Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації від 26 лютого 2016 року № 114 на виконання рішення Кабінету Міністрів України в рамках децентралізації, зокрема передачі повноважень з надання адміністративних послуг, у Тисменицькій районній державній адміністрації утворено новий відділ – державної реєстрації.

Основним завданням новоутвореного структурного підрозділу є організація роботи, що пов’язана із проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації у сфері бізнесу.

Відділ державної реєстрації Тисменицької районної державної адміністрації очолив Юрій Федоришин. Державними реєстраторами працюють Лідія Юхименко та Олег Ільчишин, які до цього часу займали аналогічні посади в Тисменицькому районному управлінні юстиції.

Децентралізація повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також речових прав на нерухоме майно та їх обмежень

На виконання Законів України “Про внесення змін до Закону України про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав та їх обтяжень” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та громадських формувань” від 26.11.2015 року, Тисменицькою районною державною адміністрацією створено відділ державної реєстрації. Основною метою Відділу є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в межах повноважень і способом, передбаченими законодавством України, нормативно-правовими актами.