Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

В Україні має залишатися трирівнева система органів місцевого самоврядування, — С. Чернов

В Україні має залишатися трирівнева система органів місцевого самоврядування, — С. Чернов

При реформуванні адміністративно-територіального устрою в Україні ліквідовувати районну ланку не правильно. Потрібно, аби залишались трирівнева система і така ж організація влади та місцевого самоврядування.

Про це заявив під час обговорення Законопроекту «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж» Сергій Чернов, Президент Української асоціації районних та обласних рад.

«Сьогодні у деяких експертів лунають думки, що повинно бути дві ланки адміністративно-територіального устрою. Я вважаю, що це абсолютно не вірно. У такій великій країні, державі з великою територією, все таки треба залишити три рівні влади. Така система діє не тільки в Україні, але й у Франції, Великій Британії, в Польщі, Чехії та багатьох інших державах», — зазначив Сергій Чернов.

Президент Асоціації акцентував, що така система не є безпідставною, маючи на це вагомі причини: «Мова не йде про те, щоб був чи не був район, ми говоримо про забезпечення єдиних стандартів при надані послуг…І такі функції покладені як на області, так і на райони».

Нагадаємо, що зазначений Законопроект визначає умови укрупнення районів, шляхом ліквідації чинних.