Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ ТИСМЕНИЧЧИНИ

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ ТИСМЕНИЧЧИНИ

16 лютого керівники сільгосппідприємств, підприємств з виробництва харчових продуктіввзяли участь у семінар-нараді з питань охорони праці та трудового законодавства в галузі агропромислового комплексу у першого заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимира Заника.

В обговоренні питань охорони праці та трудового законодавства взяли участь: заступник начальника управління-начальник відділу механізації, охорони праці, управління персоналом та правової роботи департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністраціїОлександр Михайлов, головний державний інспектор управління Держпраці в Івано-Франківській області Богдана Туєшин та головний державний інспектор з охорони праці в агропромисловому комплексі територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області Андрій Жданюк.

У ході семінару головний державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Тисменицького відділення ДФС Іванна Голібльовська надала вичерпні роз’яснення щодо вибору системи оподаткування у зв’язку з відміною спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість сільськогосподарських товаровиробників, про зміни в оподаткуванні плати за землю, єдиного податку, місцевих податків і зборів та інше.

Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі Наталія Ковальська розповіла про основні аспекти легалізації заробітної плати працівників агропромислового комплексу та відповідальність керівників сільгосппідприємств за недотримання чинного законодавства.

Керівники та спеціалісти бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств взяли активну участь у обговоренні практичних аспектів застосування окремих норм Податкового кодексу України, Закону України «Про охорону праці», Кодексу Закону України «Про працю» із внесеними  змінами і доповненнями та ін.

Крім виступаючих, на семінар-нараду були запрошені: Ольга Зуб - провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Ярема Борис – в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Тисменицькому районі.