Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про приписку юнаків 2000 року народження та старших, не приписаних раніше до призовної дільниці

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 1 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Тисменицького району Івано-Франківської області громадян 2000 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Тисменицького району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова, 7, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою 31 січня 2017 рику, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

 

Наказ військового комісараТисменицького районного військового комісаріату