Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицька районна державна адміністрація долучилася до святкування Дня вишиванки

Тисменицька районна державна адміністрація долучилася до святкування Дня вишиванки

18 травня, у Всесвітній день вишиванки, вже традиційно долучилися до відзначення цього свята голова Іван Семанюк, перший заступник голови Володимир Заник, заступник голови Степан Мандибур, керівник апарату Ярослав Татарин та працівники Тисменицької районної державної адміністрації, керівництво та працівники Тисменицької районної ради, структурних підрозділів РДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Очільники та працівники районної влади прийшли на роботу у національному одязі, чим підтвердили, що з пошаною та любов’ю відносяться до українських традицій.

DSC_0663

DSC_0659

Керівники районної влади, державні службовці та посадові особи районної ради цього дня зібралися на площі біля пам’ятника Борцям за волю України та Героям Небесної Сотні у місті Тисмениця, щоб взяти участь у святковому флешмобі з нагоди збереження споконвічної української традиції носіння етнічного одягу, відтворення національної самобутності та передання найкращих атрибутів українського етносу наступним поколінням. Службовці не тільки вітали один одного із цим святом, але й передали вітання своїм іноземним партнерам із польської ґміни Стшельце Опольскє, з якими співпрацюють вже 15 років, та зробили пам'ятні фото біля адміністративного будинку районної влади і на центральній площі Тисмениці - біля пам'ятника Борцям за волю України й арки Героям Небесної Сотні.

DSC_0666

DSC_0684

DSC_0701

DSC_0704

«Україна підтвердила свій європейський вибір! Нехай наше тісне співробітництво стане першою сходинкою на шляху членства України в Європейському Союзі!», - наголосив голова районної державної адміністрації у відеозверненні до польських партнерів.

DSC_0731

DSC_0724

Після привітальних слів, висловлених Іваном Семанюком та Романом Крутим, усі спільно вигукнули: «Слава Україні!» – «Героям слава!»

DSC_0688

DSC_0751

DSC_0752

IMG_7400

IMG_7432

IMG_7438

IMG_7436