Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу апарату Тисменицької РДА

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу апарату Тисменицької РДА

15 березня відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тисменицької районної державної адміністрації. Поспілкувався із двома претендентами обійняти вакантну посаду голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Відповідно до постанови КМУ від 25.03.2016 р. №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» конкурс відбувався в два етапи: незалежне тестування на знання Конституції, чинного антикорупційного законодавства, спеціальних законів та співбесіди.

Перший етап конкурсу проходив 13 березня. Тестові завдання успішно пройшли два заявлені кандидати.

DSC_0257

Сьогодні ж конкурсанти у формі співбесіди відповідали на поставлені членами конкурсної комісії запитання, що стосувалися роботи відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю зокрема і системи державної служби, її реформування загалом.

DSC_0256

Співбесіда, за словами очільника конкурсної комісії – керівника апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослава Татарина, проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Під час співбесіди оцінюються вимоги, які не були оцінені на попередньому етапі конкурсу.

DSC_0266

DSC_0262

За результатами підсумкового рейтингу конкурсна комісія визначила переможця конкурсу.