Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На нараді у голови Тисменицької РДА Івана Семанюка обговорили фінансові питання

На нараді у голови Тисменицької РДА Івана Семанюка обговорили фінансові питання

17 травня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк провів нараду з питань забезпечення бюджетних установ коштами на виплату заробітної плати.

В ході наради Іван Семанюк наголосив про необхідність дотримання бюджетними установами району жорсткого режиму економії бюджетних коштів, передбачених на виплату заробітної плати та на оплату енергоносіїв. Голова райдержадміністрації повідомив, що завдяки співпраці з депутатами районної ради цього року з районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району вже спрямовано 12 млн. грн, проте незабезпечена потреба у фінансуванні виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, за оперативними даними, складає ще майже 20 млн. гривень.

DSC_0648

Нарада відбулася за участі заступника голови районної державної адміністрації Степана Мандибура, голови районної ради Романа Крутого, начальника фінансового упрравління РДА Ганни Василів, начальників та головних бухгалтерів відділів освіти, культури районної державної адміністрації та установ медичної галузі – Лисецької центральної районної лікарні, Тисменицької та Єзупільської міських лікарень.

DSC_0651

DSC_06541