Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Спортивні змагання до Міжнародного дня захисту дітей

27 травня за сприяння відділу у справах молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді проведено першість району з настільного тенісу, шахів, шашок та боротьби дзюдо. Захід відбувся у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Учасниками змагань стали вихованці Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи та загальноосвітніх навчальних закладів району. Загалом, понад 60 юних спортсменів різного віку прагнули здобути перемогу. Варто зазначити, якщо для старших це було справляння у майстерності, то для зовсім юних – чи не перші змагання у житті. В подальшому школярі будуть захищати честь району на чемпіонатах області.

IMG_2177

IMG_2261

IMG_2208

Призери нагороджені цінними подарунками, медалями та грамотами. Церемонія нагородження відбулася за участі директора Тисменицької ДЮСШ Ігоря Іванишина, начальника відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Василя Дзудзила, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергія Круліковського, головного спеціаліста служби у справах дітей РДА Василя Татарина.

IMG_2173

IMG_2216

По завершенні змагань діти ласували солодощами за святковим столом та обмінювалися враженнями.