Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

16 лютого фермери, керівники сільгосппідприємств всіх форм власності взяли участь у нараді з питань підготовки сільськогосподарських товаровиробників району до проведення весняно-польових робіту першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника.

Про організацію підготовки комплексу весняно-польових робіт у районі доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Собко.

Вичерпну інформацію з питань охорони праці в сільськогосподарському виробництві; порядку видачі дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та інших надав головний державний інспектор з охорони праці в агропромисловому комплексі територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області Андрій Жданюк.

Провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Ольга Зуб наголосила про необхідність отримання допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами та агрохімікатами особам, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням та їх застосуванням. 

Начальник базового відділення «Райффайзен БАНК АВАЛЬ» м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 19  Богдана Петрук та менеджер по кредитуванню даного відділення Роман Демко довели до відома сільськогосподарських товаровиробників умови кредитування.

DSC_0284

Керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяли активну участь у обговоренні даних питань.