–листопаді 2018 року

Прес-випуск     

Головне управління статистики інформує. У січні–листопаді 2018р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 2471,5  млн.грн,або 2,2% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2017р. становив 117,1%.

До Дня енергетика

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. Енергетика є провідною галуззю промислового комплексу Івано-Франківщини, на підприємствах якої  у січні–жовтні 2018р. було зайнято майже 10 тис. осіб або 23% працюючих у промисловості області.

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області у січні–вересні 2018 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. На 1 жовтня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 899,1 млн.дол. США.

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності області у січні–вересні 2018 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. Обсяг залучених з початку інвестування в економіку області прямих інвестицій (акціонерного капіталу)на 1 жовтня 2018р. становив899,1 млн.дол. США, що у розрахунку на однуособу населення склало 653,4 дол. У січні–вересні 2018р. в економіку областіінвестовано 28,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).      Зменшення  капіталу  за  цей  період  становить 34,5 млн.дол., у тому числі   за рахунок вилучення капіталу – 13,3 млн.дол., курсової різниці –               21,2 млн.дол. США.

До Дня працівників статистики

Прес-випуск

Сьогодні українська статистика, створюючи якісну інформаційну базу, забезпечує сучасні потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій статистичній інформації, яка є надійною основою для підтримки прийняття обґрунтованих рішень, проведення досліджень і відкритих обговорень.

Прийняття в експлуатацію житла за містами та районами області у січні–вересні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2018р. в області прийнято в експлуатацію 258,8 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що на 27% менше обсягів січня–вересня попереднього року.