Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Довідка про виконання плану роботи відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації за 2016 рік

Відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації неухильно виконує всі заходи з реалізації на місцевому рівні державної політики з розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, здійснення пропаганди здорового способу життя.

Протягом лютого 2016 відділом молоді та спорту відповідно до календаря культурно-спортивних та оздоровчих заходів Тисменицького району на 2016 рік 14 лютого 2016 року відбулися змагання серед працівників державних установ Тисменицького району.

Протягом березня - травня 2016 року проведено:

-           Турнір з футболу пам’яті В. Чорновола у с. Радча;

-           Чемпіонат району серед збірних сіл району з футболу серед юнаків та дорослих;

-           Районний шкільний турнір з футзалу на «Кубок НФК «Ураган»;

-           Всеукраїнський захід «Руханка» з нагоди Міжнародного дня спорту.

-           Першість району з міні-футболу серед працівників державних установ та органів місцевого самоврядування.

-           З 10-12 червня 2016 р. проведений турнір з футболу серед збірних команд сіл району пам'яті Івана Краснецького у селі Братківці.

-           21 серпня 2016 року проведено легкоатлетичний пробіг «Кушнірські перегони» присвячений 25 річниці Незалежності України.

-           З 03 по 04 вересня 2016 р. збірна команда району брала участь у 13 обласній спартакіаді серед команд державних службовців.

-           10 вересня 2016 р. проведено першість району з боротьби дзюдо, настільного тенісу, футболу та баскетболу до дня фізичної культури та спорту.

В чемпіонаті області з баскетболу серед юнаків та дівчат збірна команда району зайняла III місце.

Гордістю Тисменицького району є переможці всеукраїнських та міжнародних змагань, а саме:

-           Василь Петрунів (м. Тисмениця) - майстер спорту з настільного тенісу, брав участь у Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де- Жанейро;

-           Руслана Зінько (с. Милування), яка зайняла V місце на першості України з самбо;

-           Михайло Чебан - чемпіон області, призер Чемпіонату України з боксу, майстер спорту з боксу;

-           Мар’яна Сливінська (с.Підпечари) переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань з кіокушинкай карате 2016 року.

20 учнів Тисменицької ДЮСШ у складі збірної області представляють район з різних видів спорту на Чемпіонатах та першостях України.

Пріоритетним напрямом відділу є посилення уваги до розробки та здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді, реалізації молодіжної політики по оздоровленню, профілактиці негативних явищ в молодіжному середовищі.

З 06 по 08 червня 2016 року на базі Міжнародного спортивно-оздоровчого центру у с.Рибне пройшов районний зліт туристів-краєзнавців, в якому взяли участь 170 учнів навчальних закладів району. На проведення даного заходу з бюджету відділу освіти районної державної адміністрації було витрачено 22 860 гривень.

На оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в навчальних закладах району, виділено 48 510 гривень. З 10 по 27 липня 2016 року оздоровлено 11 дітей даної пільгової категорії в туристично-оздоровчому комплексі «Едельвейс» (с.Микуличин Яремчанської міської ради).

За путівками департаменту овіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації протягом червня - серпня 2016 року діти пільгових категорій, які проживають на території району, оздоровлювалися у оздоровчих таборах області, а саме у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Перлина Придністров’я” (с. Михальче Городенківського р-ну) з 11 по 31 серпня 2016 р. оздоровилися 6 дітей пільгових категорій. Також з 23.06.2016 р. по 13.07.2016 р. у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Прикарпатські зорі” (с.Слобода Коломийського р-ну) оздоровилися 20 дітей. З 24.06.2016 р. по 14.07.2016 р. 32 дітей району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровилися у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Лімниця” (с.Вістова Калуського району). В УДЦ “Молода гвардія” з 09.03. по 30.09.2016 року оздоровлено 11 дітей. Також 4 дітей пільгових категорій, які проживають на території району, оздоровлювалися у ДПУ «МДЦ»Артек».

Всього відпочинком та оздоровленням в 2016 році охоплено 2473 дитини.

24 серпня 2016 р. проведено спортивні показові виступи кращих спортсменів району та флешмоб за участі юних обдарувань зі спортивного танцю присвячені 25 річниці Незалежності України.

Молодь Тисмениччини активно бере участь у різноманітних конкурсах, організованих відділом у справах молоді та спорту та обласних заходах.