Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбувся «Меморіал Івана Краснецького»

Відбувся «Меморіал Івана Краснецького»

22-23 травня 2015 року на запасних полях івано-франківського МЦС «Рух» та в с. Братківці Тисменицького району успішно пройшли поєдинки п’ятого за ліком традиційного футбольного турніру дитячих команд (гравці 2002 р.н. і молодші), присвяченого пам’яті нашого краянина із с. Братківці, видатного футболіста і тренера, педагога-новатора, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Михайловича Краснецького.

Цього разу за головний приз та нагороди турніру сперечалися 13-річні футболісти дев’яти колективів з Івано-Франківська (СДЮШОР «Прикарпаття», ДЮСШ №3, ДЮФК «Ніка-05», ДЮФК «Юніор»), Тисменицького району (ДЮСШ Тисмениці, дитяча команда «Колос» Братківці), юна зміна бурштинського «Енергетика» і дебютанти змагань – вихованці Верховинської ДЮСШ.

DSC_8551

Тріумфатором «Меморіалу Івана Краснецького-2015» стала дружина СДЮШОР «Прикарпаття-І» (тренер Петро Русак). До когорти призерів також потрапили однолітки – франківці – з команд ДЮФК «Ніка-05» (тренер Андрій Шевчук) та ДЮФК «Юніор» (тренер Олег Веприк).

Організатори та учасники турніру висловили щиру подяку головам районної державної адміністрації Івану Семанюку та районної ради Володимиру Семеніву.

«Високо цінуємо Ваш вагомий внесок як одних із засновників (фундаторів) у народження турніру, його організацію, становлення, утвердження, традиції і сьогодення.

У Вашій особі висловлюємо щиру вдячність очолюваним Вами структурам за розуміння, надану посильну допомогу, вельми доречні прояви доброчинності і милосердя, дієву підтримку, яка була надана «Меморіалу Івана Краснецького» у 2015 році, зокрема у всебічному сприянні, вирішенні різноманітних організаційних питань, придбанні нагородної атрибутики тощо. Без цього реалізація основних завдань цьогорічних дитячих баталій, втім, як і попередніх також, була б неповною, або ж стала взагалі неможливою», – йдеться у листі, що надійшов на ім’я керівників району.

                                                                       ©Фото - Петро Белей