Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисмениччина отримала допомогу від німецьких партнерів

Тисмениччина отримала допомогу від німецьких партнерів

20 квітня Тисмениччина зустрічала учасників флешмобу «Радеберг - Тисмениця», що відбувся у рамках третьої Пасхальної поїздки за свободу і єдність України та миру в усій Європі. Іноземні гості приїхали на запрошення Тисменицької районної ради, районної державної адміністрації та міської ради. Головною ціллю візиту стало передання зібраної населенням Саксонії, здебільшого німецьких міст Дрезден та Радеберг, допомоги для українців.

Урочиста передача гуманітарної допомоги з Німеччини для учасників АТО, медичних закладів та потребуючих громадян відбулася за участі заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка, голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, представника Бундестагу Франка Тіслера, голови спілки громадської організації «Україна – це Європа» Курта Зіммхена, голови наглядової ради Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова Олега Шиби, волонтера із с. Братківці Василя Олексюка, священнослужителів, представників громадськості Тисмениччини, ЗМІ, німецької делегації.

DSC_0686

DSC_0729

DSC_0735

DSC_0755

У своїх виступах Ігор Пасічняк, Роман Крутий, Франк Тіслер, Степан Сворак та Курт Зіммхен говорили про партнерство та підтримку. Українські посадовці дякували німецьким друзям за неодноразову допомогу, як для потребуючих категорій населення Тисмениччини, так і для українських військових, жителів Донецької та Луганської областей.

DSC_0745

DSC_0766

DSC_0773

Загалом, цьогоразовий гуманітарний вантаж – це автомобіль, медичне обладнання, засоби реабілітації для Першого добровольчого мобільного шпиталю імені М.Пирогова, які будуть одразу передані на Схід України. Також обладнання та меблі для двох стоматологічних кабінетів, окуліста, перев’язочні матеріали, інвалідні крісла, ролатори, ходунці, памперси, одяг, посуд, дитячі іграшки, велосипеди, самокати, ролики, дитяче взуття, солодощі для дітей та інше.

DSC_0740

DSC_0810

"Перед поїздкою ми відсилали листи, куди тільки могли - від нашого містечка Радеберга, до столиці Саксонії - Дрездена. І майже ніколи не отримували відмову, - розповів Курт Зіммхен. - І якщо б ми лише могли транспортувати більше, ми б обов'язково привезли ще більше обладнання".

DSC_0823

Після урочистої частини із керівництвом району та німецькою делегацією можна було поспілкуватися під час прес-конференції, що відбулася у залі засідань адмінбудинку районної влади. Питання, окрім привезеної гуманітарної допомоги, стосувалися проведення розкопок у центрі Тисмениці, налагодження тісної офіційної співпраці, обговорювали також ряд інших тем.

DSC_0857

Опісля відбулося розвантаження медичного обладнання у Тисменицькій міській поліклініці.

DSC_0875

DSC_0679

DSC_0913

DSC_0905

DSC_0892

DSC_0926

DSC_0938