Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вибираємо кращі сорти для посіву озимих зернових культур

На хвилі інтенсифікації виробництва збіжжя та майже щорічного збільшення валових зборів зернових культур все більше господарств намагаються отримати максимальний урожай, використовуючи високоінтенсивні сорти та всі доступні прийоми агротехнологій.

 

Спеціалістами Держпродспоживслужби проведено навчання з питань прийняття повідомлень про небезпечну нехарчову продукцію через ЦНАПи


18 вересня 2018 року спеціалісти відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели  навчальне заняття на тему «Нормативно-правове забезпечення та особливості прийняття повідомлень (скарг) про небезпечну нехарчову продукцію через ЦНАП»  для керівників та фахівців районних, міських рад,  рад ОТГ  та центрів надання адміністративних послуг.

До відома жителів району

ПрАТ «Кримський Титан» (АР Крим) хімічними викидами в повітря спричинив серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.

Зважаючи на дану ситуацію, з метою попередження шкідливого впливу на здоров’я населення при вживанні забруднених харчових продуктів із постраждалих територій мешканцям Тисменицького району рекомендуємо:

Щодо проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу на території області

Тисменицький районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що відповідно Угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини та виконання програми боротьби зі сказом на території України в 2018 році з 10 вересня 2018 року на території Івано-Франківської області планується пероральна вакцинація тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

До уваги споживачів: небезпечне електрообладнання!

Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду було проведено планову перевірку характеристик продукції у розповсюджувача за видом низьковольтне електричне обладнання.

Прикарпаття приймало місію Сінгапуру щодо аудиту системи контролю за продукцією птахівництва

30.07.2018 року в Україні розпочала роботу делегація Агропродовольчої та ветеринарної служби Республіки Сінгапур із аудитом системи державного контролю за продукцією птахівництва, зокрема, м’яса птиці та продуктів з нього, яєць та яєчної продукції. 31 липня та 1 серпня 2018 року делегація працювала на Івано-Франківщині.    

 

Інформація про виявлення карантинних організмів за період з 19 по 25 липня 2018 року

 Звертаємо увагу жителів краю на результати  фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь, котрий постійно проводять фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так, за період з 19 по 25 липня 2018 року в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширені в Україні:

Вода – цінний природний ресурс.

                 

 З  води виникло все.  Вода -  універсальне джерело будь-якої культури та фундаменту будь-якого людського та духовного розвитку. Вода - цінний природний ресурс. Вона  грає виключну роль у процесах обміну речовин, що складають основу життя. Велике  значення вода має у промисловому та сільськогосподарськму  виробництві. Загальновідома необхідність її для домашніх потреб людини, всіх рослин і тварин.

Черговий випадок африканської чуми свиней зафіксовано на Сумщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, в особистому підсобному господарстві громадянки, жительки с. Стеблянки Лебединського району Сумської області, було зареєстровано загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в регіональній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області було виявлено ДНК вірусу АЧС (звіт про результати дослідження № 002353 п.м./18 від 16.07.2018 року).

До уваги споживачів: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» відкликає продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення від офіційного дистриб’ютора Mitsubishi Motors в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» про продукцію,  яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції від 05.06.2018 року, а саме: в процесі регулярного моніторингу з боку ММС по контролю за якістю продукції, було виявлено корозію елементів електромотора та з’єднувальної штанги передніх склоочисників на автомобілях Mitsubishi Outlander XL (CWO).