Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

До уваги садоводів: на Снятинщині відмічено початок льоту яблуневої плодожерки

За даними відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в області,  на території Снятинського району відмічено початок льоту метеликів яблуневої плодожерки  І покоління.

 

Інформаційне повідомлення щодо фітосанітарного стану посівів і плодових насаджень у господарствах області на 10.05.2018 року

                                                                            

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує: дуже тепла та суха погода, швидке наростання тепла першій декаді травня призвели до зниження відносної вологості повітря та виникнення суховіїв. Високі температури в окремі дні ускладнювали ріст і розвиток сільськогосподарських культур.

 

До уваги споживачів: продукція, що не відповідає вимогам щодо безпечності

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що компанія BRITAX Romer Kindersicherheit GmbH відкликає продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності.

Держпродспоживслужба інформує: авіаоброблення полів пестицидами та агрохімікатами можуть здійснювати лише сертифіковані авіакомпанії

В Україні триває період інтенсивного застосування хімічних засобів захисту сільськогосподарських рослин від шкідників, хвороб і бур’янів, в тому числі й за допомогою авіаційного методу внесення препаратів.  Тому важливим є питання необхідності дотримання регламентів під час виконання авіаційно-хімічних робіт та недопущення не сертифікованих суб’єктів авіаційної діяльності для проведення таких робіт з метою уникнення негативних наслідків здоров’ю людей і довкіллю.

Держпродспоживслужба інформує: на Тисмениччині проводяться заходи з локалізації сказу


Згідно результатів Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби,  встановлено сказ домашньої собаки, що належав громадянину с. Ямниця, Тисменицького району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 05.05.2018 року № 000685 п.м./18).

Увага: випадки африканської чуми свиней встановлено в Житомирській та Донецькій областях

Увага: випадки африканської чуми свиней   встановлено в Житомирській та Донецькій областях

  Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу жителів області на інформацію про випадки африканської чуми свиней, що нещодавно мали місце  на Житомирщині та Донеччині.

                                                                                            

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, 17.04.2018 в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70 (м. Бердичів, Житомирська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

Інформаційне повідомлення щодо фітосанітарного стану посівів і плодових насаджень у господарствах області на 25.04.2018 року

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області  інформує,  що агрометеорологічні умови другої декади квітня були сприятливими для росту і розвитку озимих, ранніх ярих культур, багаторічних трав та посіву теплолюбивих культур.

 

Спостерігалась аномально тепла погода, відбувалось  швидке нарощування тепла. Середня декадна температура повітря становила 15-16° тепла, що на 8-9º вище від норми.

Максимальна температура повітря підвищувалась до 24-26º тепла. На поверхні ґрунту максимум становив 35-42° тепла. У найхолодніші ночі температура повітря знижувалась до 5-7º тепла, мінімальна температура на поверхні ґрунту - 2-5º тепла.

Безпека бджіл при застосуванні пестицидів на сільськогосподарських культурах

Розпочався сезон інтенсивного використання інсектицидів на посівах медоносних рослин,  в результаті якого виникає загроза отруєння бджіл пестицидами.

 

Отруєння бджіл,або хімічний токсикоз, є результатом грубих порушень правил і санітарних вимог застосування пестицидів як сільгоспвиробниками, так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами. Токсикози бджіл виражаються в ослабленні бджолосімей, зниженні їх продуктивності та масовій загибелі, що надає великих збитків бджолярам.

«Українцям-безпечні умови праці !»

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006 встановлено національний День охорони праці, який щороку відзначається            28 квітня, що збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці і проводиться на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.