Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині понад 400 громадян подали декларації про майновий стан і доходи

05.05.2017

Як повідомили в Тисменицькій ОДПІ, з початку року декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2016 році подали 447 громадян, що становить 95%  від тих, які зобов’язані були подати.

 

Загальна сума задекларованих ними доходів склала 18 млн. 685 тис.гривень, сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань з ПДФО склала 821,9 тис.грн.  та 241,5 тис.гривень  військового збору.

 

Переважна більшість з тих, хто вже виконав свій конституційний обов’язок, задекларували успадковане чи отримане у дарунок майно. Також громадяни декларували доходи, що були отримані від надання в оренду майна та від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна, одержані доходи за кордоном.

 

Для отримання податкової знижки звернулися  267 громадян. Серед них найбільше - батьки студентів, які оплачували у 2016 році вартість навчання своїх дітей. Сума податку на доходи фізичних осіб, задекларована ними до відшкодування, склала 420,8 тис.грн.

 

Нагадаємо, що сума податкових зобов’язань податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2017року.

Податкову знижку за наслідками 2016 року можна отримати упродовж поточного року.