Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині відбулася акція «Великдень у кожну хату»

На Тисмениччині відбулася акція «Великдень у кожну хату»

600 продуктових наборів отримають до Воскресіння Христового пільгові категорії населення Тисмениччини в рамках традиційної акції «Великдень у кожну хату». Про це подбали Тисменицька районна державна адміністрація та Тисменицька районна рада. Вперше цьогоріч набір до святкового столу придбаний повністю за кошти районного бюджету.

До Великоднього пакунку увійшли традиційні продукти, з яких господині сформують кошик. Це паска, ковбаса, яйця, масло, а також олія, рис, цукор і макарони. Додано й вітальну листівку від голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови Тисменицької районної ради Романа Крутого. Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тисменицькому районі, які формували продуктові набори, відзначають, що пакунок до Великодня для пільгових категорій населення Тисмениччини у 2017 році є найбільшим за час проведення у районі цієї акції. Дарунок до святкового столу отримають багатодітні та кризові сім’ї, одинокі перестарілі та особи, які тимчасово переселилися із зони проведення АТО.

DSC_0570

DSC_0560

DSC_0586

DSC_0578

DSC_0596

За словами голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, цього року акцію «Великдень у кожну хату», ініціатором та організатором якої є районна влада, профінансовано за кошти районного бюджету, що обійшлося у близько 100 тисяч гривень.

DSC_0617