Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Список ліквідованих установ, документи з особового складу яких знаходяться на зберіганні в архівному відділі Тисменицької районної державної адміністрації



п/п

Дата

першого надходження

Назва фонду

1

2

3

1.                  

18.06.2002

ТзОВ «Вікторія», м.Тисмениця

(1995-1996 рр.)

2.                  

20.11.2006

КП «Кожушок» місто Тисмениця

(1992-2002 рр.)

3.                  

25.06.1970

Колгосп  імені ХХІ-го з”їзду КПРС,

с. Старий Лисець

(1963-2011 рр.)

4.                  

24.06.1970

Колгосп  імені Леніна, с.Радча

(1963-2007рр.)

5.                  

20.07.1970

Колгосп  «Заповіт Леніна”,

с. Рошнів

(1954-2000рр.)

6.                  

28.09.1970

Колгосп «Правда», с. Черніїв

(1963-1999рр.)

7.                  

26.12.1970

Колгосп «Перемога»,с. Братківці

(1967-1997рр.)

8.                  

12.12.1970

Колгосп  ім. Мічуріна, смт. Тисмениця

(1962-2002рр.)

9.                  

20.02.1976

Районна міжколгоспна будівельна організація,

 м. Тисмениця

(1967-2002рр.)

10.             

28.03.1983

 Колгосп “Тепличний,  с. Побережжя

(1979-2006рр.)

11.             

10.06.1989

Районне міжколгоспне об’єднанняпо виробництву свинини,  с. Сілець

(1974-1995рр.)

12.             

20.12.1995

Колгосп «Росія» , с. Хом’яківка

(1984-2002рр.)

13.             

10.08.1998

Селянська спілка «Дністер» , с. Стриганці

(1985-2010рр.)

14.             

27.12.1999

Кооператив «Рапід», с. Угринів

(1989-1996рр.)

15.             

19.05.2000

Фермерське господарство «Сендецький»,

м. Тисмениця

(1995-1998рр.)

16.             

30.05.2000

Футбольний клуб «Тисмениця»,

м.  Тисмениця

(1993-1998рр.)

1

2

3

17.             

23.06.2000

Кооператив «Ремісник і Смолоскип»,

м. Тисмениця

(1989-1994рр.)

18.             

22.11.2001

Тисменицьке територіальне відокремлення безбалансове відділення Івано-Франківської дирекції  банку  «України», м. Тисмениця

(1947-2000рр.)

19.             

23.11.2001

Селянська спілка «Драгомирчанська», с.Драгомирчани  (1960-2002рр.)

20.             

17.05.2002

Закрите акціонерне товариство «Альянс»,

смт. Єзупіль  (1992-2000рр.)

21.             

19.08.2002

ПП “Анатолій”, м. Тисмениця

(1996-2000рр.)

22.             

21.03.2003

Приватне сільськогосподарське підприємство «Козинська», с. Козина

(1958-2002рр.)

23.             

      05.03.2003

Селянська спілка «Зоря», с. Сілець

(1950-1999рр.)

24.             

23.09.2003

ТзОВ «Прикарпаття», с. Милування

(1950-2003рр.)

25.             

26.02.2004

Спілка селян власників «Ганнусівська»,

с. Ганусівка  (1950-1999рр.)

26.             

15.04.2004

Відкрите акціонерне товариство “Комбінат стінових матеріалів”, с. Загвіздя

(1986-2001рр.)

27.             

23.11.2007

Приватне підприємство «КАСЕ», м. Тисмениця

(1991-1997рр.)

28.             

23.08.2005

Спільне закрите акціонерне товариство

«Плац ДАШ і Партнер Будсервіс», м.Тисмениця

(1997-2005рр.)

29.             

14.03.2006

ТзОВ «Атланта», м. Тисмениця

(1948-2006рр.)

30.             

14.12.2006

Кооператив «Джерело», с. Ямниця

(1989-1992рр.)

31.             

04.06.2007

ТзОВ СП «Укрсібсервіс лтд”, с. Угринів

(1994-2006рр.)

32.             

19.08.2007

Тисменицька дирекція районної кіномережі

(1952-2005рр.)

33.             

23.11.2007

КП виробничо-комерційна фірма  “Сервіс”,

смт. Лисець 

(1995-2002рр.)

34.             

 15.02.2008

ТзОВ “Арсенал”, с. Ямниця

(2000-2005рр.)

35.             

22.04.2008

ТзОВ “ КАСКОМ”, м. Тисмениця

(1998-2008рр.)

1

2

3

36.             

22.08.2008

Релігійне Братство “Новий Заповіт”,

смт. Лисець

(2005-2007рр.)

37.             

29.08.2008

ДП ТзОВ “Будівельна компанія”, с. Черніїв

(1997-2008рр.)

38.             

29.10.2008

Виробничо-комерційна фірма “Тисменицябудгаз”,  м. Тисмениця

(1996-2006рр.)

39.             

16.09.2008

ТзОВ “Добробут”, с. Колодіївка

(1953-1999рр.)

40.             

05.02.2009

ПВКП “Електрон - ДМ”, с. Ямниця

(2001-2005рр.)

41.             

06.02.2009

Кооператив “Антикор”, м. Тисмениця

(1989-2005рр.)

42.             

06.11.2009

ПП “Сивуля”, с. Черніїв

(1996-1999рр.)

43.             

06.02.2010

ПП “Телерадіосервіс”,  м. Тисмениця

(1993-2010рр.)

44.             

13.05.2010

ТзОВ “Беркут - Перевал”,  м. Тисмениця

(2004, 2007-2009рр.)

45.             

07.09.2010

  Товариство з обмеженою відповідальністю

   “Цеммаш”, с. Ямниця

(2008-2010рр.)

46.             

07.09.2010

  Товариство з обмеженою відповідальністю

  “ХК “Укрмаш”, с. Ямниця

(2007-2010рр.)

47.             

15.09.2010

ПВТФ “Заграва”, с.Марківці

(2004-2010рр.)

48.             

30.09.2010

Садівниче товариство “Маяк”, с.Клузів

(1980-2004,2009рр.)

49.             

15.10.2010

ПП “Демгазпром”,  с.Драгомирчани

(2002-2010рр.)

50.             

29.10.2010

ТзОВ “Камбуд ”,  с.Драгомирчани

(2008-2010рр.)

51.             

13.05.2011

Вибори міського, селищних, сільських голів та депутатів місцевих рад 31 жовтня 2010р.

(2010р.)

52.             

18.11.2010

ПП “Легенда-Ф”,  с.Старий Лисець

(2003-2004рр.)

53.             

28.12.2010

ВАТ ВТФ “Галичанка”, м.Тисмениця

(1974-1997рр.)

54.             

04.01.2011

Кооператив “Хутровик”, м.Тисмениця

(1988-1994рр.)

55.             

16.02.2011

ТзОВ “ІФПАК”,  с.Ямниця

(2002-2011рр.)

1

2

3

56.             

24.02.2011

ТзОВ “Мальва”,  м.Тисмениця

(1997,2009,2011рр.)

57.             

25.03.2011

ПВКП  “Дорош”,  с.Підпечери

(1996-1999,2011рр.)

58.             

06.07.2011

ТзОВ “Т.Л.М.”, с.Старий Лисець

(2006-2011рр.)

59.             

15.07.2011

“Реверс-Лядер”, м.Тисмениця

(2006-2011рр.)

60.             

12.09.2011

ТзОВ“Каскад” м.Тисмениця

(2002-2011рр.)

61.             

18.08.2011

КП “Тисмениця”, м.Тисмениця

(2009-2011рр.)

62.             

23.03.2012

ОП «Будгаз», м.Тисмениця

(1974-1994рр.)

63.             

01.02.2012

ТзОВ «Керамікбудсервіс», с.Загвіздя

(2002-2012рр.)

64.             

22.02.2012

ТзОВ «Роста»

(1999-2011рр.)

65.             

17.04.2012

ТзОВ «Лістехсервіс», м.Тисмениця

(2000-2009рр.)

66.             

27.04.2012

КП «Тисменицьке водоканалізаційне підприємство», м.Тисмениця

(1998-2011рр.)

67.             

05.07.2012

ПП «Проектбудгаз» , с.Підлужжя

(2004-2012рр.)

68.             

31.08.2012

ТзОВ «Будкомплект» , с.Ямниця

(2001-2011рр.)

69.             

29.09.2012

ПНВП «Проектмонтаж», с.Угринів

(1996-2006рр.)

70.             

28.09.2012

ВК «НВО «Оптима», м.Тисмениця

(2000-2011рр.)

71.             

05.10.2012

ТзОВ «Агрофірма «Тязів», с.Тязів

(2000-2012рр.)

72.             

23.102012

Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро,  м.Тисмениця

(1972-1986,1989-2012рр.)

73.             

21.12.2012

ХК «Укрграніт», с.Ямниця

(2008-2009рр.)

74.             

15.01.2013

Тисменицьке житлово-комунальне управління,  м.Тисмениця (2001-2010рр.)

75.             

26.02.2013

ПП «Майстер Сем», с.Угринів

(2009-2010рр.)

76.             

30.05.2013

Консорціум «Інвестиційно-будівельна компанія «Відродження»,  м.Тисмениця

(2006-2009рр.)

1

2

3

77.             

20.08.2013

ТзОВ ВКП «Рута», смт.Лисець

(2001-2002рр.)

78.             

27.09.2013

ТзОВ  «Тандем-ОВ», с.Черніїв

(2010-2013рр.)

79.             

20.12.2013

Приватне сільськогосподарське підприємство «Сателіт» м.Тисмениця

 (2002-2010рр.)

80.             

23.12.2013

Дочірнє підприємство «Загвіздянський кахельний» ВАТ «Будівельні матеріали», с.Загвіздя   (2000-2009рр.)

81.             

29.01.2014

  ПП «Ерідан» с.Стриганці (2001-2011рр.)

82.             

15.08.2014

ПВКП «Тріо» (1999-2014рр.)

83.             

29.08.2014

Тисменицький комбінат комунальних

підприємств (1950-1997 рр.)

84.             

16.10.2014

ПП «Галтехпром» (1999-2011рр.)

85.             

21.11.2014

ТзОВ «ХК «Стожари» (1999-2008рр.)

86.             

18.12.2014

Асоціація «НВС «Ріпак» (1996-2014 рр.)

87.             

04.03.2015

ТзОВ «Авто-Вей» (2011-2012рр.)

88.             

12.03.2015

ПП ВКФ «Біопром-сервіс» (2000-2003рр.)

89.             

23.04.2015

ФГ «Адоніс» (2006-2010рр.)

90.             

15.10.2015

ПП «Будводзахист» (2002-2015рр.)

91.             

12.11.2015

ТОВ «Еко-Іф» (2015 р.)

92.             

13.01.2016

ТОВ «Єзупільська сонячна електростанція» (2015р.)

93.             

10.03.2016

ПВТП фірма «ММ» (1993-2015 рр.)

94.             

27.04.2016

 

Тисменицьке районне управління юстиції (2010-2016рр.)

95.             

15.05.2016

СП ТзОВ «Євросервіс ЛТД» (1997-2012рр.)

96.             

04.07.2016

ПП «Популярна » (2005-2016рр.)

97.             

26.08.2016

ТзОВ «ОПМ «Сходи» (2011-2016рр.)

98.             

23.06.2016

ТзОВ «Колос» (1955-2010рр.)

99.             

04.01.2017

ФГ «Ярчук» (1993-2016рр.)

100.         

21.03.2017

Колгосп «Ленінська Іскра» с.Старі Кривотули (1960-2008рр.)