Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбувся тринадцятий боксерський турнір пам’яті майстра спорту Петра Мицика

Відбувся тринадцятий боксерський турнір пам’яті майстра спорту Петра Мицика

4-5 травня 2017 року в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбувся вже тринадцятий, традиційний боксерський турнір пам’яті майстра спорту Петра Мицика.

На урочисте відкриття заходу завітали начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, численні вболівальники та гості змагань. Орест Оклієвич та Роман Крутий та Степан Мандибур привітали учасників змагань та всіх присутніх, у наповненій по-святковому спортивним духом атмосфері побажали добрих результатів, перемог, досягнення нових спортивних вершин і планів, добробуту і всіляких гараздів.

Організаторами турніру вже традиційно стали керівники районної влади, Тисменицька районна федерація боксу та директор Тисменицької ДЮСШ, депутат районної ради Ігор Іванишин, адже Петро Мицик був уродженцем Тисменицького району. До організації турніру долучились багато меценатів, яким після його завершення вручено подяки.

У двобоях брали участь близько 50 борців із різних країн світу. Задля цього на Івано-Франківщину завітали боксери з Киргизії, Німеччини, а також усіх областей держави. Більшість учасників змагань є майстрами спорту, троє - майстри міжнародного класу.

Вперше в цьому році боксерський турнір відбувався за участю дорослих спортсменів, адже в попередні роки в ньому брала участь тільки молодь.

Тисменицький район в турнірі представляли два боксери – Степан Стефанишин (вагова категорія – 60 кг) та Руслан Гаргат (вагова категорія – 69 кг). Степан Стефанишин став чемпіоном турніру, перемігши у першому турі представника зі Львова, а в фінальному поєдинку – боксера з Німеччини.

Всіх переможців турніру нагороджено пам’ятними статуетками, грамотами, подяками.

Фото - редакція газети "Вперед"