Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Плата за землю від платників Тисмениччинии поповнила місцевий бюджет понад 1,3 млн. грн.

17.02.2017

 Протягом січня 2017 року власники та орендарі земельних ділянок Тисмениччинии поповнили місцевий бюджет на 1376,9 ти.грн.., що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 454 тис. грн. (49,2%).


Із загальної суми надходжень 1233,2 тис.грн. перерахували платники – юридичні особи і 143,7 тис.грн. сплачено фізичними особами.

 Нагадуємо, плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другий – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.

Платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування - земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

 Податкову декларацію з плати за землю на 2017 рік платники мають подати до 20 лютого 2017 року, з урахуванням нової нормативної грошової оцінки земельної ділянки, разом із довідкою про її новий розмір.

 Форма податкової декларації з плати за землю затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 року №560.

При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі (п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України).