Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна влада відвідала підшефні військові частини із Великодніми дарунками

Тисменицька районна влада відвідала підшефні військові частини із Великодніми дарунками

Військовослужбовці, які несуть строкову військову службу у підшефних Тисменицькій районній державній адміністрації військових частинах, отримали подарунки до великоднього столу від районної влади.

14 квітня заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин відвідали військові частини, якими опікується Тисменицька районна влада, а це: в/ч А 4604 Міністерства оборони України в Івано-Франківську, в/ч 3072 Національної гвардії України у Старому Лисці та 8 батальйон 10 гірськопіхотної бригади у с. Ценжів. Керівники привітали військових з прийдешнім величним християнським Воскресінням Христовим та вручили продуктові набори до святкового столу, щоб, незважаючи на розлуку із рідними, в колі побратимів юнаки відсвяткували Великдень по-домашньому, із пасхальними смаколиками.

DSC_0668

DSC_0673

DSC_0720

DSC_0737

DSC_0745

Продуктові набори придбані за кошти районного бюджету для 60 військовослужбовців строкової служби. Сюди увійшли паска, кільце ковбаси, масло, сік, солодощі та шоколад. До слова, Тисменицька районна влада систематично надає допомогу та відвідує підшефні військові частини.

DSC_0743

DSC_0751