Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вода – цінний природний ресурс.

                 

 З  води виникло все.  Вода -  універсальне джерело будь-якої культури та фундаменту будь-якого людського та духовного розвитку. Вода - цінний природний ресурс. Вона  грає виключну роль у процесах обміну речовин, що складають основу життя. Велике  значення вода має у промисловому та сільськогосподарськму  виробництві. Загальновідома необхідність її для домашніх потреб людини, всіх рослин і тварин.

Черговий випадок африканської чуми свиней зафіксовано на Сумщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, в особистому підсобному господарстві громадянки, жительки с. Стеблянки Лебединського району Сумської області, було зареєстровано загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в регіональній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області було виявлено ДНК вірусу АЧС (звіт про результати дослідження № 002353 п.м./18 від 16.07.2018 року).

До уваги споживачів: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» відкликає продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення від офіційного дистриб’ютора Mitsubishi Motors в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» про продукцію,  яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції від 05.06.2018 року, а саме: в процесі регулярного моніторингу з боку ММС по контролю за якістю продукції, було виявлено корозію елементів електромотора та з’єднувальної штанги передніх склоочисників на автомобілях Mitsubishi Outlander XL (CWO).

Дитяча оздоровча кампанія на Прикарпатті під контролем

Питання щодо забезпечення належних умов для перебування, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей та їх харчування  в закладах оздоровлення та відпочинку області   знаходиться  на  постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Застерігаємо краян: дикорослі гриби є небезпечним продуктом харчування

В Івано-Франківській області  в розпалі сезон «тихого полювання». Жителі нашого краю та туристи активно збирають гриби, або купують їх на стихійних ринках Івано-Франківська.  На щастя цього року ще не зафіксовано жодного випадку отруєння грибами у нашій області, проте втрачати пильність не варто. Нагадаємо, що у 2017 році грибами отруїлися 43 осіб, з них 15 діти.

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин в липні 2018 року

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

Донорство в Україні: права, пільги, гарантії

У травні 2005 року, в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові.

У резолюції WHA58.13 було зазначено, що Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Саме у цей день у 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

На Снятинщині проведено виїзний семінар із спеціалістами захисту рослин


4 червня спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області організовано на Снятинщині виїзний семінар-навчання  на тему «Обстеження на встановлення фітосанітарного стану основних сільськогосподарських  культур  та плодових насаджень у літній період».

 

Спеціалісти Держпродспоживслужби Коломийщини взяли участь в організації фестивалю «Зорепад»

Спеціалісти Держпродспоживслужби Коломийщини  взяли участь в організації фестивалю «Зорепад»

Днями на Коломийщині  відбувся ІІ фестиваль-конкурс дитячого естрадного мистецтва «Зорепад», який об´єднав  талановитих дітей не лише з України, але й з-за кордону і цьогоріч був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

 

Ботулізм повертається?

Ботулізм повертається?

Ботулізм повертається?

Протягом травня в Україні зафіксовано зразу два нові  випадки ботулізму (Харківська область, м.Дергачі та м.Київ). В обох випадках громадяни були госпіталізовані після того як вживали в їжу в’ялену рибу придбану на стихійних ринках. Що ж слід знати про це небезпечне захворювання, щоб вберегти себе та своїх близьких?