Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна організація Братства воїнів ОУН-УПА відзначила своє 25-річчя

Тисменицька районна організація Братства воїнів ОУН-УПА відзначила своє 25-річчя

Чвертьстолітній ювілей відзначила цієї неділі, 19 березня, РО Братства воїнів ОУН-УПА. Урочисті заходи відбулися у Тисмениці за участі керівника апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослава Татарина, голови РО Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Івана Стефаніва, членів організації Братства воїнів ОУН-УПА та їх родин, гостей.

Святкування розпочалося богослужінням у церкві святого Миколая. Опісля учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів УПА і бійців АТО.

Ярослав Татарин вручив спільну грамоту за підписами голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови Тисменицької районної ради Романа Крутого керівнику РО Братства воїнів ОУН-УПА Петрові Гализі, відзначив плідну діяльність організації на теренах Тисмениччини загалом та його роль, як невтомного й активного лідера зокрема. Так, протягом останніх років з ініціативи Братства у районі встановлено меморіальні плити на підоснові – двох тумбах пам’ятника Борцям за волю України у Тисмениці, встановлено пам’ятники на могилах воїнів УПА у Тисмениці, селах Пшеничники та Погоня. Крім того, члени організації є активними учасниками усіх районних заходів на відзначення державних свят і пам’ятних дат. Вони щедро діляться власним досвідом із молоддю та співпрацюють із сучасними героями-захисниками – учасниками АТО.

Про історію організації, яка утворена 15 березня 1992 року, розповів очільник Петро Галига. Першим її керівником було обрано Мирона Бриндзея, а сам Петро Галига у той час обіймав посаду секретаря спільноти. По смерті голови керувати організацією доручили Михайлові Онуфреїву. А вже після нього, із 1999 року, поважний пост члени братства довірили нинішньому керівникові.

Урочиста подія завершилася святковим обідом, за яким присутні члени Братства ділилися спогадами про пережите та будували плани на перспективу.