Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Заступник голови РДА Степан Мандибур провів нараду з працівниками культури

Заступник голови РДА Степан Мандибур провів нараду з працівниками культури

22 лютого відбулася розширена нарада працівників клубних закладів та бібліотекарів району під головуванням начальника відділу культури районної державної адміністрації Олександри Стефінко. Участь у заході взяли заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий.

У своїх виступах керівники районної влади відзначили високий рівень творчих колективів Тисмениччини та подякували за плідну працю в царині культури.

DSC_0019

Степан Мандибур дав відмінну оцінку працівникам галузі за організацію і проведення урочистостей з нагоди 50-річчя Тисменицького району, яскраве мистецьке дійство «Фольклорне подвір’я Тисмениччини» до Дня Незалежності,  ряд інших культурно-мистецьких заходів, що відбуваються на теренах району, а також презентацію краю на сценах області, держави й зарубіжжя. Окрім творчості, заступник голови РДА проаналізував фінансово-господарську діяльність закладів культури, зокрема, споживання енергоносіїв, доходи та видатки на заклади культури. Він відзначив недостатню роботу щодо надання платних послуг та висвітлення інформації про проведені у селах, селищах заходи на інтернет-сторінці відділу культури РДА.

DSC_0039

Близько двох із половиною мільйонів гривень виділено із районного бюджету у 2016 році на розвиток галузі культури. Про це зазначив у своєму виступі голова районної ради Роман Крутий та виокремив заклади, у яких проведено ремонтні роботи, покращено матеріально-технічну базу, зокрема, закуплено музичні інструменти, комп’ютерну техніку, тощо.

DSC_0027

Олександра Стефінко подякувала керівникам району за підтримку. «Підтримка культури від районної влади є відчутною. Кошти, які були виділені минулого року на діяльність установ культури та розвиток галузі суттєво зміцнили матеріальну базу, що, у свою чергу, додало натхнення працювати», – підкреслила начальник відділу.

DSC_0046

В ході наради було підведено підсумки роботи за минулий місяць та окреслено плани на березень. Серед питань, які розглянули: розширений аналіз проведення районного конкурсу читців, присвяченого 203-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та Міжнародному дню рідної мови, проведення урочистих заходів з нагоди річниці від дня народження Кобзаря.

DSC_0007

DSC_0008

DSC_0017

DSC_0022

DSC_0032