Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Для виробників ДПМ та експортерів пилолісоматеріалів Долинщини, Рожнятівщини та Калущини проведено семінар-нараду

12 березня у місті Долина відбулась семінар-нарада з питань фітосанітарних вимог країн партнерів у міжнародній торгівлі, в тому числі Туреччини,  Євразійського Економічного Союзу, та порядку обстеження на встановлення зон, вільних від регульованих шкідливих організмів.

ОГОЛОШЕННЯ

19 березня  2019 року о 10-00 год.  управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області проведе семінар-нараду з питань фітосанітарних вимог країн партнерів у міжнародній торгівлі, в тому числі Туреччини, Євроазійського економічного союзу (ЄАЕС), та порядку обстеження на встановлення зон, вільних від регульованих шкідливих організмів.

 

Відбувся семінар для субʼєктів торгівлі насінням і засобами захисту рослин та виробників насіння і садивного матеріалу

28 лютого 2019 року управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організувало для  представників підприємств, які займаються роздрібною торгівлею насінням і засобами захисту рослин, виробників насіння та садивного матеріалу області семінар-навчання на тему: «Основні вимоги щодо здійснення господарської діяльності з  торгівлі засобами захисту рослин, насінням та садивним матеріалом».

Щодо випадків африканської чуми свиней в Тернопільській, Чернівецькій та Волинській областях

Відповідно до інформацій Головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, зареєстровано нові спалахи африканської чуми свиней на території Західної України:

- Тернопільська область: на території стихійного сміттєзвалища поблизу с. Глибочок Борщівського району Тернопільської області було виявлено трупи домашніх свиней, особу власника тварин при цьому не встановлено.

До уваги аграріїв Прикарпаття: перезимівля озимини та багаторічних трав відбувається задовільно


За даними управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області та згідно результатів проведеного моніторингу станом на 07 лютого 2019 року,  -   озимі культури та багаторічні трави знаходяться у стані зимового спокою.

Підписано Меморандум про співпрацю Управління Держпраці та Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський підписали Меморандум про співпрацю та організацію спільних дій у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

На Прикарпатті відбувся семінар-нарада щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл.

07.02.2019 року за участю Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, служби ветеринарної медицини області, спілки пасічників Прикарпаття, представників агропромислових компаній та засобів масової інформації відбувся семінар-нарада на тему: «Попередження та ліквідація хвороб і отруєнь бджіл».

До уваги споживачів: в обіг потрапило небезпечне орегано

 До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF  від 28.01.2019року № 2019.0305 стосовно виявлення алколоїдів піролізидинів в орегано, що експортується із Німеччини ( виробник Raps GmbH& Co.KG (імпортер А.Т.М. HandelsGmbH Австрія)) до окремих держав - членів ЄС, і в тому числі України.

Щодо випадків АЧС в Київській та Харківській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Озера Бородянського району Київської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

Івано-Франківщину відвідали представники Європейської комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів

29.01.2019 року в Україні розпочала роботу місія інспекторів Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів DGSANTE, яка прибула з метою перевірки заходів, вжитих Держпродспоживслужбою за результатами попереднього аудити системи державного контролю за виробництвом м'яса птиці та продуктів отримання з нього, призначених для експорту до Європейського Союзу.30-31.01.2019 року делегація працювала на Прикарпатті.