Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині урочисто відкрили оновлений клуб та приміщення ФАПу

На Тисмениччині урочисто відкрили оновлений клуб та приміщення ФАПу

У селі Братківці Тисменицького району 29 січня урочисто відкрили нещодавно відремонтоване приміщення будинку культури. Це стало справжнім різдвяним подарунком для кількатисячної громади села.

На урочистості завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, священнослужителі та жителі Братківців.

IMG_4742

IMG_4771

IMG_4746

Як зазначив Ігор Пасічняк, впродовж місяця в області вдалося відкрити вже три капітально відремонтовані приміщення будинків культури.

«Відродження закладів культури – шлях до збереження самобутніх традицій прикарпатців, - підкреслив управлінець. - Відтепер і жителі села Братківці зможуть проводити своє дозвілля у добротно відремонтованому приміщенні, організовувати культурно-мистецькі заходи за участю творчих колективів».

IMG_4849

На ремонтні роботи із районного бюджету було спрямовано майже 200 тис. гривень. Окрім того, залучалися кошти обласного та сільського бюджетів.

IMG_4872

Управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації для закладу було придбано нові крісла, вартістю 150 тис.гривень.

IMG_4897

IMG_4891

Цього дня в оновленому будинку культури відбулося районне свято народної творчості «Тисменицькі Різдвяні фестини», на які прибули аматорські та народні аматорські колективи із різних куточків Тисмениччини.

IMG_4906

IMG_4805

IMG_4920

Цієї ж неділі у Братківцях відбулося урочисте відкриття нещодавно відремонтованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту.

IMG_4714

Завдяки співфінансуванню із обласного (240 тис. грн.), районного (80 тис. грн.) та місцевого бюджетів, а також за кошти приватних підприємців Тисмениччини за короткий термін у фельдшерсько-акушерському пункті вдалося замінити вікна та двері на енергозберігаючі, мережу електропостачання, опалення, водопостачання і водовідведення, оновити стіни.

IMG_4702

Нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дає можливість значно покращити як надання медичної допомоги, так і проведення профілактичних заходів жителям села.

© Фото - Микола Мацюк