Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Управління соціального захисту населення Тисменицької РДА

1. Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу.

2.Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.

3.Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

4.Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

5.Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

6.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

7.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

8.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

9.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цивільного майна.

10.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.

11.Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.

12.Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

13.Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

14.Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації,в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

15.Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

16.Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

17.Надання державної допомоги при народженні дитини.

18.Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

19.Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

20.Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

21.Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами.

22.Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

23.Надання державної соціальної допомоги на догляд.

24.Надання щомісячної компенсацій ноївиплати не працюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

25.Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним. 

26.Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, втому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

27.Призначення одноразової компенсації сім’ям,які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

28.Призначення одноразової компенсації дружинам(чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

29.Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

30.Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

31.Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

32.Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

33.Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками): громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам.