Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Передвеликодня допомога від Тисмениччини військовим на Сході України

Передвеликодня допомога від Тисмениччини військовим на Сході України

З ініціативи громадської організації Спілка учасників АТО у Тисменицькому районі за підтримки Тисменицької районної державної адміністрації, Тисменицької районної ради та управління агропромислового розвитку РДА, зокрема, у Тисменицькому районі проведено передвеликодню благодійну акцію, в ході якої організовано святкові набори для військових у зоні проведення АТО.

Гуманітарну допомогу, а це – Великодні паски, яйця та ковбасні вироби, продукти, випічка і солодощі, доставлять своїм бойовим побратимам, серед яких і вісім мешканців Тисмениччини, ті, котрі ще декілька місяців тому несли службу в «гарячих» точках українсько-російського протистояння на Донбасі.

DSC_0543

Серед волонтерів – голова ГО Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів. Він висловлює щиру подяку очільникам Тисменицького району: голові районної державної адміністрації Івану Семанюку, голові районної ради Романову Крутому, іншим керівникам районної виконавчої влади, які долучилися до організації та проведення збору допомоги, керівникам підприємств, приватним підприємцям, релігійним організаціям, парафіянам церков та небайдужим громадянам.

DSC_0526

Серед підприємств та підприємців, які відгукнулися допомогти українським військовим: ТзОВ «Черніївське» (керівник Галина Горбей) із с. Черніїв, Філія «Авангард» ПАТ Агрохолдинг «Авангард» (Дмитро Романюк), приватні підприємці: Фицик І.В. із Тисмениці, Ковальчук М.П. «Вам смачно з нами» із Лисця, Віра Ганчак із Радчі, Анатолій Рибак із Ямниці, Олександр Стасюк із Єзуполя.

У далеку дорогу в зону протистояння Іван Стефанів та його заступник по спілці Любомир Збіглей вирушили після священничого благословення. Подаровані отцем Русланом Андрусяком з церкви Святого Миколая міста Тисмениця іконки оберігатимуть волонтерів у дорозі, а українських захисників – у зоні проведення АТО.